MasterChef България сезон 3, тема 4

  • 59 070
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 14 793
Да, Виктория поизтръска перушината  Mr. Green Може би, ако не беше прекарала 3/4 от предаването на балкона, щях да й повярвам, че е добра....Ама сега ми е неестествено нейното място в най-добрите.

Трите чинии от първото готвене бяха пълен майтап. Все едно нарочно ги направиха зле.

# 31
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И на мен ми се видяха тоооооооооолкова нереални...  ooooh!

Най-много ме очарова чинията на Куку във втората задача. Адски цветна и апетитна. Окапах клавиатурата снощи.  Laughing

# 32
  • Мнения: 7 012
Росица много ми допада, някак с финес прави всичко, приятно ми е да я гледам, въпреки че не си падам по бавни хора  Mr. Green Божана е голяма фурия, смятам че заслужава да спечели.
Най-много се радвам и симпатизирам обаче на Куку, толкова е "натурален" в емоиите си. Ноо не мисля, че журито ще го допусне до финал :/
Виктория сякаш все минава между шамарите, а Димитър и Иван са ми толкова антипатични, особено първияяяяя..направо ми е гнусно да го гледам и слушам  Sick

# 33
  • Мнения: 20 224
Мерси за новата тема.
И в двата отбора имам любимци и ми е много трудно да гласувам, все пак заложих на отбора с Димитър.
Снощи Теди ме изненада, очаквах последната битка за връщането да е между нея и Куку.
Цецо пак с неговото "на това много съм добър, на онова" и накрая поредната излагация.....
Ася пък изобщо не разбирам защо беше там  Rolling Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 6 212
Включвам се и аз с благодарности за темата, снимките и бисерите на Куку!!

Много ми допада този човек, снощният епизод ми напълни душата!  Grinning И аз останах някак с впечатлението, че другите трима са загубили инерция и затова се изложиха. Още от първите чинии Куку поведе убедително. Ястието на Цецо чак неприлично изглеждаше.  Rolling Eyes Ася пък, чак жал ми стана каква е глупавичка - спринтира към кутията "Вкус", защото под нея щяло да има нещо вкусно!!  Crazy С право излетя първа.

В анкетата гласувах за отбора на Божана, не защото съм за тях, а защото според мен ще спечелят. Куку не става за капитан, прекалено е мек и възпитан и не командори другите. От друга страна, Димитър си го бива, дано пък издърпа отбора. Ако пък не, винаги може да отпадне Виктория?!  Wink

За финал ми се иска тройката Божана, Димитър и Куку, ама няма как.

# 35
  • Мнения: 13 452
А финал Димитър - Куку, румънчето ако не се срине, че при него няма средно положение има шансове за финал.
Виктория, Роси и Иван някак не ги виждам до финал

# 36
  • Мнения: 14 840
Гласувах за отбора на Куку само заради него.Може и да не спечелят, сигурна съм че няма да допуснат Куку до финал , камо ли да му дадат наградата, но такъв участник до сега не е имало и затова гласувам за него.Сигурна съм, че ако има награда за любимец на зрителите, Куку ще спечели.

# 37
  • Мнения: 25 818
Гласувах за отбора на Куку само заради него.Може и да не спечелят, сигурна съм че няма да допуснат Куку до финал..

И въпреки това нищо не пречи отборът му да спечели следващия път, само за да могат да отстранят някой от играчите от другия отбор. И да разчистят пътя на този, който трябва да спечели, без значение в кой от двата отбора е сега.  Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 20 208
smileys, благодаря за темата и за споделените снимки!  Hug bouquet

Гласувах за отбора на Божана.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Гласувах да отбора на Божана, но никак не ми харесва как преиграва.

# 40
  • Мнения: 11 828
Как разбрахте, че това точно ще е съставът на отборите следващия път? Все пак гласувах, смятам, че отборът на Куку ще спечели, Божана и Иван ще се карат пак.. Но пък, ако отбора на Куку загуби, дано поне най-после се отървем от Виктория Балкона, ще се гръмна, ако Куку си тръгне преди нея!!

Вчера бях с усещането през цялото време, че всички върнали се "отбиват номера" и чиниите им го доказват. Някак си личеше, че не се борят за връщане, а по задължение (по договор).
Епична битка направиха,  целта е постигната - между приятели..
Точно! Тези две предавания бяха посветени изцяло на Куку! Видяли са, че е харесван, интересен образ и затова така са го измислили, малко да се попритесним за него. Отделно да запушат устите на харесващите и жалещи Цецо и Теди ги върнаха за да покажат колко всъщност не са добри, да се засрамим, че сме ги защитавали и поддържали. Simple Smile  Naughty Някак си си личеше как са ги извикали, но са им казали, че няма как да се върнат, така че, ако може да се представят зле, нямаше хъс в готвенето им..
Но дано само това не е последния път, в който Куку е главен герой! Много искам финал между него и Божана!! Но защо и на мен ми се струва, че няма да го позволят, затова и сега му посветиха две предавания. Дано не се окажа права.

# 41
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Как разбрахте, че това точно ще е съставът на отборите следващия път?


От промото.





Видяли са, че е харесван, интересен образ и затова така са го измислили, малко да се попритесним за него. Отделно да запушат устите на харесващите и жалещи Цецо и Теди ги върнаха за да покажат колко всъщност не са добри, да се засрамим, че сме ги защитавали и поддържали. Simple Smile  Naughty Някак си си личеше как са ги извикали, но са им казали, че няма как да се върнат, така че, ако може да се представят зле, нямаше хъс в готвенето им..

Къде са видели? В темата ли? Епизодите отдавна са снимани.  Laughing

Последна редакция: ср, 17 май 2017, 13:03 от smileys

# 42
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Гласувах за отбора на Божана.
Симпатизирах и на Роси до снощи , но след изказването ѝ дали да подходи стратегически и да избере най-лошото ястие , което са опитвали , се разочаровах  Confused. В крайна сметка са им дали да оценяват ястие , а не да елиминират играч , на който са познали чинията.

# 43
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Божанка и Иван не се ли мразеха?! Сега гледам са първи дружки, обърквам се  newsm78

# 44
  • Мнения: 11 828
Видяли са, че е харесван, интересен образ и затова така са го измислили, малко да се попритесним за него. Отделно да запушат устите на харесващите и жалещи Цецо и Теди ги върнаха за да покажат колко всъщност не са добри, да се засрамим, че сме ги защитавали и поддържали. Simple Smile  Naughty Някак си си личеше как са ги извикали, но са им казали, че няма как да се върнат, така че, ако може да се представят зле, нямаше хъс в готвенето им..
Къде са видели? В темата ти? Епизодите отдавна са снимани.  Laughing
Не е задължително да е в тази тема, която не е моя, а наша! Имат си хора за целта, усеща се, вижда се, не само по форуми, ФБ. И не е така, първите епизоди може и да са били заснети когато започна предаването, но от определен етап могат (и смятам, че са го правили многократно) да вземат предвид настройките и отношението на зрителя. Не мога да кажа обаче точно в кой момент.

Общи условия

Активация на акаунт