Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 031
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 900
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Някой взе ли си от дамските къси панталонки и гащеризони? Дали са хубави?

Ако говориш за късите панталонки на Есмара от 8.99 - аз ги имам от миналата година. Много са удобни за морска употреба - широки, леки и с джобове.

И аз имам най-шарените. Мога да добавя, че съхнат бързо. Супер са.

# 901
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Някой взимал ли е от гумичките за пералня? Дали вършат някаква работа?  newsm78

Гумички за крачетата ли? Вършат идеална работа, усмириха ми пералнята.  Mr. Green

А бе, ЛИДЛ, к'ви са тия Sun, SEX and surf тениски за 7-годишни, бе???  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Взирах се току що - според мен SEA пише на тениската  Simple Smile

# 902
  • Мнения: 373
Здравейте, моля препоръчайте готварска сметана от Лидл! И друго да питам, от три седмици в ловешкия Лидл няма течна сметана от малките червени кутийки, при вас случвало ли се е това?

# 903
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И при нас няма в червени кутийки, има в сини - според мен няма разлика Peace

# 904
  • In transit
  • Мнения: 11 833
Здравейте, моля препоръчайте готварска сметана от Лидл! И друго да питам, от три седмици в ловешкия Лидл няма течна сметана от малките червени кутийки, при вас случвало ли се е това?
Смениха им опаковките. Сега са бели със сини надписи. Сметаната е същата вътре. И кода на производителя е същия.

# 905
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Някой ако види масажираща седалка или възг. за врата /шиацу масаж/ да пише къде.
На телефона нямат инфо за артикули в разпродажба.


Възглавници за врат имаше днес в  Бургас - Изгрев.

Тениски взех за щерката черна и черно и бяло в комплект. И оранжев панталон за нея и сив за мен. Не ми се видяха чак толкова лоши.
Бекон са заредили при нас. Купих, доволна съм. Сменили са му мястото обаче, вече е на щанда със саламите, за ориентир от пушените гърди малко в ляво и на по-високите рафтове.

# 906
  • Мнения: 1 379
Някой взе ли си от дамските къси панталонки и гащеризони? Дали са хубави?

Ако говориш за късите панталонки на Есмара от 8.99 - аз ги имам от миналата година. Много са удобни за морска употреба - широки, леки и с джобове.


Точно за тях Simple Smile благодаря Simple Smile и аз ги искам за морето - отговарят ли си на номерата, че мисля да пратя ММ да ми вземе?

# 907
  • Мнения: 1 806
Отзив за кафето Гимока на зърна? Може да е коментирано, но не помня...
Последно - маратонките на капа стават?

# 908
  • Мнения: 3 199
А бе, ЛИДЛ, к'ви са тия Sun, SEX and surf тениски за 7-годишни, бе???  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Сега погледнах и аз и в първия момент се втрещих, но после виядх, че пише seA, а не seX...ама кой за каквото си мисли  hahaha

# 909
  • Мнения: 68 671
[.......... Сменили са му мястото обаче, вече е на щанда със саламите, за ориентир от пушените гърди малко в ляво и на по-високите рафтове.

Значи на 10 часа горе-долу Mr. Green

# 910
  • Мнения: 1 557
Кафето Gimoka на зърна не е лошо за цената си според мен. Ние го слагаме във вендинг автомат и става хубаво.
Гумичките за пералня усмириха и нашата, но беше трудно да нивелираме с тях. Малко с налучкване, но успяхме все пак.

# 911
  • София
  • Мнения: 9 926
Някой ако види масажираща седалка или възг. за врата /шиацу масаж/ да пише къде.
На телефона нямат инфо за артикули в разпродажба.
Вчера писах - на Резбарска има!
Седалка търся по-скоро. Възглавници видях в Младост (и грабнах една).

Последна редакция: пн, 22 май 2017, 18:16 от Starrydream

# 912
  • София
  • Мнения: 681
Пуу как пък не случих един път на някаква шатра и аз Sad

Нещо последните две-три брошури пропускам и не са  ми интересни. При това затишие очаквам някоя от следващите да ме изкърти така, че половин заплата да оставя Simple Smile

# 913
  • Пловдив
  • Мнения: 3 235
Отидох за скачаща топка и се прибрах с шиацу възглавничка за гръб и какво ли още не  Crazy.

Докладвам - имаше и тротинетки - и от двата модела  Peace.

# 914
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 817
Някой взимал ли е от гумичките за пералня? Дали вършат някаква работа?  newsm78
Преди около 3 години ги купихме. Пробвахме, но тя нашата пералня е със собствено мнение. Понякога подскача, понякога не. И гумичките не помогнаха и ги махнахме. Много трудно се нивелира под плот.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт