MasterChef България сезон 3, тема 4

  • 59 054
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 745
CrazyМеган и ти-не поисках да науча!Заснет е финалът и според мен.
В първи сезон щях да умра от промото,все ми се чуваше Елена,Елена.
Даже и тука залагахме че ще е тя.
Ама Симеон я разби бре! И заслужено!

Според мен Елена беше по-добър готвач от Симеон, той ми беше малко еднотипен, но явно се е представил по-добре на финала, а и аз вярвам, че журито е имало последната дума при избора на победителя.

# 181
  • Мнения: 14 835
Божана или Куку да са победители искам аз. Няма да ми е неприятно и за Димитър, въпреки че е много злобен.
И аз така!!
И аз съм с вас.Куку за предпочитане но съм убедена че няма да стане.

# 182
  • Мнения: 14 835
CrazyМеган и ти-не поисках да науча!Заснет е финалът и според мен.
В първи сезон щях да умра от промото,все ми се чуваше Елена,Елена.
Даже и тука залагахме че ще е тя.
Ама Симеон я разби бре! И заслужено!
Освен че искам Божана да спечели,Искам я и за снаха.Ако чете тука,да знай.
Трима сина,все единият ще я грабне!
 Crazy Laughing


Е ти съвсем се уреди.Снахата хем оправна, хем добра готвачка, синът ще е нахранен винаги.Ама виж там предупреди " младоженеца" че снахата е бая буйна та освен ядене може и боя да изяде  понякога Joy hahaha hahaha

# 183
  • Мнения: 20 191
Е ти съвсем се уреди.Снахата хем оправна, хем добра готвачка, синът ще е нахранен винаги.Ама виж там предупреди " младоженеца" че снахата е бая буйна та освен ядене може и боя да изяде  понякога Joy hahaha hahaha
+1
 Joy

# 184
  • Мнения: 459
Хич не ми се иска, но според мен Роси ще е на финал...

# 185
  • София
  • Мнения: 2 808
На Роси са ѝ силни презентациите, но колко е вкусно сготвеното в чиниятя не се знае.

Аз искам тримата финалисти да са Божана, Димитър и Куку, но последният ме съмнява да стигне до финал. Мисля, че Виктория, Роси и най-вече Иван, трябва да си ходят вече. Надскочиха себе си и едва ли има какво повече да покажат.

# 186
  • София
  • Мнения: 1 975
Само дето смятам, че Куку няма да стигне на финалата Grinning, много се шашка и това може да му изиграе лоша шега. А и журито нещо.....
По-скоро финал Божана - Димитър.

И аз нещо такова си представям.  Simple Smile Вики и Роси са добри, но при тях има една непостоянност и всичко опира до момента. Ванката пък се подава на напрежение и на моменти блокира и обърква я цялата концепция, я презентация, но не може да му се отрече, че има сериозни шансове и винаги е уверен, което не е за подценяване. Куку пък милия - паника голяма е, но съм за него. Димитър набра скорост в най-добрия момент, а Божана пък макар и твърде самоуверена, има аура на победител.

# 187
  • Мнения: 7 848
И аз мисля, че финалът ще е между Димитър и Божана, като съвсем логично е Божана да е победител. Макар, че съвсем не ми сбъдват пророчествата напоследък.. Изобщо няма да се изненадам и ако Роска авокадото спечели. Както миналата година бях отписала Севда, ама ей на!

# 188
  • Мнения: 11 555
Преди няколко седмици се включи една потребителка, която твърдеше, че от сигурен източник знае кой е победителя. Тук я скастриха да си трае и май спря да пише, но молбата ми е ако чете да ми пише на ЛС кои са финалистите и кой печели накрая. Много обичам спойлери. Миналата година ако знаех, че ще изберат Ревла за Мастършеф, изобщо нямаше да гледам финала.

# 189
  • София
  • Мнения: 4 717
Преди няколко седмици се включи една потребителка, която твърдеше, че от сигурен източник знае кой е победителя. Тук я скастриха да си трае и май спря да пише, но молбата ми е ако чете да ми пише на ЛС кои са финалистите и кой печели накрая. Много обичам спойлери. Миналата година ако знаех, че ще изберат Ревла за Мастършеф, изобщо нямаше да гледам финала.
А пък ако каже и на нас ..... Hug bouquet и ние ще си мълчим smile3521 smile3532

# 190
  • Мнения: 5 768
Аз залагам на Божана за победител. Смятам, че тя заслужава най-много да е на първо място.

# 191
  • Мнения: 1 872
Вие хубаво залагате за Божана ама всички знаем, че тя няма да е победител! Все пак тя е очакван такъв, а винаги в такива предавания се случва неочакваното. Тоест очаквайте Росица/Виктория победители Grinning

# 192
  • Мнения: 11 555
Вие хубаво залагате за Божана ама всички знаем, че тя няма да е победител! Все пак тя е очакван такъв, а винаги в такива предавания се случва неочакваното. Тоест очаквайте Росица/Виктория победители Grinning
Ау, сакън! Пепел ти на клавиатурата.

# 193
  • Мнения: 3 968
Ако трябва да очакваме неочакваното, трябва Куку да е победител. Никой тук не очаква да спечели, в това число и аз, въпреки че го харесвам. По-добре той, отколкото Мис Авокадо, Вики или Иван. За Димитър знаем, че може да спечели.

# 194
  • Мнения: 5 745
Тоест очаквайте Росица/Виктория победители Grinning
Стига, де.

Общи условия

Активация на акаунт