"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 3

  • 62 976
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Ох, дано да не занулят професор Камбуров. Praynig Praynig[/i][/center]
Май натам отива работата... Sad

# 691
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Днес ме подразни сцената м/у Захариева и Василев в реанимацията.Кой говори така в реалния живот newsm78
Все едно лошата вещица беше отишла при Пепеляшка.

# 692
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Днес ме подразни сцената м/у Захариева и Василев в реанимацията.Кой говори така в реалния живот newsm78
Все едно лошата вещица беше отишла при Пепеляшка.

Е, тя лошата вещица как/защо е измислена.  tooth Захариева е типичен прототип на вещицата, а през вековете достатъчно такива е имало, та и в приказки да ги възпеят. tooth
Мен повече ме подразни другата докторка, не ѝ запомних името, като му обясняваше за късмета.

# 693
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 758
Усещате ли как Калин се очертава любим герой от филма. До този момент, той е най-нормалният, точният и свестният герой от всички.
А пък как хубаво си играе ролята Димо Алексиев ... всеки път като го гледам, истински ме заболява и мене кръста Simple Smile)))))))) Това сериозно, не се шегувам... Все едно верно го боли... Златен е Simple Smile

Това за стерилитета, сценаристите много жестоко са го измислили, иска ми се коварната им идея да отпадне по-натам, но честно казано си зная, че така ще си остане  newsm45 newsm45

# 694
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Не, не усещам, на мен не ми е любим.

# 695
  • Мнения: 48 052
Той наблегна, че болката е на нетипично място. Какво ли му готвят..я тумор, а друго. А с геномния скенер ще видят гените му, че не е истинския син...и накрая ще му продадат бебе Tired

# 696
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Днес ме подразни сцената м/у Захариева и Василев в реанимацията.Кой говори така в реалния живот newsm78
Все едно лошата вещица беше отишла при Пепеляшка.

Е, тя лошата вещица как/защо е измислена.  tooth Захариева е типичен прототип на вещицата, а през вековете достатъчно такива е имало, та и в приказки да ги възпеят. tooth
Мен повече ме подразни другата докторка, не ѝ запомних името, като му обясняваше за късмета.
Така е, ама можеше малко по-реалистично, прекалено като в анимационен филм я изигра Буковска (или пък сценария е бил кофти).
И да, другата с чашите също беше нелепа.

# 697
  • Мнения: X
Днес ме подразни сцената м/у Захариева и Василев в реанимацията.Кой говори така в реалния живот newsm78
Все едно лошата вещица беше отишла при Пепеляшка.

Е, тя лошата вещица как/защо е измислена.  tooth Захариева е типичен прототип на вещицата, а през вековете достатъчно такива е имало, та и в приказки да ги възпеят. tooth
Мен повече ме подразни другата докторка, не ѝ запомних името, като му обясняваше за късмета.


Абсолютно тъпо беше това с късмета, нямаш опит - имаш късмет, имаше опит - нямаш късмет. Изобщо не намирам връзка между двете, още повече когато говорим за лекари, там трябва да е 1% късмет и 99% знания и умения и това да е перманентно, а не да се променя с годините.


# 698
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Генадиева за първи път спомена за възрастта на Сашо, ама разговора отиде после в друга посока.

# 699
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Ау, Буковска беше точно, като лелята и бабата на моят бивш. Само дето ги говореха подобни неща предимно по телефона, че не им стигаше смелостта да го направят в очите.

За Биляна имането на дете е много важно и сега има причина да остави Генадиев младши. Той, явно, ще се опита по друг начин да манипулира.

# 700
  • София
  • Мнения: 2 356
Ау, Буковска беше точно, като лелята и бабата на моят бивш. Само дето ги говореха подобни неща предимно по телефона, че не им стигаше смелостта да го направят в очите.

За Биляна имането на дете е много важно и сега има причина да остави Генадиев младши. Той, явно, ще се опита по друг начин да манипулира.

според мен Биляна сега няма да посмее да го остави, защото ще излезе безсърдечна

а майка й наистина като лошата мащеха от приказките, и аз си го помислих като гледах Simple Smile

Калин е дъ бест, най - естествено играе, много му идва от вътре  bouquet на мен ми е тотален фаворит

# 701
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Той наблегна, че болката е на нетипично място. Какво ли му готвят..я тумор, а друго. А с геномния скенер ще видят гените му, че не е истинския син...и накрая ще му продадат бебе Tired
hahaha hahaha Това в 167 епизод?  Mr. Green

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 40 878
Нищо не разбрах от тая серия...
Първо Калин и състудента му уролог.Нали уж само билкови хапове,черв.боровинка...а после-прогнозата била лоша newsm78
Накрая стерилен бил...?

Буковска мнооого добре го играе Peace

# 703
  • Мнения: 1 386
Калин си е направил 2 изследвания.Едното,свързано с болките му,а другото е за стерилитета.Проблемът със стерилитета мисля,че той си го знае отпреди и го следи.
Генадиев и бащата на Василев като нищо може да се познаят.На промото се вижда,че се разминават,но сякаш Генадиев се замисля.Бащата на Василев по принцип би трябвало да помни името на доктора или акушерката,израждали жена му.На моето второ раждане майка ми разпозна акушерката,която я е израждала преди 34 години и интересното беше,че и акушерката я позна и се беше умилила за това,че видя свое пораснало бебе.
До прословутата 33 серия може нищо да не се е разбрало,но и аз мисля,че поне един ще има едно наум-може да е Генадиев,но ще видим.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
Генадиева за първи път спомена за възрастта на Сашо, ама разговора отиде после в друга посока.
Аз отдавна си мисля, как не са забелязали че са родени на една дата Сашо и Калин. Като наемат лекари сигурно четат CV-тата, не допущам Генадиев да назначи някого без да е направил това.
Относно Генадиева и проф. Камбуров аз нямам и  грам съмнение, че са били близки. Може би преди тя да се омъжи, някак не я виждам да изневерява. Но по начина който се държат и гледат... може да не са били интимни, но са се обичали.
И като се заговори за любими артисти в сериала, аз пък Калин не го харесвам, но Генадиева ми е наистина любимка.

Общи условия

Активация на акаунт