Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 май 2017, 23:49 ч.

Нови придобивки в гардероба - 48

• 178 144
  • 759
  •   1
Отговори
  • Belgium
Заповядайте в 48-мата тема за най-любимото на жената - придобивките в гардероба  Grinning

Тук споделяме красиви находки, обсъждаме интересни магазини, разпродажби и онлайн попадения
  Hug

Старата тема

# 1
Благодаря за новата тема. bouquet
Последно си купих дънки и риза с бродерии от Зара.

# 2
Благодаря за новата тема! Simple Smile От мен последно една рокля, но ще пусна снимки по-късно.

# 3
  • Canada
Благодаря за темата  bouquet

На Чаровна блузката е мн яка  Heart Eyes

Скромно и семпло от мен за запис:
Скрит текст:
Спортен топ, закачката е мрежеста част от двете страни, но на снимката не се вижда Peace
И клин  Flutter

Мацките във фитнеса изкараха цветните клинове и топове, аз обаче на моята вечна любов не изневерявам  Mr. Green

# 4
палатковидна асиметрична тънка шарена туника от този тип

Скрит текст:

абсурд е да намеря снимка, изхвърлях етикета и не обърнах внимание на марката
за първи път купувам подобна дреха /не харесвам туники/ и дори не съм убедена, че ще я нося

# 5
  • София

Скрит текст:

за първи път купувам подобна дреха /не харесвам туники/ и дори не съм убедена, че ще я нося
Бубе, страхотна е туниката  newsm10 И аз не съм им особено фен, но лятото в жегите ще е много приятно - широчка, а щом и е шаренка  Heart Eyes

# 6
  • София
От мен ботички  Heart Eyes

Само, че на живо са доста пудрено-розови /не знам, какво гледах, като ги поръчвах Crazy/. Удобни са ми много, обаче сега ще трябва да измислям, с какви точно дрехи и цветове да ги съчетавам  ooooh!

# 7
Последните придобивки:
Скрит текст:
- маратонки

Скрит текст:
- очила

# 8
sympathy, много са хубави ботите, ще намериш с какво да ги съчетаеш  Hug

Скрит текст:
за туниката - голямото ми притеснение е дали не се олелчвам с нея  Blush

# 9
  • София
Скрит текст:
за туниката - голямото ми притеснение е дали не се олелчвам с нея  Blush

Хич не го мисли така, сигурна съм, че си далеч от "олелчването"  Hug Hug

# 10

Само, че на живо са доста пудрено-розови /не знам, какво гледах, като ги поръчвах Crazy/. Удобни са ми много, обаче сега ще трябва да измислям, с какви точно дрехи и цветове да ги съчетавам  ooooh!

Вчера докато разхождах малката видях на една дама същите боти. Вярно е, че са доста по-розовеещи наживо, но са супер. Даже се обърнах след дамата, което си е супер неприсъщо за мен. Grinning Много ми харесаха.

# 11
  • София

Вчера докато разхождах малката видях на една дама същите боти. Вярно е, че са доста по-розовеещи наживо, но са супер. Даже се обърнах след дамата, което си е супер неприсъщо за мен. Grinning Много ми харесаха.
Говорете ми, говорете  newsm44  newsm51

# 12

Скрит текст:

Към момента съм в майчинство и предимно такива неща нося, съчетани с клинове и кецове или летни ботуши. Хич не смятам, че е лелинско, даже напротив. Туниката е страхотна кройка, стои добре и на пълни, и на слаби жени по мое мнение. Hug

# 13
  • Пловдив
Змийските маратонки са страхотни.
Ботите повече ще ми харесат розовеещи.
Днес ще съм в търсене на бюстие, за една мрежеста туника.

# 14
  • Sofia
   Благодаря за новата тема! Hug

Нямам какво да споделя към момента, но ще се наслаждавам на вашите красоти. Flutter

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт