"Oткраднат Живот"сезон 2 -ТЕМА 12

  • 85 566
  • 791
  •   1
Отговори
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086

Цитат
„Откраднат живот“ е създаден по всички правила на жанра. Поредицата проследява драматичните обрати в съдбите на главните герои, случващи се на фона на динамичното ежедневие в голяма градска болница. Историите на героите се преплитат с наситените с напрежение случаи от лекарската практика. Изненадващи обрати и интересни сюжетни линии, изпълнени с любов, предателство, приятелство и трудни рискови решения са основните двигатели на интригата


Актьорски състав:

Скрит текст:
Александър Алексиев - д-р Александър Василев    Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
                                     
               
Радина Думанян - д-р Биляна Захариева              Мария Каварджикова - Евгения Генадиева 
                                    
Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев                Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева
                                    
Емил Марков - доц. Петър Захариев                     Васил Банов - проф. Камбуров
                                     
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева                      Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
                                    
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова (специализант АГ)             Дария Симеонова - Наталия Павлова(ПР на болницата)

Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4   ТЕМА 5    ТЕМА 6    ТЕМА 7    TEMA 8    ТЕМА 9       Тема10     ТЕМА 11

# 1
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Всъщност кога свършва сезона?

# 2
  • Мнения: 8 218
Цоп в новата тема. Относно последната серия, надявах се Галя да направи очна ставка със Захариеви, но уви ...

Сем. Василеви и сем. Генадиеви - пълна скръб, добре, че е Калин Генадиев/Василев, че да ги отсрами и двете.

Мазов и Хинова - глътка свеж въздух  Mr. Green

# 3
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Четох в "24 часа", че ще бъде 39 епизода.

# 4
  • Мнения: 6 529
Каварджикова никога не е била добра актриса  Peace

Поздравления за темата  bouquet

# 5
  • Мнения: 6 833
Запис и мен!
И аз се чудех колко епизода остават, нали другата седмица почва ново шоу, само вторник и сряда ли ще излъчват сериала? Съвсем ще го забатачат, ако е така ...

# 6
  • Мнения: 11 679
Когато и да го излъчват, хич не го чакам с нетърпение  Laughing
Ама все още им давам шанс

# 7
  • Мнения: 9 475
Айде да им казват, че са сменени и да се свършва тая мъка  ooooh!

# 8
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Мен играта на Евгения не ме дразни. Дразни ме тази на Биляна и Сашко.

Мерси за новата тема!

# 9
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Мен играта на Евгения не ме дразни. Дразни ме тази на Биляна и Сашко.
И мен така!  Peace

Чакам и аз само да доразплетат основния сюжет, всичко друго ми е боза! А, понякога медицинските случаи са ми интересни, ама само понякога.

Вчера в Хепи видях едно момиче, което участваше в миналия сезон - едно пълничко, симпатично, с дълга къдрава коса, пишеше писмата на момче, в което е влюбена, уж до друго момиче, а накрая се оказа, че той нея обичал.  Grinning

Последна редакция: ср, 26 окт 2016, 20:21 от elleni

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Ако слуховете за трети сезон са верни, няма как да разплетат основната линия скоро...

# 11
  • Мнения: 6 159
 bouquet за темата ! Даже да не гледам всичко , тук ще е забавно  Peace !

# 12
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ако слуховете за трети сезон са верни, няма как да разплетат основната линия скоро...
Ауу, И ще продължават с бозавия пълнеж от рода на: Хинова - Мазов, продажби на бебета, отмъщението на Жени... Tired
Само дано не включват пак Ирина - Миро. Praynig hahaha  Joy Но ще ги включат, няма да пропуснат, мисля, тотал боза. tooth

А от промото оставам с впечатление, че Мазов е във връзки с някого от общината, хм...Ще видим каква простотия са измислили. Sunglasses

Последна редакция: ср, 26 окт 2016, 18:23 от Ензим Бéндер

# 13
  • Мнения: 7 055
Мен играта на Евгения не ме дразни. Дразни ме тази на Биляна и Сашко.

Мерси за новата тема!

И мен тъй.  Peace

# 14
  • Мнения: 6 993
Запис, че все забравям да се запиша и ви пропускам.
Снощи направо забравих, че има епизод и си го пуснах днес сутринта.  Grinning

И мен ме кефят Хинова и Мазов, ама не мога да разбера, май любовта е несподелена?

Общи условия

Активация на акаунт