"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 4

  • 61 810
  • 737
  •   1
Отговори
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
      „Откраднат живот” е създаден по всички правила на жанра. Поредицата проследява драматичните обрати в съдбите на главните герои, случващи се на фона на динамичното ежедневие в голяма градска болница. Историите на героите се преплитат с наситените с напрежение случаи от лекарската практика, които създават актуалната рамка на сюжета и провокират интереса и емоциите на зрителите.  Млади, талантливи и красиви актьори си партнират с утвърдени имена в сериала. Изненадващи обрати и интересни сюжетни линии, наситени с любов, предателство, приятелство и трудни рискови решения са основните двигатели на интригата, която ще държи в напрежение зрителите от различни възрастови групи от първия до последния епизод.
     С новия български драматичен сериал Нова, безспорният лидер в риалити форматите, поема ново прeдизвикателство заедно с продуцентската компания Dream Team.
     Премиерният сериал „Откраднат живот” – вторник, сряда и четвъртък, 20.00 ч. по Нова



                                                        Актьорски състав:
 
Александър Алексиев - д-р Александър Василев    Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
                                     
               
Радина Думанян - д-р Биляна Захариева              Мария Каварджикова - Евгения Генадиева 
                                   
Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев                Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева
                                   
Емил Марков - доц. Петър Захариев                     Васил Банов - проф. Камбуров
                                     
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева                      Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
                                   
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова (специализант АГ)          Дария Симеонова - Наталия Павлова(ПР на болницата)
                                                                 



Тема 1     Тема 2     Тема 3

# 1
  • Мнения: 8 218
А, честито! Не ми харесва играта на младите и това си е. Толкова са изкуствени.Само Димо донякъде става.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 19 249
Хората вече по телефона операции правят...прогрес

"Бащата на Александър предизвиква смут в „Откраднат живот”
Биляна и Калин отново са на кръстопът в епизода на сериала тази вечер от 20.00 ч. по Нова
"
Интересно какви ще ги върши бащата?

А Биляна е съвсем в правото си да се откаже от Калин. Вината не е негова, но защо и тя трябва да бъде наказана?
Забелязвам, че всички в тази тема сме обхванати от временна глухота от вторник до четвъртък от 20 до 21 ч...  hahaha

# 3
  • Мнения: 8 218
Хората вече по телефона операции правят...прогрес

Забелязвам, че всички в тази тема сме обхванати от временна глухота от вторник до четвъртък от 20 до 21 ч...  hahaha

Ааа, не, аз съм си малко глуха по принцип, но си ги чувам какво говорят.  Joy

# 4
  • Мнения: 6 993
Извинявам се, ама запис  Blush

# 5
  • Мнения: 1 408
Калин ми е много сладък, като си сложи шапката по време на операция. Прилича ми малко на Дерек Шепърд  Simple Smile Изобщо той е тоталния ми фаворит.
А Романова е адски противна. Играе сечено на Сашко още от самото начало. Ето и снощи. Хич не се стресна, че има пациент в критично състояние, а се развика Сашко да лягал.
В промото показаха, че Захариеви са разбрали за резултатите от спермограмата. Дали сега амбициозната маман няма да почне да натиска Билянка да се откаже от Калин  newsm78

# 6
  • Мнения: 611
Чакам с нетърпение довечера... и после 3 дни само ще пишем без да гледаме...Simple Smile

# 7
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Скрит текст:
Скрит текст:
Нищо не държи в промото, а Калин крещи: това ли искаше да кажеш, кажи си го.
Aз това си го изсценарирах по следния начин:
Видял ги е да се натискат с Василев и и е вдигнал скандал. Тя нали искаше да му казва нещо, но той първи каза за стерилитета и тя нищо не каза... newsm78
Ако ги хване в крачка, трябва да ги хвърля и двамата на леглото  Wink
Аз си мисля, че те ще му каже, че иска да се разделят...няма да намеси Василев

Аз съм за. Laughing

И на мен ще ми е интересно, ама серията трябва да я излъчат след 22:00 часа  Laughing Laughing

# 8
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ами, нее, как амбициозната маман ще кара щерката такова нещо, абсурд, шефският син не е за изпускане Naughty . Ще им осигурят бебе някак си. hahaha
Но ще се разделят Бибето и Калин, натам отиват работите, нема как.  Flutter
Благодарско за темата, РадостнаИ! bouquet

Последна редакция: чт, 07 апр 2016, 14:33 от Ензим

# 9
  • Мнения: 7 056
Мисля, че Биляна от съжаление няма да остави Калин. Да видим.

И честит празник на пишещите тук медицински работници!

# 10
  • Мнения: 6 833
Благодаря за темата bouquet
В промото показаха, че Захариеви са разбрали за резултатите от спермограмата. Дали сега амбициозната маман няма да почне да натиска Билянка да се откаже от Калин  newsm78
Според мен би било точно обратното - тя искаше Биляна да върже Калин с дете и след като е невъзможно, ще я наставлява да останат заедно въпреки това с цел отново тяхното семейство да има коз - Калин не може да има деца, но тя е с него въпреки това Peace

# 11
  • Мнения: 248
Аз нещо съм го пропуснсла това, че Захариеви разбират за стерилитета на Калин  newsm78

# 12
  • Мнения: 8 218
Аз нещо съм го пропуснсла това, че Захариеви разбират за стерилитета на Калин  newsm78

Не си пропуснала, довечера ще разберем. Разсъждаваме си по промото.

# 13
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
благодаря за новата тема  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 3 707
Къде може да се гледа в интернет снощната серия?

Общи условия

Активация на акаунт