MasterChef България сезон 3, тема 4

  • 59 031
  • 738
  •   1
Отговори
  • Испания
  • Мнения: 37 503
MasterChef е едно от най-драматичните и завладяващи TV състезания, световен хит. В България и в ефира на bTV стъпва за пръв път на 3 март 2015 г. Кастингите за шоуто започват през декември 2014 г. със задачата да намерят най-добрите любители готвачи в страната, чийто талант, креативност, отдаденост, технически умения и страст към храната ще променят живота им завинаги. Любители готвачи без ограничения във възрастта и произхода, с любов към кулинарията и мечта за кариера в нея, се сблъскват с жури от трима забавни и много взискателни професионалисти. Най-добрият състезател ще стане първият притежател на титлата MasterChef в България. Телевизионният формат за таланти е продуциран в повече от 34 държави. Излъчва се буквално всяка минута в някоя точка по света и достига до над 200 млн. Зрители. Шоуто е превърнало повече от 100 любители готвачи в професионалисти. В България продуцент на MasterChef е bTV, а изпълнителен продуцент – Constantin Entertainment - една от най-големите компании за телевизионни продукции в Германия, с фокус върху иновативни развлекателни формати, които реализира в различни държави. MasterChef се представя по света от Shine International - звеното за продажби и дистрибуция на Shine Group, и е базиран на оригиналния формат на Франк Родам.

УЧАСТНИЦИ ТРЕТИ СЕЗОН


Антон              Ася          

Божана              Веселина  

Виктория            Георги    

Димитър            Екатерина

Емилио              Иван      

Карина              Костадин  

Красимир            Кристиян  

Миглена            Петър    

Росица              Станислава

Стелян              Теодора  

Цветомир  








         










# 1
  • Мнения: 7 062
За какви писаници на Иван става дума  в предната тема? Нямах време да следя, тези дни бях много ангажирана.
На финал искам да са Иван и Божана, но кой ли ме пита мен?  Laughing

# 2
  • Мнения: 631
 bouquet за темата! Теди наистина не се представи добре, Цецо също! Заслужено отпаднаха!

# 3
  • Мнения: 11 569
За какви писаници на Иван става дума  в предната тема? Нямах време да следя, тези дни бях много ангажирана.
На финал искам да са Иван и Божана, но кой ли ме пита мен?  Laughing

Намеква за афера между Росица и Ангелов.
 bouquet за темата!
Куку от толкова захаросване да не го намразят хората.
Иначе съм за финал Божана- Иван.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 365
Теди наистина не се представи добре, Цецо също! Заслужено отпаднаха!
Peace
Искам на финал Божана, Куку, Димитър  Wink

# 5
  • Мнения: X
И аз искам на финал Божана и Куку ! Тя е истерия, той е паника, определено ще е култово !  Grinning

# 6
  • Другата България
  • Мнения: 37 328
Въпреки, че бях за Цецо, много се радвам за Куку и аз. Изключително земен, добродушен и позитивен персонаж, и си личи, че си е такъв, а не играе. Както каза някой, едно момче от Румъния стана любимец на цяла България. Дано стигне до полуфинал поне, защото мисля, че няма да е финалист, няма да му се позволи просто. Tired Дано греша де. Praynig
Никой не сложи снимка, но останах в потрес от чиниите на Ася и на Цецо снощи в първото изпитание. Наистина това не бяха чинии за Мастършеф, не знам защо Цецо се изложи така. Симпатизирах му, сигурна бях, че ще остане, но след снощи смятам, че заслужено отпадна.
Дано не избутат Росица до финал, ще е много....грозно.
От останалите най-реален ми се струва финал Божана - Димитър.

# 7
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Резултати от последната анкета:

# 8
  • Мнения: 3 125
Искам Божана на финал с Димитър и тя да е победител, разбира се.

# 9
  • Мнения: 1 367
Ехх, ако Куку беше в отбора на Божана и Иван, това щеше да е Отборът на отборите Simple Smile
Отбелязах Божана, Росица и Иван, въпреки, че Росица ми е антипатична вече с това бутане.

Страшен сладур ми е Куку, но залагамз а финал Божана-Иван. Те двамата, плюс Куку и Димитър, са си кулинарите в това шоу. Останалите го карат на късмет.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 365
За Росица най-важна била визията  ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 15 222
Виктория и Димитър са от една порода. Те ще се сработят добре и дори паниката на Куку няма да им попречи.
Затова съм склонна да мисля, че те ще се справят по-добре.
Не че в анкетата не гласувах за отбора на Божана. Simple Smile

# 12
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Никой не сложи снимка, но останах в потрес от чиниите на Ася и на Цецо снощи в първото изпитание.

Чиниите от първата задача:

    Теодора

    Ася

    Цецо

    Куку

И продължават да изписват неправилно името на Куку.

# 13
  • Мнения: 11 737
Хайде почти към финала да се запиша в темата.
Божана е моят фаворит от първия ден на предаването. И очаквах тук да прочета предимно негативни мнения, защото по някаква закономерност, хората със самочувствие не се харесват много, но останах изненадана.
Надявам се тя да спечели. Напълно заслужава. Не помня слабо ястие при нея.

Харесвам и Иван. Димитър не ми е симпатичен, но явно готви отлично.
В този ред подреждам тройката. Очаквам финал между Божана и Димитър или Божана и Иван.
Куку е на моменти. Или прави много силно ястие, или е пълна катастрофа.

Виктория и Росица са ми на едно ниво и ги подреждам на 5-то и 6-то място.
Следващата седмица отборът на Божана ще е победител.

# 14
  • Мнения: 5 112
Благодаря за новата тема!  bouquet
smileys, благодаря и че качваш снимки на чиниите на участниците!  Hug
Гласувах за отбора на Божана  Peace
П.П. Вчера много ми хареса как се беше барнала  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт