"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 3

  • 62 977
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Да, Биляна няма да посмее да изостави Калин, защото е все пак отговорен човек.

# 706
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ами, ще го зареже като нищо, но не в близките епизоди. Дотогава ще има  големи терзания, големи драми. hahaha

# 707
  • Мнения: 48 052
Мисля, че единствения начин Калин да стане отрицателен герой е, ако той пръв разбере за размяната и започне да действа срещу "баща си" или Сашо ( което ще е донякъде нормална реакция)
Видяхме че е наясно със стерилитета си, може и за други неща да се е усетил, все пак е медицинско лице с неограничен  достъп до изследвания и специалисти.
Другия, който ще е интересно да е първия досетил се, е ПР-ката. Тя има достъп до досиетата им, и интерес към Сашо, би могла да се загледа в рождена дата или де да знам...ще е виждала и белезите, абе изобщо...

# 708
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Че как би се досетила за размяната ПР-ката? Shocked  По каква логика тя ще се Сеща за такова нещо? На една дата са родени, какво толкова.
Вероятно на първо време професорът ще разбере, че Сашо е родният му син. Натам - идея нямам какви са ги сътворили сценариститИ. Mr. Green

# 709
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Генадиева за първи път спомена за възрастта на Сашо, ама разговора отиде после в друга посока.
Аз отдавна си мисля, как не са забелязали че са родени на една дата Сашо и Калин. Като наемат лекари сигурно четат CV-тата, не допущам Генадиев да назначи някого без да е направил това.
...

Все пак, д-р Василев започва работа там по препоръка на проф. Камбуров  Peace Не е имало цедка по документи и интервюта ... А както е зает Генадиев - едва ли се е ровичкал в документите  Peace Служителят от ЧР, който въвежда данните в системата може да забележи  Peace

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 40 878
Абе снощи тая Биляна си преглежда и лекува като редови доктор,а не като анестезиолог,м Rolling Eyes

# 711
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Калин си е направил 2 изследвания.Едното,свързано с болките му,а другото е за стерилитета.Проблемът със стерилитета мисля,че той си го знае отпреди и го следи.
Генадиев и бащата на Василев като нищо може да се познаят.На промото се вижда,че се разминават,но сякаш Генадиев се замисля.Бащата на Василев по принцип би трябвало да помни името на доктора или акушерката,израждали жена му.На моето второ раждане майка ми разпозна акушерката,която я е израждала преди 34 години и интересното беше,че и акушерката я позна и се беше умилила за това,че видя свое пораснало бебе.
До прословутата 33 серия може нищо да не се е разбрало,но и аз мисля,че поне един ще има едно наум-може да е Генадиев,но ще видим.
И аз мисля, че ще се  загатне нещо и някой ще се усети преди така коментираната 33 серия.
Това, че актьорите са казали така - не означава непременно, че е истина  newsm56

# 712
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Значи, проф. Генадиев ще се сети веднага, ако познае Василев старши. В крайна сметка само той и Кръстева знаят, варненският татко няма идея за това. Такаа, а оттам насетне? Интересното е как ще научат другите.  Party Ще почакаме, ще погледаме, ще видим. Wink

# 713
  • София
  • Мнения: 27 332
Абе снощи тая Биляна си преглежда и лекува като редови доктор,а не като анестезиолог,м Rolling Eyes

Биляна е най-добрия анестезиолог, психолог, лекар и хирург в болницата. Разбира от всичко и навсякъде е първа писта. Жена чудо.
Василев и той. Където и да попадне, в каквато и ситуация да е, все ще се наложи спешно да оперира и да прилага разни нетрадиционни трикове.
Намерили са се дет се вика.  Laughing

# 714
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Интересно ми стана в промото за следващия епизод защо крещеше Калин и мяташе предмети по Биляна  newsm78

# 715
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Интересно ми стана в промото за следващия епизод защо крещеше Калин и мяташе предмети по Биляна  newsm78
Аз видях, че нея самата я хвърли на дивана.  Довечера ще видим. Имали Двамата проблем, не бил само негов проблемът, това крещеше. За стерилитета вероятно... Thinking Или?

# 716
  • Мнения: 7 848

Биляна е най-добрия анестезиолог, психолог, лекар и хирург в болницата. Разбира от всичко и навсякъде е първа писта. Жена чудо.
Василев и той. Където и да попадне, в каквато и ситуация да е, все ще се наложи спешно да оперира и да прилага разни нетрадиционни трикове.
...... Laughing
Ех, и в реалността , наша българска, да беше така... Едните гении избягаха с 400 км, а малкото останали ги пребиват.  ooooh!

Честит професионален празник на списващите тук, медици!  bouquet

# 717
  • Мнения: 2
Интересно ми стана в промото за следващия епизод защо крещеше Калин и мяташе предмети по Биляна  newsm78
Аз видях, че нея самата я хвърли на дивана.  Довечера ще видим. Имали Двамата проблем, не бил само негов проблемът, това крещеше. За стерилитета вероятно... Thinking Или?
На мен ли ми се привиждаше или наистина Биляна държеше тест за бременност? Достатъчна причина Калин да крещи и да я хвърли на дивана... А нямам спомен спаха ли с др. А. Василев или не.

# 718
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Интересно ми стана в промото за следващия епизод защо крещеше Калин и мяташе предмети по Биляна  newsm78
Аз видях, че нея самата я хвърли на дивана.  Довечера ще видим. Имали Двамата проблем, не бил само негов проблемът, това крещеше. За стерилитета вероятно... Thinking Или?
На мен ли ми се привиждаше или наистина Биляна държеше тест за бременност? Достатъчна причина Калин да крещи и да я хвърли на дивана... А нямам спомен спаха ли с др. А. Василев или не.

Не са спали с Василев, той спа само с Наталия.

# 719
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Кога е дължала тест Биляна? Държеше безценната химикалка, вече го уточнихме.. Или в промото нещо не съм видяла.

Общи условия

Активация на акаунт