"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 4

  • 61 860
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 19 351
Скрит текст:
Едва излязъл от кома, доктор Александър Василев ще се сблъска с нови проблеми и предизвикателства, изплували от миналото в сериала „Откраднат живот”.  В епизода тази вечер от 20.00 ч. по Нова Наталия и Александър се връщат като двойка в болницата, след като ги е нямало седмица. Двамата са били на санаториум, където доктор Василев се е възстановявал след преживяната травма. Тяхното пристигане не остава незабелязано и предизвиква ревност в Биляна, която отново е на кръстопът в отношенията си с Калин.

Най-голямото изпитание за Александър в болницата е баща му Янко, който е дошъл да го види, след като е разбрал, че синът му е бил в изключително зле и в кома. Александър обаче не вярва на мотивите на баща си и предполага, че той отново е дошъл да му иска пари. За да изпревари събитията, той връчва на Янко известна сума и го отпраща.
На улицата пред болницата обаче бащата на Александър припада и е намерен от доктор Калин Генадиев, който го отвежда в спешното отделение. Там настава смут, докато изяснят самоличността му, а Александър разбира за случилото се, но не разкрива кой е пациентът и че има връзка с него. Нещата се усложняват, когато Янко идва в съзнание и става ясно, че няма здравна осигуровка. Сестра Ненева настоява да го изпишат, без да го подлагат на повече изследвания и лечение. Доктор Генадиев също е хвърлен в смут, след като се е сблъскал с Янко и го е разпознал. Неприятни спомени от миналото изплуват в съзнанието му.
Каква е причината за припадъка на Янко? Ще позволи ли Александър да изпишат баща му без изследвания и лечение? Каква ще е реакцията на доктор Генадиев след сблъсъка с бащата на доктор Василев?
Винаги така подробно ли разказват следващия епизод? Губи се загадката какво ще стане

Последна редакция: чт, 07 апр 2016, 15:29 от Cuckoo

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
Да се запиша в темата и малко офф по темата със стерилността.

Скрит текст:
Извън сериала, в реалния живот, аз лично не бих напуснала човека, когото обичам заради това. Неморално е и е в разрез с принципите ми.

# 18
  • София
  • Мнения: 19 351
Ако не ми се е случвало, не мога категорично да кажа бих или не. Зависи от другия човек, но доколкото се познавам - по-скоро бих.

# 19
  • Мнения: 48 052
Анонса за следващата серия е супер тъп  Tired
И аз имам проблеми с родителите ми, ма чак да ги зарежа бе осигуровка да ги изписват от болницата, в която работя... Tired И после да ми разправят как Сашо бил положителен герой  Tired

# 20
  • Мнения: 7 001
И аз да се изкажа :
Скрит текст:
Аз съм имала връзка с мъж със стерилитет. Не продължи дълго, защото той се държеше доста гадно и ми дойде в повечеко идиотското отношение. Заради това го зарязах, не заради стерилитета, връзката ни беше 3-4 месеца. Не знам ако бяхме достатъчно дълго време заедно или той се беше държал по-добре с мен, че да ми минават мисли за деца, какво бих правила в ситуацията. Иначе ми е казвал, че е бил с една жена с години - 6-7 май? - тя е поискала в един момент деца (тя е знаела, че той е със стерилитет), той и е предложил да осиновят, тя искала да роди с донорски материал и поради това различие са се разделили.

# 21
  • Мнения: 1 386
Значи все пак ще се разпознаят,но пък Василев ще премълчи,че Янко му е баща...
Калин всъщност наистина покрай тези изследвания сигурно разбира,че има проблем.Първоначално помислих,че това е причина да отлага детето,но и в промото се вижда,че е изнервен и преживява нещата сега.

# 22
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Според мен е знаел от преди изследванията
Той попита приятеля/лекаря си: "Има ли промяна по моя въпрос?" (Или нещо в този смисъл) и лекаря почна да увърта  и да отговаря уклончиво

# 23
  • Мнения: 2 681
Анонса за следващата серия е супер тъп  Tired
И аз имам проблеми с родителите ми, ма чак да ги зарежа бе осигуровка да ги изписват от болницата, в която работя... Tired И после да ми разправят как Сашо бил положителен герой  Tired

Това е и моето мнение, тъкмо мислех да го напиша.
Благодаря за темата.

# 24
  • Мнения: 6 833
Доста кофти е отношението на Алекс към баща му, той не е идеалният родител и има сериозни проблеми, но ми се струва крайно да го остави ей така нелекуван и т.н. В крайна сметка колкото да е лош един родител, вярвам, че при здравословен проблем детето му би било до него, поне в голяма част от случаите.
Да не разкрие, че това е баща му е много тъжно, но пък от друга страна ако каже, то историята ще се изясни за Генадиев и затова ще има още да мотаят....

# 25
  • Мнения: 248
Значи все пак ще се разпознаят,но пък Василев ще премълчи,че Янко му е баща...
Да, и в крайна сметка пак няма да започнат да се разплитат нещата

# 26
  • Мнения: 8 299
Приказвате си наизуст. Само хора имали алкохолик в къщи знаят какво е. Непрекъснато му дава пари, да си е внасял вноските бе, да не му е Сашо родител.

# 27
  • ES
  • Мнения: 2 172
Приказвате си наизуст. Само хора имали алкохолик в къщи знаят какво е. Непрекъснато му дава пари, да си е внасял вноските бе, да не му е Сашо родител.
202uu  Тъкмо щях да напиша същото. От пиенето по-лошо няма казват, за да се излекува трябва да иска самия болен. С какво е виновен сина му? Пак много му помага... като знае обикновено къде отиват парите, които му дава.

# 28
  • Мнения: 69 122
Според мен е знаел от преди изследванията
Той попита приятеля/лекаря си: "Има ли промяна по моя въпрос?" (Или нещо в този смисъл) и лекаря почна да увърта  и да отговаря уклончиво

Да, знаел и...и според мен. След като обсъдиха цистита, Калин попита....А по другия въпрос какво става? значи е имал поне съмнение за стерилитет, или проблем, свързан с него. Иначе нямаше да пита...

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 526
Много очаквано докторът се събуди без никаква остатъчна травма след катастрофата и комата. Можеха да ни изненадат с нещо по тази линия.

Общи условия

Активация на акаунт