Нови придобивки в гардероба - 48

  • 193 643
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
И ако ми харесат 35 артикула...изобщо отбягвам подобни "бутици".
Между другото днес точно дадените по-горе ги попитах за цена на едната рокля и дължина! Отговорът беше еди колко си лв. имаме размери от "ес до хл"...което по никакъв начин не отговаря на въпроса за дължината, защото може да е 82 см, може да е и 92 ...

# 751
  • Мнения: 363
Две рокли от любимите Vintage Sofia, пък и намалени

# 752
  • Мнения: 3 480
Poor customer service в повечето случаи. Повечето са тип нео кифла и с неопределена странна кройка.
Бях писала навремето на Кенсол за някакво сако, те са голяма фирма, не някакъв съмнителен шоп без репутация и не получих отогвор.

# 753
  • Мнения: 2 502
На мен пък си ми отговориха абсолютно подробно на всички въпроси и в петък си чакам поръчката. Ако въпросът е зададен общо за роклята и аз не бих могла да кажа колко е дължината. Ако посочите размерът може и да отговорят.
Благодаря на Симона за информацията!

# 754
  • София, България
  • Мнения: 631
Задавайте въпросите по същество (в случая за дължина, кройка, материи, платове) и изобщо всичко, което ви интересува. Ако не отговарят както трябва, значи има нещо съмнително. Аз в такива случаи подминавам, но когато си задам конкретния въпрос и ми отговорят точно това, което ме интересува, стига продуктът да ми хареса, поръчвам с преглед. Когато си получа пратката поглеждам, гледам кройки, материи и всичко, ако има проблем си плащам доставката и им връщам продукта.

# 755
  • Мнения: 100
Скрит текст:
quote author=susikata link=topic=977793.msg35800855#msg35800855 date=1510151631]
Две рокли от любимите Vintage Sofia, пък и намалени


[/quote]
Много са им закачливи и интересни нещата на Vintage Sofia. Имат страхотна страница като портфолио, а онлайн магазин знаете ли да има?

# 756
  • София
  • Мнения: 2 658
Доколкото аз знам, нямат.

# 757
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Някой трябва да пусне нова тема. Peace

# 758
  • Мнения: 363
Vintage Sofia нямат онлайн магазин. През Фейсбук страницата може да се поръча. Ще питам Лу дали ще направи нова тема.

# 759
  • Мнения: 363
Тъй като Лу е възпрепятствана и няма много време, направих нова тема Simple Smile Заповядайте там, момичета!

http://www.bg-mamma.com/?topic=1004304

Общи условия

Активация на акаунт