Ноемврийки 2016 - Тема 2

  • 78 776
  • 418
  •   1
Отговори
# 210
  • Бургас
  • Мнения: 175
Момичета, препоръчайте ми нещо ефикасно за зъбките... незнам какво да му взема. Някой да е ползвал Осадент? Голяма мъка сме Pensive

# 211
  • Мнения: 1 366
Кофичке, всички ни мъчат зъбите. Аз блъскам Камилия, Дентокинд, Пансорал, Чико, Бочко, Дентинокс... Но истината е, че за да преживеете зъбите, трябва вие да стискате зъби и да чакате да минат. Нищо не помага.

# 212
  • Мнения: 2 729
Кофичке, всички ни мъчат зъбите. Аз блъскам Камилия, Дентокинд, Пансорал, Чико, Бочко, Дентинокс... Но истината е, че за да преживеете зъбите, трябва вие да стискате зъби и да чакате да минат. Нищо не помага.

Осадент и Дентокинд, мажа с бочко, дентинокс, за мен-алкохол.

Ако ще е като с коликите, ще трябва да чакам да отмине.

# 213
  • Казанлък
  • Мнения: 172
Мами, искам да ви кажа какво ме връхлетя. БРЕМЕННА СЪМ, но не съм щастлива, защото най-вероятно ще го махна Cry Чувствам се отвратително! Около мен толкова много хора с 300 зора и лечения и инвитрота се опитват да имат дечица, а аз изрода ще трябва да убия невинното нещо. Имам син на 6,5г, Стелито е точно на 8месеца. Тъкмо мааалко започвам да си поживявам, да мога да я оставям да я гледат баби, да пуша, да пийвам, почти стигнах килограмите които искам. Моя мъж е доста категоричен, че не бива да го оставяме, но няма да ме кара на сила да го махна, разбира се. Казва, че ще е трудно, основно за парите се тревожи и е прав, ама аз си мисля, че все някак ще се справим...много ми е мъчно. Като видях теста и направо не мога да опиша колко тежко ми стана, защото знаех, че той така ще реагира, а и аз не знам какво искам. Знам, че за такова нещо аз трябва да реша, но моля ви, поставете се на мое място и ми кажете вие как бихте постъпили.
Излях си малко

# 214
  • Бургас
  • Мнения: 175
Viki gudi Честито Kissing Heart Така ми стана приятно като прочетох новината, но също и мъчно, защото се поставям на твое място. Замислям се често ако забременея сега, случайно, дали ще го оставя. Напълно те разбирам за всичко: пари, кг., пушене, пиене, почивка, "презареждане на батерийте".. Колкото съм луднала сега, и така искам да се наспя, да си почина и тамън минахме цялата хамалогия като новородено, направо ми призлява толкова скоро да повторя. Но пък си казвам, че това е съдбата.  И вътрешно ще се зарадвам. Да, трудно ще е и то много, но пък е толкова удивителен подарък, че няма сърце да ми даде да го махна.
Вики, според мен не го махай, надъхай се с много сила и нерви и ще отмине този период, ще поодрастнат и ще се радваш, че си имаш трички. Годините минават бързо. Но това е само моето мнение, ти си знаеш най-добре. Съчувствам ти  Kissing Heart

# 215
  • Казанлък
  • Мнения: 172
Kofichka, благодаря! Сърцето ме боли, не знам как да постъпя наистина. Не мога да го оставя, като ММ въобще не е съгласен Cry а аз с всеки час в който стоя и го мисля и започвам да си го искам. Някак си знам, че е лигаво, ама гледам малката и си мисля какво ли щеше да е...ама няма да разбера, защото трябва да го "убия" Cry  Просто наистина ще е голяяям филм, но сърцето ми се къса направо. Cry

# 216
  • Мнения: 2 729
viki gudi, аз гледам прагматично на нещата.
Трудно е да не си емоционална обаче, няма как.
Успокой се и поговорете отново със съпруга, двамата знаете най-добре, разбира се.
Аз, лично, на второ трудно ще се реша, ама аз съм си кукувица.

# 217
  • Шумен
  • Мнения: 94
Viki gudi, не си сама.  Имаш време предполагам, обсъдете отново и отново с ТМ какво ви чака при двата варианта и пожелавам да вземете най-доброто за Вас решение.

Последна редакция: пн, 07 авг 2017, 06:20 от Siberia9

# 218
  • Казанлък
  • Мнения: 172
Благодаря ви хора, че си отделяте от времето за да ми дадете мнение!
Siberia9, чуждото нещастие никога не помага, но някак си е по-друго да знаеш, че не си сам. Благодаря, че сподели!
Чак в четвъртък съм на доктор да ме види, не знам кога ще "действа". Не искам да е в мен дори час, като знам какво следва. Да не говорим за болката в гърдите и отпадналостта. Помните ги, предполагам. Истината е, че сама не знам дали дори чисто физически ще издържа с това бебе прохождащо, ставащо по 50 пъти на вечер, но все пак се надявах ММ да даде шанс и на другото решение. Няма да ви правя драма повече, все пак аз не съм се пазила и сега "си плащам".
Пожелавам ви спокойни нощи! Някой беше питал за мазане - имам Бочко и някакво с лидокаин - ама съм мазала 2-3 пъти, ефект не виждам, а и тя няма зъби.

# 219
  • Мнения: 80
Ох, Viki, стискам палци и аз да вземете най-доброто решение! Помислете добре. Децата са най-голямата благодат и най-прекрасия смисъл в живота, но за съжаление в днешно време има още доста фактори, които влияят на едно такова решение... Sad

# 220
  • Мнения: 2 729
Я кажете, някой излязъл от ада на зъбите (поне за кратко)?  Rolling Eyes

Не знам откога не съм обличала детето, само по памперс седи вкъщи и го мокря перманентно, че с тая коса е зор.

Иначе за абортите, да, аз подкрепям, в 21 век сме, това не е нещо срамно/тайно, а правото жената да прави каквото сметне за най-добро за себе си и тялото си. 

# 221
  • Бургас
  • Мнения: 175
От нищо не сме излязли, даже задълбаваме. Давам Осадент и изобщо незнам дали помагат. Непрекъснато се криви и само мрънкааа

# 222
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 242
viki gudi, направи това, което ще е най-добре за теб.  Hug

Моето момиченце е с 2 зъба (8мес. и 2 седм.) Не знам дали в третият зъб се е задал, но спи много неспокойно нощем. Плаче по няколко пъти. Кошмари ли са, зъби ли са? През деня е спокойна и усмихната, през нощта е друга. Някой ми подменя детето.  Grinning Почти нищо не ѝ давам. Понякога я "черпя" от гелчето на Бочко.

Детската кухня я спрях. Беболината не харесва храната. Домашно приготвената повече ѝ харесва.  Wink

# 223
  • Мнения: 1 269
Viki gudi какво решихте.
Много те мисля. Да ти кажа, аз лично бих го оставила. Мкого ще е трудно, но ще са близки по възраст и по- натам много ще си играят. Разбира се решението е ваше

# 224
  • Казанлък
  • Мнения: 172
След 2 седмици драми и размисли, вчера направих аборт. В какафонията с двете деца постоянно си повтарям, че съм взела правилното решение, въпреки, че вътрешно знам, че не е така. Връщане няма. Благодаря ви за подкрепата!

Общи условия

Активация на акаунт