"Oткраднат Живот" По Нова-ТЕМА 9

  • 96 261
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 643
Цитат
„Откраднат живот“ е създаден по всички правила на жанра. Поредицата проследява драматичните обрати в съдбите на главните герои, случващи се на фона на динамичното ежедневие в голяма градска болница. Историите на героите се преплитат с наситените с напрежение случаи от лекарската практика. Изненадващи обрати и интересни сюжетни линии, изпълнени с любов, предателство, приятелство и трудни рискови решения са основните двигатели на интригата


Скрит текст:
Актьорски състав:
 
Александър Алексиев - д-р Александър Василев    Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
                                     
                
Радина Думанян - д-р Биляна Захариева              Мария Каварджикова - Евгения Генадиева  
                                    
Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев                Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева
                                    
Емил Марков - доц. Петър Захариев                     Васил Банов - проф. Камбуров
                                     
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева                      Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
                                    
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова (специализант АГ)             Дария Симеонова - Наталия Павлова(ПР на болницата)
                                                                  

Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4   ТЕМА 5    ТЕМА 6    ТЕМА 7   TEMA 8

Кои актьори харесахте в началото на сериала , а после видяхте истинските им лица

# 1
  • Мнения: 268
Привееетт Peace Peace
Аз също съм много голяма фенка на сериала  Flutter
Аз мисля,че Галя ще умре и понеже е мъртва случая с Мила ще остане неразгадан и за това ще се оплитат още нещата с Василев... Thinking
А ми беше толкова симпатична

# 2
  • Мнения: 2 643
Имах грешно мнение за Калин,Виолета и Наталия(Наталия в последните 2 епизода ме спечели) другите двама , особено Виолета даже ги мразя  Mr. Green в началото Виолета ми се стори готина жена , силна , че ще помага на хората , да ама НЕ.Калин пък беше забавен , пич , някой на който да разчиташ.сега се превърна  в маниак на тема Василев , склонен към шизофрения ми изглежда.и като вземе да си разширява ноздрите от яд и ми е противенннн ooooh!

# 3
  • Мнения: 9 184
 bouquet за темата
Няма как да ми е симпатична такава тънка сметкаджийка и подла душа като Стилянова Naughty
Когато получи мерцедеса , тогава започна да пуска аванси на Захариев! Постоянно си оставяше телефона за да прави записи...., никой не може да ме убеди , че специализантка ГЕНЕКОЛОГ , не използва никакви предпазни средства /бетер циганка/..., освен ако умишлено, не иска да забременее и съответно да изнудва с детето, в името на собствения си интерес. Аз любов от нейна страна не виждам там!
Спокойно не е умряла. Peace

# 4
  • Мнения: 3 794
Аз пък си мисля,че започна сметкаджийски, но накрая наистина се влюби.

# 5
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ай и аз да се запиша, да си хортуваме/спамим, докато чакаме  новия сезон.  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 757
Много странни ми бяха отношенията между Захариев и Стилянова. Мнението ми за нея са припокрива с това на Пинко. Никаква любов не видях, а само сметки + някакво тотално объркване на моменти. А Захариев, който уж беше някакъв коцкар, който сменя жените като носни кърпи, изведнъж стана някакво мекотело, водено са носа. Тази сюжетна линия доста понакуцваше.

# 7
  • Мнения: 6 833
Благодаря за темата!  Flutter

За мен Стилиянова беше мъртва. Поне ако очите й бяха затворени да приемем, че е изгубила съзнание, но така като я дадоха едва ли е жива.

Последна редакция: нд, 05 юни 2016, 12:06 от Sunnɣ

# 8
  • Мнения: 2 643
Аз пък си мисля,че започна сметкаджийски, но накрая наистина се влюби.
И аз така мисля , иначе нямаше да реве накрая , а и изглеждаше влюбена.ако беше заради парите му , щеше да го изнудва до дупка

# 9
  • Мнения: 931
 bouquet за новата тема.

Записвам се и аз да не пропусна началото на новия сезон през септември.

# 10
  • Мнения: 1
идваме...

# 11
  • Мнения: 631
 bouquet за темата!

# 12
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
bouquet за новата тема.

Записвам се и аз да не пропусна началото на новия сезон през септември.
Сигурно ли е, че през септември ще започва? Надявам се. Praynig Laughing

# 13
  • Мнения: 931
bouquet за новата тема.

Записвам се и аз да не пропусна началото на новия сезон през септември.
Сигурно ли е, че през септември ще започва? Надявам се. Praynig Laughing

Ами така си вървят телевизионните сезони. Така че ако изобщо сключат договори и започнат снимки, продължението ще е септември по всяка вероятност. Но нямам никаква вътрешна информация по въпроса, де.

# 14
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
В една от последните серии, Захариев каза на Захариева, че бебето не е направено по погрешка, а и двамата са го искали. Според мен Стилянова е виждала в това единствения шанс, Захариев да напусне жена си. Малко наивно! А той е искал дете, за да преживее всичко отново, но по нов начин: с любов!

Общи условия

Активация на акаунт