Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 070
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 885
  • Пловдив
  • Мнения: 40 844
Аз минах за къси панталонки на детето и тениски.Взех два панталона,че не съм сигурна в р-ра и ще връщам после.

# 886
  • Мнения: 36 043
прибирам се току-що от магазина, ходих за тениски и къси панталонки /момичешки/
за тениските размислих, от панталонките имаше извадени малко, от 164 по една бройка от цвят
взех черни, сравних ги на място с дамските 36 - еднакви са на талия и ханш, само платът, който покрива дупето, е малко по-дълъг на дамските /задната страна на "крачола"/ - преценили са, че жените имат по-издадени д-та от момичетата със същия ръст, но като гледам моите моми, май не е така  Joy

# 887
  • Русе
  • Мнения: 7 072
.....
Момичешките тениски са гола-вода. С 60-70% полиестер в състава (има разлика за различните цветове). Ще ги връщаме май. ...
Значи правилно съм се ориентирала, гледайки хартиената брошура. Реших, че тениските не си заслужават. С подобни щампи ми купиха от Алди - 3 бр. за 6 евро, но си бяха памучни. За жалост се оказаха тесни на дъщеря ми и ги продадох. Исках да и взема тениски, защото има належаща нужда - от миналата година нищо не и става.

# 888
  • Мнения: 1 188
Ходих до магазина и взех от роклите в оранжевата и шарената. Нещо качеството им е много лошо. Иначе са 100% памук. Дъщеря ме тези си избра. Имаше много малко количество рокли от таз годишните, от минало годишните имаше повече. Много клинове, къси панталонки и панталони дълги от ужасна изкуствена материя. Само това видях. За другата седмица на плакатите видях бански и панталони май мъжки бяха и бира.

# 889
  • София
  • Мнения: 3 862
Възмутена съм от цената на ягодите - 250 г за 2,50 лв! При положение, че на пазара вече може да се намери 1 кг за тази цена.

И букетите с гербери са ги увеличили тихомълком с левче. В събота обаче взех на 50 % намаление и в къщи ги съживих, сега греят.  Не разбирам защо в магазина оставят цветята без вода, имаше си букети просто сложени на рафта, сякаш нарочно да увехнат.

# 890
  • София
  • Мнения: 9 943
Някой ако види масажираща седалка или възг. за врата /шиацу масаж/ да пише къде.
На телефона нямат инфо за артикули в разпродажба.

# 891
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мисля, че ми спестихте някой лев днес Joy Щях да ходя специално заради момичешките блузки и рокли, щом са с лошо качество и от кофти материя, ще ги пропусна.

# 892
  • Перник
  • Мнения: 4 866
Някой ако види масажираща седалка или възг. за врата /шиацу масаж/ да пише къде.
На телефона нямат инфо за артикули в разпродажба.

В Перник все още имаше в събота.
И тротинетки имаше - поне 10, но не съм гледала какви модели са.

Купих кашкавал на пита, на "Йотови", нали него хвалехте. Ми, кашкавал. Не съм изключително впечатлена. Половината замина с пицата в събота вечер  Simple Smile

# 893
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
Някой взимал ли е от гумичките за пералня? Дали вършат някаква работа?  newsm78

# 894
  • Мнения: 1 379
Някой взе ли си от дамските къси панталонки и гащеризони? Дали са хубави?

# 895
  • Мнения: 1 644
Някой взе ли си от дамските къси панталонки и гащеризони? Дали са хубави?

Ако говориш за късите панталонки на Есмара от 8.99 - аз ги имам от миналата година. Много са удобни за морска употреба - широки, леки и с джобове.

# 896
  • София
  • Мнения: 3 171
Някой ако види масажираща седалка или възг. за врата /шиацу масаж/ да пише къде.
На телефона нямат инфо за артикули в разпродажба.
Вчера писах - на Резбарска има!

# 897
  • Мнения: 2 285
Някой взимал ли е от гумичките за пералня? Дали вършат някаква работа?  newsm78

Гумички за крачетата ли? Вършат идеална работа, усмириха ми пералнята.  Mr. Green

А бе, ЛИДЛ, к'ви са тия Sun, SEX and surf тениски за 7-годишни, бе???  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 898
  • Мнения: 5 313
Момичета, виждали ли сте скоро пликове за замразяване? Преди купувах, сега не мога да намеря.

# 899
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
Гумички за крачетата ли? Вършат идеална работа, усмириха ми пералнята.  Mr. Green

Супер.  Grinning Дано и моята усмирят, че тръгва да излиза от под плота понякога.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт