MasterChef България сезон 3, тема 4

  • 59 056
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 968
Доскоро симпатизирах на Росица, ама тази седмица ми падна в очите. С тази фанатична идея, бих казала, за авокадото и ястието, с което се качи на балкона.

# 16
  • Другата България
  • Мнения: 37 630
Аз пък гласувах за отбора на Куку.

# 17
  • Мнения: X
Аз пък гласувах за отбора на Куку.

И аз, само заради него  Crazy

# 18
  • Испания
  • Мнения: 37 503
purpletka, за нищо.  Hug

Втората задача:

    Теодора

    Цецо

  Стелян

   Стелян

Много ми хареса чинията на Куку.  chef

# 19
  • Мнения: 7 848
smileys, благодаря за темата, за златната подпорка от лафове на Куку, бих добавила и "Счупи ми се пликчето" или нещо от сорта - много се смях. И за показаните чинии.  bouquet
Вчера бях с усещането през цялото време, че всички върнали се "отбиват номера" и чиниите им го доказват. Някак си личеше, че не се борят за връщане, а по задължение ( по договор).

Епична битка направиха,  целта е постигната - между приятели и живели и двамата в Испания. Куку можеше да направи изненада с едни румънски сарми с мамалига, но май ги беше забравил. В суматохата и притеснен.

Аз пак не можах да се самоопределя за кой съм. Mr. Green Предубедена съм може би, че наградата няма да я дадат на Куку...

# 20
  • София
  • Мнения: 945
Много...нагласено ми се видя всичко снощи, въпреки че и аз исках Куку да остане. Излезе, че другите трима ама грааам не могат да готвят и не е ясно как са влезли във формата. А според мен поне Теди е много по-добра. А да не говорим за учудването на другите, че ще са жури, ама иначе дойдоха наконтени и гримирани 😂 Както и да е...
Гласувах в анкетата за отбора на Божана.

# 21
  • Мнения: 11 703
Благодаря за темата  bouquet

# 22
  • Мнения: 31 305
Много хубава беше Божана снощи.
Смятам, че Божана - Димитър ще е най-готиния дуел за финал.

# 23
  • Мнения: 5 112
smileys, и на мен тази чиния на Куку много ми хареса. Много цветно и интересно изглежда. Определено бих опитала такова ястие.

Иначе мисля, че разликата в нивото на четиримата идва и от времето в което са били извън предаването. Теди и Ася отдавна напуснаха формата и ми се струваше че са загубили тази рутина да готвят под стрес в предаването. Цецо по-скоро напусна и беше една идея по-добре от тях. А Куку не е  напускал и си беше най-добър вчера, спор няма.

Сега чух изцепката на Ася за това че жените готвели у дома и затова били по-добри  Joy В домовете на обичайните български семейства, да, ама тежи мъже в предаването не са случайни, бре Асенце мило  Joy

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Първо благодаря за новата тема.
После, аз пък гласувах за отбора на Куку, Виктория и Димитър. Последните двама са спокойни и работят добре заедно. Само Куку може да внася паника. При другите пък само Роси е спокойна, та чак флегматична. Божана и Иван са огън и пламък.
И накрая искам Иван да отпадне предпоследен - ми дразни ме тоя човек и това е.

# 25
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И финалата  Joy на елиминациите снощи:

    Цецо

    Цецо

     Куку

     Куку

Чудя се аз, че не получавам известия за нови отговори, а аз съм забравила да включа този бутон.  ooooh! #Crazy Joy

# 26
  • Мнения: 5 112
Охх, ама и Пепито Михалчев е един образ  Joy Физиономия на тъжно и разочаровано дете и "Аз не мога да повярвам, че това го пробвам в ресторанта на Master Chef" (за чинията на Цецо). Голям сладур.
А Цецо наистина яко се изложи още на първата чиния. Имаше толкова цветни и хубави продукти, а ястието изглеждаше потресаващо...

# 27
  • Мнения: 2 897
Искам Божана на финал с Димитър и тя да е победител, разбира се.

И аз! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 11 555
Росица и Виктория нещо много си повярваха.
Заради конспирациите около Росица гласувах за отбора на Божана.  Whistling

# 29
  • София
  • Мнения: 15 485
Скрит текст:
Никой не сложи снимка, но останах в потрес от чиниите на Ася и на Цецо снощи в първото изпитание.

Чиниите от първата задача:

    Теодора

    Ася

    Цецо

    Куку

И продължават да изписват неправилно името на Куку.
[/spoiler]

Ужасно изглеждат и много малко в голяма чиния, имам чувството,че готвят една порция и после я  разделят на колкото порции им трябват.А кошниците им винаги пълни - препълнени с к'во ли не.

Общи условия

Активация на акаунт