"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 8

  • 92 826
  • 726
  •   1
Отговори
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Откраднат живот” е създаден по всички правила на жанра. Поредицата проследява драматичните обрати в съдбите на главните герои, случващи се на фона на динамичното ежедневие в голяма градска болница. Историите на героите се преплитат с наситените с напрежение случаи от лекарската практика, които създават актуалната рамка на сюжета и провокират интереса и емоциите на зрителите.  Млади, талантливи и красиви актьори си партнират с утвърдени имена в сериала. Изненадващи обрати и интересни сюжетни линии, наситени с любов, предателство, приятелство и трудни рискови решения са основните двигатели на интригата, която ще държи в напрежение зрителите от различни възрастови групи от първия до последния епизод.
     С новия български драматичен сериал Нова, безспорният лидер в риалити форматите, поема ново прeдизвикателство заедно с продуцентската компания Dream Team.
     Премиерният сериал „Откраднат живот” – вторник, сряда и четвъртък, 20.00 ч. по Нова



                                                        Актьорски състав:
 
Александър Алексиев - д-р Александър Василев    Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
                                     
                
Радина Думанян - д-р Биляна Захариева              Мария Каварджикова - Евгения Генадиева  
                                    
Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев                Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева
                                    
Емил Марков - доц. Петър Захариев                     Васил Банов - проф. Камбуров
                                     
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева                      Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
                                    
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова (специализант АГ)             Дария Симеонова - Наталия Павлова(ПР на болницата)
                                                                  

Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4   ТЕМА 5    ТЕМА 6    ТЕМА 7

Последна редакция: пт, 27 май 2016, 01:29 от AnMary

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ама, тая Буковска ще се измъкне, сигурно....

# 2
  • Мнения: 9 475
По какъв случай ще дават два епизода във вторник?

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Наистина книгата я взима Василев от апартамента на Генадиеви. Аз си мислех, че ще напише нещо в нея, но...не е много романтичен той...

# 4
  • Мнения: 507
По какъв случай ще дават два епизода във вторник?


Май и в сряда ще са два епизода.....в програмата на Нова за вторник и сряда от 20.00 до 22.00 има само Откраднат живот......поне до колкото видях.
За четвъртък още не е излязла програмата.

# 5
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Много гадно ще стане, ако след 42/8 епизод излязат в лятна ваканция, а сигурно така ще стане и наесен - пак, ама евентуално. Щото в оставащите няколко епизода (освен ако не са 12, но пак са недостатъчно) едва ли могат да разплетат каквото и да е. И най-забавно ще бъде, ако нищо не разнищят, да си остане всичко както си е, неразгадано. hahaha

# 6
  • sf
  • Мнения: 10 149
Аз на трейлъра не вярвам и може Стилянова да не е загубила бебето. А думите "не иска  да стане така", да са например,че се е изпуснала пред Вилето или Биляна кой е бащата.

# 7
  • Мнения: 8 218
Гледам, гледам и Димо Алексиев все повече ми хаесва. Не като герой, а като игра. Двамата с Буковска и Вачкова ми изглеждат най-истински.

# 8
  • Мнения: 2 746
Вилито без да иска направи услуга на майката на Стилянова. Каквото и да е, тоз дърт мъж не е за младо момиче. Такава любов няма бъдеще, разликата в годините е прекалено голяма.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Съгласна, за Стилянова е по-добре така   Peace
И на мен този триъгълник ми е най-интересен, защото и тримата играят отлично, много са добри!

# 10
  • ES
  • Мнения: 2 172
Наистина книгата я взима Василев от апартамента на Генадиеви. Аз си мислех, че ще напише нещо в нея, но...не е много романтичен той...
Кога я взе? И защо?

# 11
  • Мнения: 24 341
Вилито без да иска направи услуга на майката на Стилянова. Каквото и да е, тоз дърт мъж не е за младо момиче. Такава любов няма бъдеще, разликата в годините е прекалено голяма.
Разликата в годините парите ще я компенсират! Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 1 223
Вчера, като почна серията за втори път изпитах чувството, че гледам "Отчаяни съпруги".
Дано да няма повече от два сезона, че с тия напъни да копират хитови сериали и сега е пълна каша.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Аз на трейлъра не вярвам и може Стилянова да не е загубила бебето. А думите "не иска  да стане така", да са например,че се е изпуснала пред Вилето или Биляна кой е бащата.

И аз на това се надявам.
Много лесно ще им се размине иначе на Захариевите  Naughty

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Галеее,радвам се,че те има Mr. Green Stop Тоя Пеци...кат го казва това и целия трепери...не може да го докара това актьора.И кво едни път в Лондон и повече никаква близост Thinking Ни натискане,ни целувчица...

Общи условия

Активация на акаунт