Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 029
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 945
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Хвана ме яд, че не са намалили любимият ми  крем за мазане в синята опаковка, а всички останали видове и нарочно не взех. Кой друг от видовете ви допада?
 
А при нас вече втори ден го няма този крем.

# 946
  • Някъде там
  • Мнения: 16 076
Разочарована съм от кефира, и то не защото не е хубав, а защото си мислех че е истински кефир а се оказаха плодови млекца като ми го донесоха.Хапнаха ги,харесаха им на децата,но ми трябваше кефир за една рецепта а този не беше такъв.

# 947
  • In transit
  • Мнения: 11 832
Аз да похваля телешките бургери, че тая седмица само дрехи и крачетата за пералня коментирате.  Grinning Станаха страхотни на грил тиган, сочни и вкусни. Утре мисля да пробвам кебабчетата.

# 948
  • Мнения: 51
Разочарована съм от кефира, и то не защото не е хубав, а защото си мислех че е истински кефир а се оказаха плодови млекца като ми го донесоха.Хапнаха ги,харесаха им на децата,но ми трябваше кефир за една рецепта а този не беше такъв.

И аз се подведох по името, а то се оказа че не е кефир в Кауфланд има https://harmonica.bg/produkti/kefir/kefir-3-6/ и от този с 1% масленост

# 949
  • Някъде там
  • Мнения: 16 076
Разочарована съм от кефира, и то не защото не е хубав, а защото си мислех че е истински кефир а се оказаха плодови млекца като ми го донесоха.Хапнаха ги,харесаха им на децата,но ми трябваше кефир за една рецепта а този не беше такъв.

И аз се подведох по името, а то се оказа че не е кефир в Кауфланд има https://harmonica.bg/produkti/kefir/kefir-3-6/ и от този с 1% масленост
Мини благодаря ти за информацията.. Hug Продават в един магазин до вкъщи, но  втора седмица няма и се надявах на този от Лидъл. Ще отскоча до Кауфланд. Hug

# 950
  • Мнения: 5
Здравейте, може ли някой да каже виждал ли е в лидел бебешка количка тип чадър или по-скоро лятна за пътуване със самолет, понеже близка ми каза ме пускат в Испанския лидел, но аз тук не съм засичала ?

# 951
  • Мнения: 19 689
Аз не съм виждала  newsm78

# 952
  • Мнения: 5 063
Само да кажа, че в 7,15 ч. мъжките kappa в магазина на Вардар бяха на приключване. Не съм виждала такива настървени мъже  Mr. Green но пък интерес към женските нямаше. Не са кой знае какво розовите са почти същите като миналогодишното Umbro.

# 953
  • Мнения: 1 379
Харесах черния бански от другата седмица? Хубави ли са, ако някой си е взимал преди и кой номер отговаря на S?

# 954
  • Мнения: 888
Успях да си взема тези маратонки, добре изглеждат и са удобни.


Кефирът ми харесва, но си е сметаново плодово мляко със сладко.

# 955
  • Мнения: 1 806
Харесах черния бански от другата седмица? Хубави ли са, ако някой си е взимал преди и кой номер отговаря на S?
Таковата....с танкини по-Илигантна ли ще изглеждам, отколкото с половинки или цял?  Embarassed Embarassed
И изобщо- те ли са по-удачният вариант за закръглени дами?
Скрит текст:
то най- елегантна ще съм, ако не се събличам изобщЕ Flutter


Последна редакция: чт, 25 май 2017, 11:43 от Nil desperandum!

# 956
  • Мнения: 611
Харесах черния бански от другата седмица? Хубави ли са, ако някой си е взимал преди и кой номер отговаря на S?
Миналата година си взех черният бански - цял, много съм доволна.  bouquet

# 957
  • Мнения: 1 379
Харесах черния бански от другата седмица? Хубави ли са, ако някой си е взимал преди и кой номер отговаря на S?
Миналата година си взех черният бански - цял, много съм доволна.  bouquet

Аз си харесах този от две части, не уточних Sad а размерите как са 36 S ли е? И уголемени ли са както другите дрехи?

# 958
  • shumen
  • Мнения: 18 051
Аз ще ходя утре за маратонки сигурно.

# 959
  • Мнения: 68 669
Общо взето пускат същите неща като миналата година.

Аз съм доволна и препоръчвам ленения потник. Много удобен, имам жълт и бял. Отзад деколтето не е изрязано, това ми допада. Може да грабна още един в друг цвят-каки или синьо например.

Бански имам в черно-горнище и долнище, розово горнище и долнище синьо на точки. Тази година май ще взема само туника за плажа, ако ми допаднат на място...
В цял бански не се виждам, защото като се намокри, не обичам да изсъхва върху мен. Принципно, като изляза от водата, си подменям веднага долнището  Laughing

А, и най-сетне слънчеви очила за деца. Миналата година взех на дечко, не ги одобри и ги върнах. Но тази година още от зимата е взел да се вайка как му блести в очите и не можел да вижда  ooooh! Та ще взема от тях, и едни за плуване, които ще ползвам като го къпя вкъщи Mr. Green Че голяма драма с влизането на вода в очите, като мием косата Crazy

Общи условия

Активация на акаунт