MasterChef България сезон 3, тема 4

  • 59 055
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Божанка и Иван не се ли мразеха?! Сега гледам са първи дружки, обърквам се  newsm78

Не. Тя винаги е казвала, че той е баща ѝ във формата.

Беше ядосана, когато изхвърли пестото на Цецо, но това беше за момента.


Не е задължително да е в тази тема, която не е моя, а наша!

Разбира се, че е наша. "Ти" беше печатна грешка вместо "ли" /нямам кирилица на клавиатурата и пиша по памет  Laughing/, която коригирах, когато видях.

# 46
  • Мнения: 14 835
Гласувах за отбора на Божана.
Симпатизирах и на Роси до снощи , но след изказването ѝ дали да подходи стратегически и да избере най-лошото ястие , което са опитвали , се разочаровах  Confused. В крайна сметка са им дали да оценяват ястие , а не да елиминират играч , на който са познали чинията.
Това изказване на Росица и на мен ми направи впечатление.Много зле говори за нея.Добре че все пак не го направи.

# 47
  • Мнения: 13 379
За отбора на Куку съм, но Виктория е слабо звено и дано не ги издъни

# 48
  • Мнения: 25 712
Не е задължително да е в тази тема, която не е моя, а наша! Имат си хора за целта, усеща се, вижда се, не само по форуми, ФБ. И не е така, първите епизоди може и да са били заснети когато започна предаването, но от определен етап могат (и смятам, че са го правили многократно) да вземат предвид настройките и отношението на зрителя. Не мога да кажа обаче точно в кой момент.

Не само. Още по-лесно е да манипулират мнението на зрителите за участниците. Сигурно ви е направило впечатление как в определени епизоди се откроява ту един, ту друг участник. Някой, който довчера едва е правел бъркани яйца, изведнъж "израства" и започва да готви като бог. Друг, който доскоро е сътворявал шедьоври, изведнъж започва да се дъни ужасно.
Дават как Димитър се заяжда с участниците и им крие продуктите – хоп, всички намразват Димитър и искат да се маха. Изведнъж той спира с номерата, няколко хвалби на ястията му от шефовете и... Ето ти го в топ 3, че и претендент за титлата. И т.н.
Явно е много лесно да се манипулират хората, особено зрителите пред екрана,  и това се използва без никакви скрупули. А участниците... Ами да са мислили, преди да подпишат. Сега ще подскачат, както им кажат, че и песни ще пеят. Е, в случая – ще си рецитират думичките послушно.

# 49
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ами, да. Форматът следва своя сценарий.  Wink Peace

# 50
  • Мнения: 11 823
Как` Сийка, да, така е, манипулират, но ние прозираме отвъд техните манипулации!  Laughing Не вярваме сляпо на образите, които се опитват да ни представят и внушат, имаме си едно на ум, опитваме се да си изградим свои представи, не на база очевадното. Wink Аз поне.. Simple Smile А и както много пъти се спомена, не могат все пак да ги изкарат някакви каквито не са, ако поне малко всъщност не са такива. Simple Smile Просто подсилват ефекта където трябва (напр. Иван, Димитър), но за съжаление и изкуствено създават грешни представи.. Смятам напр., че Антон беше ощетен и сложен в рамка на клоун, че Цецо все пак е добър готвач и пр. Както и неуспешно се опитват да ни пробутат за добри или израстващи готвачи Веселина, Виктория..

# 51
  • Мнения: 2 909
Повечето хора са гласували за Божана, Росица, Иван, което е наистина вярно, че те би трябвало да спечелят.

# 52
  • Мнения: 5 745
Гласувах за отбора на Божана, но май трябваше за този на Куку. В неговия отбор само Виктория не ми допада, докато при Божана са двама.

# 53
  • Мнения: X
 bouquet Благодаря за темата...
Иска ми се финал между Божана и Куку... Ще забавен! Не харесвам Димитър и това е. Факт е, че дава вид да готви и разбира, но негативизмът му ми идва в повече.

# 54
  • Мнения: 13 795
Много...нагласено ми се видя всичко снощи, въпреки че и аз исках Куку да остане. Излезе, че другите трима ама грааам не могат да готвят и не е ясно как са влезли във формата. А според мен поне Теди е много по-добра...
Абсолютно! А пък мизерните чинийки, които представиха на първия етап от елиминациите, бяха върха на сладоледа/сценария! Чак неприятно ми стана. Трябваше ли до такава степен да ги омаскаряват хората, при положение, че вече 2 месеца ги гледаме и знаем, че в аранжирането на храната и тримата ги бива.
На мен Куку започва да ми стана досаден. Може би заради царящото тук всеобщо умиление от него. Чаак пък толкова добричък и миличък Outta Joint

# 55
  • Мнения: 2 417
Благодаря за темата bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 11 664
Сиси, според мен не може много да се влияят от настроението на хората, тъй като снимките са свършили преди около два месеца, а тогава все още нямаше оформени любимци.

# 57
  • Мнения: 13 379
Как` Сийка, подценяваш ни, а за Димитър специално аз винаги съм казвала, че предпочитам тези хора пред лицемерието на Иван например или невротичната Божана

# 58
  • Мнения: 11 823
Niya-, все пак е имало леко застъпване, а и не е трудно да се предвиди кои са любимците. Simple Smile Още от кастингите са го знаели.

# 59
  • Мнения: 3 968
Гласувах за отбора на Божана, но май трябваше за този на Куку. В неговия отбор само Виктория не ми допада, докато при Божана са двама.

По същата логика гласувах и аз, само че избрах отбора на Куку. Иван ми е по - дразнеща фигура от Димитър, който само на моменти прекалява. А и много се надявам някой от сините да е аут.

Общи условия

Активация на акаунт