Откраднат живот - тема 18

  • 74 740
  • 789
  •   1
Отговори
# 765
  • зад кестените
  • Мнения: 798
А на мен ми се иска,да стане чудо Александър да спаси Камбуров,а Генадиев да си понесе заслуженото.Е, ако има нов сезон де!

# 766
  • София
  • Мнения: 23 039
Те сега чакат коментари кой искат зрителите евентуално да бъде спасен, както стана и с Галя.  Laughing

# 767
  • Мнения: 2 761
Не трябваше последните кадри да са с катастрофата. Редно беше да завършат с нещо положително. Ок, решили са да уморят Генадиев и Камбуров, но поне да го бяха направили по-рано в серията. Не вярвам Генадиев да оживее.
Появата на Сашко не даде очаквания уау ефект. Стоеше като дърво, а при вида на майка си сякаш му стана неприятно, че я среща, плюс това се хилеше някак пресилено.
Много ми беше тегаво да гледам ревящия Пешко как го разнасят напред-назад. Толкова ли не можаха да го успокоят това дете и после да снимат. Направо ми беше жал да гледам как го мъчат.

# 768
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Генадиев беше този, който се мислеше за Бог. Заяви го в прав текст.

Камбуров беше един идеалист, от които имаме нужда. Някой, който да иска истината да се разбере. А в крайна сметка щастие намери един престъпник, който освен че размени деца, беше корумпиран до небето.

Така е, но понякога границата между идеализъм и да имаш влияние върху хода на пешките е много тънка. Според мен Камбуров я беше прескочил.

# 769
  • Мнения: 827
Александър Алексиев най-накрая май е инвестирал в нови зъби  newsm20,в следвашия сезон може и големият му батко да склони,поне да не ни се повръща,като го гледаме и слушаме. tooth tooth tooth
Колкото до двамата професори-ще имма възкръснали,споко. Драмата продължава  smile3523

# 770
  • Мнения: 150
Финалът, така както предполагахме,че ще бъде.Още като видях Генадиев при колите и ми стана ясно..Само "възмездието" за Камбуров ме изненада неприятно..
Със сигурност Генадиев пак ще оживее, но ....точно на сватбата ли трябваше да се случва всичко  newsm78

# 771
  • Мнения: 4 583
И какво точно ВЪЗМЕЗДИЕ получи Генадиев, да ми обяснят сценаристите??? Всички му простиха на този "светец", и той взе че умря  ooooh! /ама очакваме да възкръсне в 4-ти сезон/  Това ако е възмездие, аз съм зебра.
И ето идея за мото на четвърти сезон - Откраднат Живот - ВЪЗКРЪСВАНЕТО

# 772
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Възможно е, но той даде тласък нещо да се предвижи напред.

Колкото до мъртвата Ани. Не ми изглеждаше предвестник на нищо лошо. Та тя изобрази сърце!  ooooh!  Отделно мисля, че тя каза нещо на Наталия, която не я разбра напълно. После изчезна. За да се появи на сватбата й  Crossing Arms

# 773
  • Мнения: 48 026
Генадиев беше този, който се мислеше за Бог. Заяви го в прав текст.

Камбуров беше един идеалист, от които имаме нужда. Някой, който да иска истината да се разбере. А в крайна сметка щастие намери един престъпник, който освен че размени деца, беше корумпиран до небето.
Абсолютно подкрепям
Kalinka, редовно защитаваш откровено кофти моменти в сериала. Няма две мнения или слоеве. Просто не се получава.

# 774
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Не защитавам, а подкрепям идеята, че понякога е по-добре да оставиш нещата. Че Генадиев си беше мръсник, да. Просто не вярвам, че в живота друг човек е в състояние да накаже грешника.

Стоян Алексиев много добре игра в този епизод. Около него от началото витаеше нещастието, което ще се случи. Има изразителни очи.

# 775
  • Мнения: 48 026
Камбуров не заслужава такова "възмездие " , но както и да е. Нито Калин и Наталия...Може дори да се разделят...

# 776
  • София
  • Мнения: 7 893
Много съм доволна, че все още може да се прави български сериал. Всеки един от актьорите в ролята си е имал спадове и върхове, но това се дължи на сценария. И се радвам,  че ще има нов сезон. Камбуров и Генадиев ще са живи, така предполагам. Ако все пак някой не е, ще да е Генадиев.

# 777
  • Мнения: 2 761
Изненадах се, че Камбуров е на 71 г., аз предполагах, че е поне на 80+.

# 778
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Няма никаква логика еднакво "възмездие" да получат престъпникът и свидетелят /непряк/ на престъплението. Още повече, че последният е спасил поне 2 живота - на Генадиев и на Александър.

# 779
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Изненадах се, че Камбуров е на 71 г., аз предполагах, че е поне на 80+.

Васил Банов е роден 1946 година. Направили са точната му възраст

Общи условия

Активация на акаунт