"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 7

  • 80 277
  • 735
  •   1
Отговори
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
      „Откраднат живот” е създаден по всички правила на жанра. Поредицата проследява драматичните обрати в съдбите на главните герои, случващи се на фона на динамичното ежедневие в голяма градска болница. Историите на героите се преплитат с наситените с напрежение случаи от лекарската практика, които създават актуалната рамка на сюжета и провокират интереса и емоциите на зрителите.  Млади, талантливи и красиви актьори си партнират с утвърдени имена в сериала. Изненадващи обрати и интересни сюжетни линии, наситени с любов, предателство, приятелство и трудни рискови решения са основните двигатели на интригата, която ще държи в напрежение зрителите от различни възрастови групи от първия до последния епизод.
     С новия български драматичен сериал Нова, безспорният лидер в риалити форматите, поема ново прeдизвикателство заедно с продуцентската компания Dream Team.
     Премиерният сериал „Откраднат живот” – вторник, сряда и четвъртък, 20.00 ч. по Нова



                                                        Актьорски състав:
 
Александър Алексиев - д-р Александър Василев    Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
                                     
               
Радина Думанян - д-р Биляна Захариева              Мария Каварджикова - Евгения Генадиева 
                                   
Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев                Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева
                                   
Емил Марков - доц. Петър Захариев                     Васил Банов - проф. Камбуров
                                     
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева                      Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
                                   
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова (специализант АГ)             Дария Симеонова - Наталия Павлова(ПР на болницата)
                                                                 



Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4   ТЕМА 5    ТЕМА 6

# 1
  • Мнения: X
Мен Сашко много взе да ме дразни като сюжетен образ...

# 2
  • Мнения: 507
По назад някой беше писал че филма/сезона е 33 серии.
Според моята информация един сезон е 40 и няколко серии.
Четох едно интервю със сценарист на филма, който казваше че желанието им било поне 3 сезона, но сега не мислели за това били се съсредоточили върху настоящия сезон.


Биляна във филма е на около 26-28 години минимум, завършване, специализация че и стаж се води че има.........сам анестезиолог на операциите е ....не е обучаващ се . Те всъщност не стигат и 28 години за всичко това , но както и да е.....
Да вземем ниска възраст на раждане на Виолета примерно 18.
Значи Виолета  трябва да е на най-малко 45 години или повече, иначе в реалния живот Буковска няма още 40 де.....
Та как се забременява на 45-50 толкова лесно по спонтанен начин, не ми е ясно. А и дори и да се е случило нали всичко е възможно, беше прието много спокойно.. А според мен трябва да е поне малко шокиращо относно вероятните рискове около възрастта. А мъжа и хич не се стресна въпреки че е гинеколог, даже и не му хрумна да види лично какво става с бременността на жена му....как е що е добре ли върви.
Нещо не са го доизмислили, уж незнам си какви консултати имат.

Но като цяло става филма, въпреки че според мен кастинга не е особено сполучлив. Трябваше да изберат по харизматични актьори за някои от ролите.
Някъде са уцелили например с Биляна/Радина Думанян, .....но някъде няма да конкретизирам според мен не са........
А Мартина Вачкова не мисля че има място в сериала, да си играе в театъра и в ТВ предаванията

# 3
  • Мнения: 5 508
Записвам се да ви следя.
Гледам сериала. Не е лош Peace
Някои неща ме дразнят, други не ама вече ми се спи и не ми се пише по-дълъг пост Mr. Green
Благодаря за темата и ... да идва другата седмица, че ми стана интересно днес.

# 4
  • София
  • Мнения: 8 114
Билянка още не е ли зацепила, че баща ѝ е баща на бебето на Стилянова?

# 5
  • Мнения: 8 218
Билянка още не е ли зацепила, че баща ѝ е баща на бебето на Стилянова?

Май не е. Тя е малко тъпичка относно случващото се около нея, но имаче е спец по хорските проблеми.

# 6
  • Мнения: 24 346
Билянка още не е ли зацепила, че баща ѝ е баща на бебето на Стилянова?

Май не е. Тя е малко тъпичка относно случващото се около нея, но имаче е спец по хорските проблеми.
В този сериал всички са доооста тъпички. Само Виолета надушва заплахите и действа навреме Wink

Последна редакция: пт, 13 май 2016, 08:44 от Г-жа Рамацоти

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Добре че сте вие да схващам как върви действието, нещо напоследък не сварвам да гледам.  bouquet

# 8
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Добре че сте вие да схващам как върви действието, нещо напоследък не сварвам да гледам.  bouquet

 Joy Joy Joy а аз уж гледам,ама от тук разбирам подробностите и детайлите...

# 9
  • Мнения: 6 833
Добро утро и честита нова тема!  bouquet

Очаквах по-професионално да подходи Пеци към бремененността на Захариева, да се очуди как е станало, при положение, че контактите им са рядкост, за започне да изтъква възможни рискове и въобще да реагира по някакъв начин.

Можеше Миро да скрои някой номер на спортиста инвалид, че да се посмеем малко и учудващо как Биляна не се зае да разплита и този случай.

Бях започнала да симпатизирам на Наталия, но сега пак ми стана нагла и противна, както я представиха в началото на сериала.

# 10
  • Мнения: 2 701
Билянка още не е ли зацепила, че баща ѝ е баща на бебето на Стилянова?

Май не е. Тя е малко тъпичка относно случващото се около нея, но имаче е спец по хорските проблеми.
В този сериал всички са доооста тъшички. Само Виолета надушва заплахите и действа навреме Wink
Направо действието трябваше да се развива в някоя ферма. И без това на моменти някои се пулят, като крави.

# 11
  • Мнения: 2 701
Добро утро и честита нова тема!  bouquet
Бях започнала да симпатизирам на Наталия, но сега пак ми стана нагла и противна, както я представиха в началото на сериала.

Образът и е много реалистичен. Пък ако видят някой съа скъпа кола, направо не си знаят силата.

# 12
  • Мнения: 138
Биляна не се зае със случая, защото беше на Александър и тя гледа много да не се засичат, пък и си имаше друг случай - Дани.

Мнението ми за Наталия и Калин все се променя.  Laughing

А на Стилянова бяха започнали уж да й слагат упойка.

# 13
  • Мнения: 36
Да сляза и аз от балкона.Нали бяха писали,че Биляна ще довери  нещо на Калин.Мисля ,че това ще е за неговата операция.Това май не го дадоха или аз съм го пропуснала.И досега ,той изнудва Александър,после ще почне да изнудва Биляна.Въобще тези двамата няма да ги съберат.Защо тогава ни запознаха с тази любов.Сапунка отвсякъде.Драма,ама голяма драма.Очаквам с интерес развръзката за размяната,но може и там да ни изненадат неприятно.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
 bouquet

А нали Сашето разкара Наталка,па снощи само доде го повика и си тръгна с нея ooooh!
Захариева как мисли да прикрива бременността,т.е. лъжливата бременност Thinking Или след 2-3 серии ще симулира аборт и ще я съжалява Пеци и няма да може да я напусне Wink
Много прибързаха с бременността на Стилянова...брех...кога спаха заедно,кога стана...

Общи условия

Активация на акаунт