Дневникът тема 80 - Да отслабнем всички заедно!

  • 51 985
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Седя и мъдря от утре да подхвана Дюкан. Не знам защо ми се вижда много страшно и нещо като краен вариант, но пък имам нужда да сваля някое и друго килце. Докато търсех темата за Дюкан се зачох в Системата -60. Направо съм луда за връзване, не мога да намеря моята диета , а междувременно килограмите не спират да се трупат. Най голямото ми притеснение в Дюкан е липсата на плодове.  Купих си трици, извара,  мляко.... Направо се чувствам като на кръстопът, но вероятно ще опитам все пак с Дюкан  newsm78  Или Системата -60  Joy Joy

# 676
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Седя и мъдря от утре да подхвана Дюкан. Не знам защо ми се вижда много страшно и нещо като краен вариант, но пък имам нужда да сваля някое и друго килце. Докато търсех темата за Дюкан се зачох в Системата -60. Направо съм луда за връзване, не мога да намеря моята диета , а междувременно килограмите не спират да се трупат. Най голямото ми притеснение в Дюкан е липсата на плодове.  Купих си трици, извара,  мляко.... Направо се чувствам като на кръстопът, но вероятно ще опитам все пак с Дюкан  newsm78  Или Системата -60  Joy Joy



Не си сама, ако това ще ти подейства успокояващо Crazy
Някак си му хванах цаката с фаста и най-хубавото е, че не качвам Crazyно в дните, когато ям пак меря, тегля и броя ooooh!
И плодове ми се хапват, и мазно мога да ям, само към въглехидратите съм устойчива, защото много ми  подпухват очите.Сега ям по два пъти на ден и нещата са ок, естествено до заветната цел ме делят 5 кг. но здраве да е Mr. Green

По повода:
- Гоше, дебела ли ти се виждам?
- Спи сега, утре ще се караме!

# 677
  • тук и там
  • Мнения: 11 573
И на мен ми отиде интервалното хранене. SadВъв същото положение съм-чудя се каква диета/режим да подхвана.Едно е ясно-има ли почивни дни,всичко отива по дяволите.Другата седмица тук пак ще се почива 4 дни.През почивните дни не тренирам,ям повече и не спазвам режим и накрая съм със поне килограм нагоре.Аман,вече!Някои хора не трябва да почиват,за тяхно добро и това на околните! Simple Smile

# 678
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
При мен интересното е, че когато съм на фаст съм стриктна, обаче, когато ям тогава изтървам конците Blush

# 679
  • тук и там
  • Мнения: 11 573
Сиска,подвеждат ме моите..През почивните дни все се пътува на някъде,храним се навън или вземаме храна от ресторант и т,н.Пък на мен ми е слаб ангела.Колкото и да се мъча,не мога да седна на маса и другите да хапват,пък аз да съм на вода.През седмицата,когато аз готвя-всичко е под контрол,лесно се устоява на моите манджи. Mr. GreenТази седмица си останахме само със пътуването-така и не стигнахме за където бяхме тръгнали, наложи се да се върнем по средата на пътя,та дружно се утешаваме със храна вече три дни .Вчера си пробвах коженият панталон(онзи,който едва закопчах за 3-ти март)-не ми става!Той ми е мерилото.Остава една ръка  разстояние за да успея да го закопчея.. ShockedПълнея и туй то! Close

# 680
  • Мнения: X
И аз съм така, от понеделник до петък свалям и като се прибере мъжа ми в петък или събота , в понеделник - изходните килограми. Сега няма да се прибира две седмици и искам да ползвам периода да направя ударната фаза на Дюкан (няма да я правя две седмици естествено) . Абе решила съм, ще опитам, пък ако преритам за череши ще хапна една шепичка , при всички положения ще е по добре от сега.

Около 83-84 кг се впускам и в това предизвикателство.  ooooh!


Ммм дааа, бях това
Скрит текст:
 

Превърнах се в това , разлика 35кг. съвсем неусетно. През цялото време беше "е качила съм]2 кг голяма работа", после още 2 и още 2 . После две бременности през които не качих повече от 10-12 кг, но пък и нищо не свалих след това, а просто продължавах с +2 та килограма. От утре Дюкан , няма какво да се ослушвам вече.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 27 май 2017, 18:30 от Анонимен

# 681
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Ами аз все съм на работа и лесно се контролирам.Пия много вода BlushИзобщо правя всичко възможно, но зор ми се получава.
Вчера си пуснах пълни изследвания-една камара хормони, туморни маркери, чернодробни ензими, пикочна киселина, ревматоиден профил някакъв за да съм сигурна, че не мога да отслабна, защото просто ям Mr. Green

# 682
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Снимките не се виждат Hug

# 683
  • Мнения: X
Снимките не се виждат Hug

Редактирах  bouquet



Иска ми се и на мен да пусна всички изследвания, за да знам че проблема е само с храната, но все не ми остават време и средстава за мен.

