Откраднат живот - тема 18

  • 74 656
  • 789
  •   1
Отговори
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
 

Цитат
„Откраднат живот“ е създаден по всички правила на жанра. Поредицата проследява драматичните обрати в съдбите на главните герои, случващи се на фона на динамичното ежедневие в голяма градска болница. Историите на героите се преплитат с наситените с напрежение случаи от лекарската практика. Изненадващи обрати и интересни сюжетни линии, изпълнени с любов, предателство, приятелство и трудни рискови решения са основните двигатели на интригата


Д-р Вяра Добрева и д-р Борис Тасев ще прекрачат прага на МБАЛ „Св. Кирил“ като съперници.

Ново начало за зрителите и за най-успешния медицински сериал у нас "Откраднат живот: Възмездието" ще поставят героите на Луиза Григорова и Наум Шопов.  
След като двама любими лекари се отправиха на дълго пътешествие, д-р Вяра Добрева и д-р Борис Тасев ще направят първа стъпка към заветната си цел –  да получат място в операционната на МБАЛ "Св. Кирил". Младите хирурзи ще трябва да се състезават не само един с друг, но и със самите себе си в използването на знания, умения и бързи реакции в тежки медицински казуси. Искрите между двамата ще останат на заден план в надпреварата, която трябва да докаже на проф. Генадиев и цялото отделение кой е по-добър лекар.

Актьорски състав:

Скрит текст:
Наум Шопов-д-р Борис Тасев    Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
              Александър Алексиев - д-р Александър Василев.      Радина Думанян - д-р Биляна Захариева                       
                
Луиза Григорова - д-р ВяраДобрева            Мария Каварджикова - Евгения Генадиева  
                                    
Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев                Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева
                                    
Емил Марков - доц. Петър Захариев                     Васил Банов - проф. Камбуров
                                     
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева                      Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
                                    
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова (специализант АГ)             Дария Симеонова - Наталия Павлова(ПР на болницата)

Даниел Рашев - д-р Врабчев, анестезиолог.                                             Милена Живкова-Гераскова - д-р Романова

Моньо Монев – доц. Стефан Мазов.                                                          Десислава Бакърджиева - д-р Лора Хинова
Ернестина Шинова - д-р София Стаменова.                                             Пламена Гетова - проф. Гочева, майка на доц. Мазов

Александър Димов - д-р Владов.                                                                 Никола Мутафов - д-р Пенев
Ангелина Славова - м.с. Недева

Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4   ТЕМА 5    ТЕМА 6    ТЕМА 7   TEMA 8   ТЕМА 9      Тема10     ТЕМА 11  Тема 12   Тема 13
  ТЕМА 14 Тема 15 Тема 16

Тема 17

Последна редакция: чт, 11 май 2017, 15:24 от Ензим

# 1
  • София
  • Мнения: 22 852
Айде първа.  Laughing Да видим какви ще ги сътворят до края на сезона.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 210
На мен пък Рачков ми пасна на ролята, защото той е точно такъв - мрачен и меланхоличен. Няколко пъти съм го виждала извън забавните предавания - излъчва същото. Много по-естествен за него си ми беше.
В Капките и Господарите е излишно лигав и неестествен до крайност. Точно затова стана все по-непоносим.

# 3
  • Мнения: 9 865
То тоя баща много глупав и ревнив се оказа, ами стократно по-добре е детето да живее с приемна майка/родител, в нормална среда, отколкото в институцията като бройлер. Нито някой му оспорва родителските права, нито нищо...
Запис и благодаря за новата тема, Ензим! Heart Eyes Mr. Green

# 4
  • Другата България
  • Мнения: 36 784
Запис и благодарности за темата. Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 15 426
Рачков и на мен ми е странен в такава роля.
А за прическата на Пецан,сега  е добре. В първи сезон такива идиотски перчеми имаха с Калин,чееее.....ужасни!

# 6
  • Мнения: 24 041
А за прическата на Пецан,сега  е добре.
На прическа го докараха, ама цветът на боята не могат да решат още какъв точно да е Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 8 043
Казаха ли колко серии ще е този сезон?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 360
Много бързо изписахме старата тема.. 😁
Дано днес епизода е малко по интересен...

Интересно ми е Камбуров дали ще отиде на събитието на Вили, там ще са и Генадиев и бизнесменчето и медии дали ше стане скандал... 😁

# 9
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 308
Благодаря за темата Wink
Аз очаквам тройна завера - Пецан, Кръстева и Женя, с няколко помагачи Simple Smile

# 10
  • Мнения: 7 847
Запис!  Grinning

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 206
Интересна ми е Кръстева сега как ще се опълчи на професора.

А този смирен доцент Захариев ми е много съмнителен...

# 12
  • Мнения: 14 701
Мерси за темата.  Peace
В промото за довечера гледам,че май намушкаха някой накрая,но не дават кой е.  newsm78
И Мазов и Хинова развалиха хубавата сватба.  Crossing Arms
Аз се подразних на Хинова как нападна Наталка,а тя искаше да помогне.  Tired
Камбуров започна много да се вживява. Пряко засегнатите от размяната приеха нещата и продължиха по един или друг начин,той продължава да ровичка... Харесвах го в началото,но както всички ,ще го окепазят и него.
Рачков наистина е странен в сериозна роля,но се справи според мен.

# 13
  • Майна Сити
  • Мнения: 951
Абе някой може ли да ми припомни какви са истинските взаимоотношения между Камбуров и Кръстева? Малко се оплетох женени ли са, не са ли... newsm78

# 14
  • Мнения: 7 847
Изобщо не е за смирен Захариев. Показва си рогцата още от първи сезон той.

И да, до Виолета е направо красавец неземен, (но на мен той си ми е симпатичен) на фона на Богданов. Как пък можаха да сложат тоя  некадърен, грозен и неприятен тип. И то до Вили!  Twisted Evil

Ензим, благодаря за темата  Heart Eyes

ПП Не са женени Камбуров и Кръстева. След като го изписаха Камбуров от болницата, след инсулта, той отиде в старчески дом, а Кръстева го прибра. Тя имаше симпатии към него, но разбра , че няма шансове, защото и в неговата глава е неземната Жени.

Общи условия

Активация на акаунт