"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 3

  • 63 014
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 712
Разтревожила съм се как Василев-младши, Василев-старши и Миро ще спят на едно легло...

# 676
  • Мнения: 8 340
Разговора между Проф. Камбуров и Евгения в миналия епизод в църквата не Ви ли наведе на мисълта, че между двамата е имало нещо в миналото. Защо пък не, Александър да се окаже син на тях двамата и Генадиев всъщност да не е биологичния баща. Rolling Eyes

Не, иначе се обезсмисля изборът на актьорите.

# 677
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Разтревожила съм се как Василев-младши, Василев-старши и Миро ще спят на едно легло...
Ни бой са, ще спи някой на дивана.
В тази връзка - хазаинът се гръмна с патрони за глиган, закара'а го у болницата и нищо повече не се чу за него. Жив ли е, не е ли. Mr. Green

# 678
  • Мнения: 138
Няма да се разбере скоро със сигурност, но за да е по-интересно трябва да има поне един, който да почне да се усеща... Кой ли ще е?

Когато Генадиева дойде да види Сашо, имах чувството, че той ще я нарече "мамо"...
В този ред на мисли - дали няма тъкмо тя първа да усети нещо? Например да сънува някой пророчески сън... Няма само Генадиев да се мятка насън и да се тормози  Grinning.


Може да е Биляна. Тя коментира как Василев прилича на Генадиев, пак тя забеляза първо белезите.
 Но не вярвам да се сети какво означава, това, което е забелязала.  Flutter
Но може и Генадиева нещо да усети.

# 679
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Едва ли Калин е знаел за стерилитета. При неговите симптоми и съмнения за простатит, малко изпреварващо  са направили и спермограма, освен другите изследвания. Така, освен че са констатирали простата инфекцията са разбрали и за проблема.
Напротив. Знаел е. Той си го каза в разговора с уролога. Каза нещо от сорта "до сега се измъквах някак си, сега ще видим какво ще правя".
Кръстева няма как да не му е предложила тя да му роди, може дори и да са пробвали newsm78.
Що пък Кръстева да му предлага такова нещо? Според мен тя излъга Евгения, че е била влюбена в мъжа й, само за да запази тайната по най-достоверния начин.

Не мисля, че Генадиев старши ще познае Василев старши. Много е това време. Все пак те се видяха в нощта на раждането за 5 минути и са минали 30 години...

Абе в трейлъра за следващия епизод Калин да не удари Биляна или така ми се е сторило?

# 680
  • Мнения: 2 185
http://www.vbox7.com/play:e22002b013
Генадиев и бащата на Алекс се засичат, разменят погледи и може би Генадиев ще го налегнат някакви съмнения.
Биляна дори и при скандала/боя с Калин, отново гледа като дебил. ooooh! Това момиче няма друга физиономия. Независимо кого гледа - Калин, Алекс, майка си или ПР-ката, независимо щастлива, ядосана, тъжна, изнервена.. физиономията е винаги еднаква. Изглежда ми точно като темерут.

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 819
HappyKali , чинно си преговорих сцената - репликата беше (в отговор на шикалкавенето на уролога) - " И аз така увъртам, когато прогнозата не е добра!"  Така че нищо не сочи, че е знаел.  Peace

# 682
  • Варна
  • Мнения: 7 147
HappyKali , чинно си преговорих сцената - репликата беше (в отговор на шикалкавенето на уролога) - " И аз така увъртам, когато прогнозата не е добра!"  Така че нищо не сочи, че е знаел.  Peace
Може аз да не съм разбрала... Така е като гледаш филм и храниш бебе...  Laughing Ама как пък от уринарна инфекция решиха да правят спермограма...  newsm78
Относно начините да имат деца - не всеки мъж възприема идеята за донорски материал.

# 683
  • Мнения: 2 712
Мисля, че Калин е с друга диагноза. Може и стерилитета му да е сбъркан или преодолим при поставяне на правилна диагноза и лечение. Да не говорим, че нерядко се случва грешно диагностициран стерилитет и после бебета.
Сега е момента да направят някое бебе спокойни, че няма риск.

# 684
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
http://www.vbox7.com/play:e22002b013
Генадиев и бащата на Алекс се засичат, разменят погледи и може би Генадиев ще го налегнат някакви съмнения.
Скрит текст:
Биляна дори и при скандала/боя с Калин, отново гледа като дебил. ooooh! Това момиче няма друга физиономия. Независимо кого гледа - Калин, Алекс, майка си или ПР-ката, независимо щастлива, ядосана, тъжна, изнервена.. физиономията е винаги еднаква. Изглежда ми точно като темерут.
И двамата ще се сетят, че са се виждали, после и кога, и при какви обстоятелства. Wink . Първо професорът, после и Василев старши. Може да са минали 33 години, но ще се познаят, поне по погледа на професора така изглежда. Wink

# 685
  • ES
  • Мнения: 2 172
Интересно как попада спермограмата на Калин в Захариеви?

# 686
  • Мнения: 4 607
Според мен няма да е странно, ако се познаят, все пак последната нощ, в която се видяха е знакова и за двамата. Такива моменти се помнят и до най-малкия детайл. Е, вярно, че много са се променили с годините, направо като други хора си изглеждат. Laughing Но ако ситуацията беше реална, повечето хора не се видоизменят чак толкова с възрастта. Например винаги мога да разпозная баба и дядо или други роднини на снимки отпреди 30-40 години.

# 687
  • Мнения: 77
Баси, стерилитет????

Тия хора нямат ли грам въображение!?
Да го бяха направили кариерист или нещо друго, а така просто и двамата сина да имат здравословен проблем, е мега тъпо!

Като в долните сапунки. Като не могат да измислят друго и дай болест, катастрофа, инцидент!

# 688
  • София
  • Мнения: 5 334
Радина (Биляна) в тази серия най-сетне се усмихна на няколко пъти! Grinning И в разговора между майка и дъщеря беше по-разчупена. А дано (ама надали). Mr. Green

Ох, дано да не занулят професор Камбуров. Praynig Praynig

# 689
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Според мен няма да е странно, ако се познаят, все пак последната нощ, в която се видяха е знакова и за двамата. Такива моменти се помнят и до най-малкия детайл. Е, вярно, че много са се променили с годините, направо като други хора си изглеждат. Laughing Но ако ситуацията беше реална, повечето хора не се видоизменят чак толкова с възрастта. Например винаги мога да разпозная баба и дядо или други роднини на снимки отпреди 30-40 години.
Именно.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт