Нови придобивки в гардероба - 48

  • 193 678
  • 759
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 843
Това си взех току-що:

# 76
  • Мнения: 31 208
Страхотни са, със здраве! Heart Eyes bouquet

# 77
  • Мнения: 2 843
Благодаря, densi!  Hug
Аз кецове и маратонки рядко нося, но сега ми се налага за пътуване с повечко ходене, та споделих тук, за да си сверя часовника - дали са приемливи. Вече съм спокойна. Иначе са много удобни и от качествена кожа/велур.

# 78
  • Мнения: 31 208
Благодаря, densi!  Hug
Аз кецове и маратонки рядко нося, но сега ми се налага за пътуване с повечко ходене, та споделих тук, за да си сверя часовника - дали са приемливи. Вече съм спокойна. Иначе са много удобни и от качествена кожа/велур.
А, сега ще започнеш да носиш, защото ще видиш колко са удобни. Много са ти красиви. Heart Eyes

# 79
  • София
  • Мнения: 2 512
Благодаря, densi!  Hug
Аз кецове и маратонки рядко нося, но сега ми се налага за пътуване с повечко ходене, та споделих тук, за да си сверя часовника - дали са приемливи. Вече съм спокойна. Иначе са много удобни и от качествена кожа/велур.
А, сега ще започнеш да носиш, защото ще видиш колко са удобни. Много са ти красиви. Heart Eyes
+ 1 Peace Честитиии! bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 1 500
И от мен кецове.  Peace  Аз много нося спортни обувки всякакви, но само почивните дни, защото работата ми не го позволява, иначе и там щях да нося.  Laughing

# 81
  • Мнения: 31 208
Страшни! Heart Eyes Със здраве! Hug bouquet

# 82
  • Мнения: 2 843
Като заговорихме за кецове - пробвах разни модели на Rieker - в по-удобно нещо не бях стъпвала - имат мемори пяна, което създава усещане, че ходиш в памук, така добре пасват на извивките, супер мека кожа, направо не ми се сваляха. Не купих само защото и продавачките, и разни хора, влизащи в магазина, които бяха свидетели на чуденето ми какво да купя, казваха, че визуално не хващат така окото, както онези в червено-бяло-синьо - явно тези цветове са някакъв тренд. Аз нищо не разбирам от спортни обувки и реших да се доверя на познаващите някакви тенденции при тях. Но откъм комфорт Rieker превъзхождаха всичко, което пробвах.

# 83
# 84
  • Мнения: 760
Бански


Рокли




Сандали


Чорапки

Последна редакция: пн, 05 юни 2017, 20:22 от MaRin4et0

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   MaRin4et0, втората рокля и сандалите не излизат при мен. Peace

# 86
  • Мнения: X
   MaRin4et0, втората рокля и сандалите не излизат при мен. Peace

и при мен  Peace

# 87
  • Мнения: 363
Нещо скромно от мен, много са нежни!
обеци  Heart Eyes

# 88
  • София
  • Мнения: 2 512
Нещо скромно от мен, много са нежни!
обеци  Heart Eyes


Pandoraaa Heart Eyes Много са сладки! Честити! bouquet

# 89
  • Мнения: 197
Нещо скромно от мен, много са нежни!
обеци  Heart Eyes

Аз имам висулката за гривна Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт