"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 4

  • 61 831
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 48 009
Напротив, и алкохолик сме имали, и други проблеми...но съгласи се, докторчето, дето на всяка цена спасява ВСЕКИ и по ВСЯКАКЪВ регламентиран и нерегламентиран начин, изведнъж решава да остави пациент на произвола на съдбата... Tired

# 31
  • Мнения: 8 265
... изведнъж решава да остави пациент на произвола на съдбата... Tired


Това още не сме го видели, а си е твоя фантазия.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 710
мерси, изгледах го!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 015
Искам най-напред да се оплача,че много тъпо са го измислили това със стерилитета на Калин-първо нямаше нужда да е толкова драматично,можеше някакъв  по-различен недостатък да му намерят! #Cussing out #Cussing out
После искам да потвърдя,че образът на Калин е най-нормалният до момента!Човекът е лекар,работи здраво,дори и баща му да го побутва,той сам си се доказва,освен това и във връзката му с Биляна не виждам да е гаден,неверен,нелюбящ и т.н.Съвсем нормални човешки реакции показва и ми е жал , че така ще го разкарат от сцената-с тоя стерилитет!Което пък е върхът на тъпотията-не може от една спермограма да ми заключава Калинчо-Ние НИКОГА няма да имаме деца!Все пак има ин витро и други стимулиращи методи,може да си направи и повече изследвания,когато е здрав,а не когато е с инфекция и в остро състояние.Супер е странно той самият да е така категоричен само от едно единствено изследване...
После Сашко как скочи от реанимацията-нищо че беше до предния ден в кома,сега не му трябват ни кабели,ни лекарства,ни сърцето го боли,просто се прероди това момче hahaha
За промото-ще изчакам да го гледаме и тогава да коментирам,че може совите да не са това,което са!

Последна редакция: чт, 07 апр 2016, 16:15 от Ники и Кати

# 34
  • Мнения: 9 865
Да се запиша в темата и малко офф по темата със стерилността.

Скрит текст:
Извън сериала, в реалния живот, аз лично не бих напуснала човека, когото обичам заради това. Неморално е и е в разрез с принципите ми.
Абсолютно и аз не бих, още повече като човек, който има такъв проблем самият той, т.е. аз. Представям си половинката ми да гледа на мен само като източник на конкретен генетичен материал... и ако не става, ай чао. Без да сме пробвали дори да се лекувам/е.

Те Калин и Биляна трябва да се разделят, понеже не се обичат и не се разбират особено добре, но не разбирам невъзможността за "билогично" дете да бъде нито повод, нито причина за такова решение. Ако това е причината, значи Биляна е страхливка и не може да каже елементарната истина, че не го обича и че обича друг.
Хамчи, ако и суперСашо не може да има деца или пък не иска да има, понеже е решил да се посвети на хирургията само и единствено, кво прайм!? И донорски материал не помага в тая ситуация.

# 35
  • Мнения: 1 386
Василев едва ли би оставил "баща си" недоизлекуван.Ще плати я тайно,я явно.А, нищо чудно и самият Генадиев да се поразрови в тайната си.

# 36
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Цитат
нормални човешки реакции показва и ми е жал , че така ще го разкарат от сцената-с тая импотентност
Каква импотентност, бе.  Joy hahaha  Joy

# 37
  • Мнения: 4 307
E той ако е прочел азооспермия или некроспермия - не му трябват други проби за да направи драматично заключение. В състояние на афект и стрес от резултата - нито ин витро, нито друг метод са ти в главата. Самата мисъл за ин витро в началото беше като научна фантастика за моя мъж.
Аз пък съм в била в точно такава ситуация заедно със съпруга ми, слава Богу нещата се развиха положително. Шокът е голям и за двамата и изборите са трудни.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 015
Цитат
нормални човешки реакции показва и ми е жал , че така ще го разкарат от сцената-с тая импотентност
Каква импотентност, бе.  Joy hahaha  Joy


Ох,през цялото време си мислех,добре че не го изкараха импотентен....И гледай сега какво съм написала! Joy smile3532
 Тичам да редактирам.

# 39
  • Мнения: 5 435
Благодаря за новата тема!  bouquet

Ще ми е интересно да разбера, защо Калин викаше на Биляна.

# 40
  • Мнения: 138
Бона, суперСашо ще й направи едно дете на Биляна без да иска, той е Супер.  hahaha  hahaha

# 41
  • Мнения: 48 009
Глупости, СуперСашо ще положи...химикалка...или айде-ръка, върху "проблемната зона" на Калин, и ще го изцери  Tired

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
А Захариева от къде има изследванията на Калин, че и ги размотава насам - натам?  Thinking

# 43
  • Мнения: 8 265
А Захариева от къде има изследванията на Калин, че и ги размотава насам - натам?  Thinking

Абе довечера ще разберем, евентуално.  ooooh!

# 44
  • Мнения: 1 408
Да, това е интересно. Защото стана ясно, че урологът е от друга болница.

Общи условия

Активация на акаунт