# 684
  • тук и там
  • Мнения: 11 573
И аз ще си пусна  изследвания като се прибера във БГ-за да видя какво е положението.Но аз и друг път съм казвала-не съм от тези ,които пълнеят и от" въздуха".Храня си се ..доста добре(меко казано)! Embarassed
Mother of PrincesS,изглеждаш горе-долу на моите килограми.Аз съм 80,на 83-4 кг изглеждам точно като теб!Нормално!Време е да се вземаме във ръце и да поотслабнем малко! Hug

Последна редакция: сб, 27 май 2017, 18:48 от Kaisia

# 685
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Да ти кажа, че аз изглеждам като теб в момента, само, че в горната част съм като анорексичка Blush
Истината е, че наистина изследванията са много скъпи като за профилактични.Струваха ми точно 70 лв. но купих карта за отстъпка, която е 25%.Желая ти скоро да си направиш и ти, и да знаеш, че проблема е в неусвоеното упражнение-"Затвори си устата навреме" Mr. Green

# 686
  • тук и там
  • Мнения: 11 573
Сиске,огледалото ти не е наред или си за преглед при очен лекар!С най-добри чувства! Hug

# 687
  • София
  • Мнения: 11 604
Сиске, и според мен не си на тези килограми. Била си, но вече не си.

Mother, изглеждаш ми височка или поне по-висока от мен? Ако е така, малко като свалиш, си мисля, че ще има голяма разлика. Аз съм ниска, а на ниските хора много килограми съвсем ги деформират и изгледат късокраки. При теб съотношението е добре, което е плюс.

А аз уж казах, че ще съм режимна, мина обядът, не устоях, пробвах от всичко. Че и прикючих с шоколад.  Crazy Започвам да си се дразня много,  после ще има цяла седмица да компенсирам. След малко отиваме на гости у приятели, но категорично няма да ям и пия.  Peace Хубавото е, че не е гости тип "на маса".

# 688
  • Мнения: 3 067
Сиске, ако ми беше под ръка, момиче...   #Cussing out #Cussing out
Mother отново ще се превърнеш в това, което трябва (искаш) да бъдеш Simple Smile Аз лично съм против дюкан, за мен е много екстремно да се ядат само белтъчини, пък било то и за ден. Но моята житейска философия е такава и не я налагам на никого. Основното за мен е да има голямо количество "жива" храна от плодове и зеленчуци и когато ги няма се чувствам много зле. И физически и псхически.
Кайсия, много съжалявам, че пак се чувстваш объркана и изгубена в режимите... Дано намериш своя!
Ния, не се тормози толкова, никой не може да качи 400-900 гр., мазнини за ден. Спокойно, отпусни се малко Simple Smile Трябват си и такива дни.

Аз си продължавам, днес ми дойде и на първи Юни ще се премеря и претегля. Чувствам, че съм отслабнала поне малко, не изглеждам като плондир, нищо че усетих как съм задържала вода - баджаците веднага се наляха. Надявам се да не си въобразявам и да не се разочаровам накрая, но ако е така - отивам на лекар. Не реално ми е почти месец да приемам по 1400-1800 калории, два пъти седмично по 500-700 и да няма ефект.
Последния фаст многооо трудно го удържах, но хормони, цикъл...

Та обяда както всички разбраха бяха 50 гр., пълнозърнести спагети от лимец със 100 гр., морски дарове и зелена салата. После малко цедено кисело мляко със сладко - около 30 гр.
Вечерята ще е пъстърва и печени картофи на фурна. Картофите ще се около 150 гр., пъсървата май и тя е толкова.

# 689
  • София
  • Мнения: 11 604
Госпожице, след като вчера запазих билети за пътуване, уж трябваше да имам стимул, защото след месец ще съм на плаж. А като се наядох, не мога да тренирам сега, но ще гледам след като се върнем от гостите, което ще е към 1. Явно пак ще има среднощни тренировки, нооо иначе няма как да се набутам в бански.

Общи условия

Активация на акаунт