Име за втората ми дъщеря.

  • 5 319
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 076
Само не и Ивана при кака Йоанна. На практика това е едно и също име.
Между Виктория и Елена избирам Виктория. Не харесвам характера на Елените - всички роднини и познати с това име са с трудни характери.

# 31
  • Мнения: 2 812
Йоанна и ...
Стиляна, Деяна, Марияна, Вилияна.

# 32
  • Мнения: 5 259
Освен Ивана, Яна също е аналогично име с Йоана Simple Smile

Няма такова нещо като характер на Елените  Wink Има асоциация с конкретен човек и е нормално едно име да ни е неприятно, ако не харесваме човек, който го носи.
Но останалите близки на този човек пък може да го харесват.

# 33
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Между Елена и Виктория бих избрала Елена Heart EyesХаресва ми и значението-слънчева.
Виктория също е хубаво име,но е прекалено често срещано.
Моята кръстница се казва Елена и е много мила жена.
Много харесвам Елеонора,Емилия,Елисавета.

# 34
  • Мнения: 2 843
Имаше една статистика, която сочеше, че Иванка и Елена са най-разпространените женски имена в България. Така че и Елена не е като да не е често срещано. Но, да, в последните години всички са Никол и Сиана.

# 35
  • Мнения: 18 562
Цитат
Много харесвам Елеонора,Емилия,Елисавета.
И на мен ми харесват, но пред Емилия препочитам Емили, или Емилияна, Ема, а Елисавета-Елизбета.
Иванка и Елена преди няколко години бяха в класацията за най-разпространени, и по новините са го давали, с една карта на странаната-мъжки и женски имена.
Забелязвам, че други много избирани освен Виктория, са Александра и Габриела.
Йоана, Йоан са си все Иван и Иванка, не е удачен вариант да, не се съобразих с това.

# 36
  • Мнения: 11 363
Йоанна и Димана

Харесвам името Малена  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 12 076
Юлияна, Мариана, Боряна, Биляна, Диляна, Стилияна, Миряна, Невяна, Снежана, Гергана?

# 38
  • София
  • Мнения: 39 775
Ще изберем едно от следните имена : Виктория,Елена .Благодаря ви !
Елена  Hug

# 39
  • Мнения: 18 562
Виктория.💐

# 40
  • Мнения: 52
Това с характерите съм обедена,че има нещо общо.Познавам много Еми и всичките са с еднакъв характер - луди глави.Всички момчета,които познавам с името Александър са с много лош характер.Даяна също ми харесва.

# 41
  • Мнения: 5 259
Това с характерите съм обедена,че има нещо общо.Познавам много Еми и всичките са с еднакъв характер - луди глави.Всички момчета,които познавам с името Александър са с много лош характер.
Joy
А върху колко души ти е направена "статистиката"?
Я сподели точно колко Еми и Александровци познаваш, да преценим какъв процент са.
Например Александровците в България са около 50 000. Нужно е да познаваш поне 35-40 хиляди, за да е валидно обобщението ти. Познаваш ли толкова или са нещо като петима Laughing

# 42
  • Мнения: 161
Рая, Катерина, Карина

# 43
  • Мнения: 393
Това с характерите съм обедена,че има нещо общо.Познавам много Еми и всичките са с еднакъв характер - луди глави.Всички момчета,които познавам с името Александър са с много лош характер.
Joy
А върху колко души ти е направена "статистиката"?
Я сподели точно колко Еми и Александровци познаваш, да преценим какъв процент са.
Например Александровците в България са около 50 000. Нужно е да познаваш поне 35-40 хиляди, за да е валидно обобщението ти. Познаваш ли толкова или са нещо като петима Laughing

По какъв критерий ги подбираш Александровците, за да ти се падат все лоши?  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 4 023
От познати семейства, давам реални примери: Йоана и Елена; Йоана и Боряна.
А от мен добавям Адриана или Вилиана.

Общи условия

Активация на акаунт