Всеки вече вижда, че сме двама - СЕПТЕМВРИйчето шава в мама /Тема 5/

  • 52 431
  • 766
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 85
Да, като че ли е тяхна работа - ми ще си имаш колкото деца си искаш. Да не им ги даваш да ти ги гледат те... аман от раздавачи на акъл.

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 13:35 от Nightmare01

# 706
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Nightmare01 Каква е тази размяна на ролите, снахата да дава акъл на свекървата?  Joy Пък и ще слушаш  някой, който в жегата си облича бебето с анцузи и дълги блузи... изобщо ги пропускай такива изказвания покрай ушите си.
На мен вече някой като започне да ми разказва история за деца или бременни го прекъсвам и му казвам, че ако ще казва нещо за болест или смърт да си мълчи. При което майка ми с гняв "Повече с теб няма да говоря"  Joy
Писнало ми е да слушам глупости, защо се чувстват длъжни да ми говорят те като са били бременни или на техни познати каква ужасия се е случила. Не може ли да ми разкажат нещо с хубав край?!
Директно ги отсвирвам и ги прекъсвам преди да се изкажат, до сега всички се смущават, щот познайте, никой за хубаво не е тръгнал да говори.  Laughing

# 707
  • София
  • Мнения: 5 619
И на мен ми е много жега. По два/три пъти ставам да си сменявам потника, сутрин душ задължително. А до преди една седмица ходих с дълъг ръкав вкъщи. Страшна работа  newsm78
Аз сънувах, че раждам преждевременно и сега изчетох един тон информация. Още повече, че аз съм от последните септемврийки и малкия върви назад от повечето бебчета тук.

Свекърва ми ме дразни много. Мрън

# 708
  • Мнения: 85
И аз не обичам негативни истории да ми се разказват.

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 13:35 от Nightmare01

# 709
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Днес сте много активни, значи... Аз цяла нощ се будя и се опитвам да си доспя, но съня е мираж...заспах за час и то на музика с пиано за бебета ;d

За акълите...моята свекърва(то нямаме брак де) още не смеела нищо да купува - аз й не държа, ама едва ли не ми се изсмя, че искам тези дни да сглобим вече леглото и да си глася нещата...не можах да разбера какво беше забавното, ама реших да ни задълбавам- само й казах, че аз държа да си приготвя нещата и да съм си готова...
Аз междудругото все си мисля, че с моя термин 5.09 няма да я бъде и като нищо ще си имаме лъвица у дома

# 710
  • Мнения: 86
Здравейте, мамчета Simple Smile
Явно сме станали много чувствителни..  обаче имам чувството, че всеки смята, че сме затъпели от бременността... зор да се дава акъл и кой от кой по-важен... Мен ме застреляха като няколко човека ми обясниха, че коремът ми е прекалено голям и дали не са 2... Опитвам се да не обръщам внимание, но понякога не издържам и изръмжавам Simple Smile.

# 711
  • Мнения: 85
О, същата ситуация... ако си по - слаба е логично да личи повече...

Едва ли е само от бременността, просто имам чувството, че понякога хората са...  #2gunfire

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 13:35 от Nightmare01

# 712
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Каква е такава заядлива тази снаха Grinning
Ми ние сме в 7-ми месец бременни вече почти всички, кога да започне да ни личи? Simple Smile

# 713
  • Мнения: 86
Да питам - към кого да се обърна, за да ме добави в начална страничка?
И - как мога да се присламча към групата във фейса?
 Wink

# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Аз съм забранила да ми говорят за бебета мебета,най- любезно съм помолила всички да се правят,че не ме забелязват.
Не че не липсват хора дет едва ли не ме оплакват ...ко ще правя с 4 деца...ай сиктир,ше копаят картофите на село.Сори ядосах се,много мразя сулю и пулю да ми дават съвети

# 715
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
любимото занимание на всеки втори българин е да дава акъл...има, няма такъв - той да си го даде... #2gunfire

# 716
  • София
  • Мнения: 5 619
Вярно си е българска работа това с акъла. Гледам да не се ядосвам, ама ми писва понякога. Как да раждам, как да си гледам детето, как да се грижа за всичко. Ай сиктир.

# 717
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Изохчаш, че нещо ти стане некомфортно и отсреща ти викат "Ти недей охка от ся- да знаеш после какво те чака"
#einstein

# 718
  • София
  • Мнения: 5 619
При мен ката изохкам и веднага се почва: лошо ли ти е, искаш ли вода, искаш ли нещо сладко, легни, стани.  #Cussing out

# 719
  • Мнения: 355
И на мен ми се струва рано да се занимавам с легълца, колички и подобни *****. Нищо не ми се купува и с никакви бебета не ми се занимава. Държа се все едно не съм бременна, само походката ми нещо се е позаклатила напоследък... Wink Хубавото с роднините при мен е, че ги държа на между няколко стотин и няколко хиляди километра далеч, така че изобщо да не се пречкат.

Общи условия

Активация на акаунт