"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 3

  • 62 947
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 077
Нищо не държи в промото, а Калин крещи: това ли искаше да кажеш, кажи си го.

# 721
  • Мнения: 1 283
Обаче толкова сексуалност излъчваше в агресията си, че.... Blush И лимбата му беше паднала много секси.... Mr. Green

# 722
  • Мнения: 6 997
Нищо не държи в промото, а Калин крещи: това ли искаше да кажеш, кажи си го.
Aз това си го изсценарирах по следния начин:
Видял ги е да се натискат с Василев и и е вдигнал скандал. Тя нали искаше да му казва нещо, но той първи каза за стерилитета и тя нищо не каза... newsm78

# 723
  • Мнения: 4 307
Не мисля, че Калин е знаел за проблемите със спермограмата. Ако е знаел отпреди, то нямаше да си каже преди сватбата. Чест му прави, че го сподели с Биляна.
Според симптомите си, е подозирал инфекция на простатата. За това е пуснал изследване и на еякулат за да се види дали има кръв и микроорганизми там. За нещастие лъсна друг проблем. Дори да не си специалист спрямо референтните граници можеш да видиш, че нещо не е в ред. И като се насложи мрънкането на приятеля, уролог.. е лесно да се сети каква е прогнозата.
За пореден път се потрисам от някои сцени - Романова или др. име как се казваше с чашките. Когато човекът спря да диша и Сашко скочи, тя му казва "Ако умре в линейката, ти си чист, ако ти умре тука - ще имаш проблеми". Все тая ми е за пациента, но все пак по-добре е да няма проблеми за теб.

# 724
  • Мнения: 248
Аз едно не мога да се начудя на този образ Василев. В първите епизоди го даваха, че малко да повърви пеша и се задъхва. За две спирки автобус чакаше, когато стана катастрофата на спирката. После само дето не се гътна докато отиде до болницата, след като Биляна му хлопна вртата на линейката под носа. А сега го дават в разни горички как тича, че чак и състезание с Миро си заформиха. Нещо не са го доизмислили както трябва.

# 725
  • Мнения: 48 009
Ми не са, някои сцени им се получават много добре, но други "висят" в нищото

# 726
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Скрит текст:
Нищо не държи в промото, а Калин крещи: това ли искаше да кажеш, кажи си го.
Aз това си го изсценарирах по следния начин:
Видял ги е да се натискат с Василев и и е вдигнал скандал. Тя нали искаше да му казва нещо, но той първи каза за стерилитета и тя нищо не каза... newsm78
Ако ги хване в крачка, трябва да ги хвърля и двамата на леглото  Wink
Аз си мисля, че те ще му каже, че иска да се разделят...няма да намеси Василев




Аз едно не мога да се начудя на този образ Василев. В първите епизоди го даваха, че малко да повърви пеша и се задъхва. За две спирки автобус чакаше, когато стана катастрофата на спирката. После само дето не се гътна докато отиде до болницата, след като Биляна му хлопна вртата на линейката под носа. А сега го дават в разни горички как тича, че чак и състезание с Миро си заформиха. Нещо не са го доизмислили както трябва.
Да и изведнъж спря да пие хапчета по ъглите  Laughing

# 727
  • Мнения: 4 307
Като ги мислят различни глави...

# 728
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Сашо оцеля и след пребиваване в студена вода и рипна все едно нищо не е станало.


Като ги мислят различни глави...

Според мен задължително трябва да имат поне един човек, който да следи за това. Някъде да се пишат "опорните" точки, които не бива да се променят.

Странно ми е как, дори някой да ти препоръча друг, шефът няма да прочете поне базисната автобиография и диплома на бъдещ служител. Та то на петия-шестия ред се мъдри датата на раждане newsm78

# 729
  • Мнения: 7 848
Аз едно не мога да се начудя на този образ Василев. В първите епизоди го даваха, че малко да повърви пеша и се задъхва. За две спирки автобус чакаше, когато стана катастрофата на спирката. После само дето не се гътна докато отиде до болницата, след като Биляна му хлопна вртата на линейката под носа. А сега го дават в разни горички как тича, че чак и състезание с Миро си заформиха. Нещо не са го доизмислили както трябва.

Пие си редовно хапчетата! Mr. Green

Да, това го констатирахме и ние с мъжа ми. Задъхва се, а си правят състезания с Миро. Но нали всяка серия е с различен режисьор, ето така се получават недомислици.
А на сценката с кардиложката и чашките, и късмета и бля, бля - пълна глупост бе за мене. Иначе така е, за да не умре пациента при тях дори ги изкарват пред болницата да умират, уж докато чакат близките - жива БГ картинка.

# 730
  • Мнения: 248
Да бе, пие си хапчетата. Той няколко дни беше в кома и никой не разбра че има проблем със сърцето. Нищо не му слагаха, пък сега се събуди и рипна... чак половин сърдечна операция направи

# 731
  • Мнения: 7 848
Да бе, пие си хапчетата. Той няколко дни беше в кома и никой не разбра че има проблем със сърцето. Нищо не му слагаха, пък сега се събуди и рипна... чак половин сърдечна операция направи

Е, не разбираш ли, че се шегувам!!!

# 732
  • Мнения: 2
Да бе, пие си хапчетата. Той няколко дни беше в кома и никой не разбра че има проблем със сърцето. Нищо не му слагаха, пък сега се събуди и рипна... чак половин сърдечна операция направи
Мдаа, при това  Камбуров по телефона му казваше какво да прави, че му беше за 1-ви път.

# 733
  • Мнения: 14 115
Болен бил, друг път! Няколко дни лежа в кома, но пък стана като трениран младеж от леглото. Mr. Green

# 734
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
       НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт