ВАКСИНИ - ТЕМА САМО за вредата от тях - тема 35

  • 47 442
  • 970
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 233
А защо да няма безопасна доза, на какво основание го твърдиш? Чула си/прочела си? Или просто ти така си мислиш?

# 811
  • София
  • Мнения: 1 915
Доколкото съм запозната тежките метали много малко време остават в кръвта, а се отлагат в органите. Установено е, че при аутисти нивата на тежки метали са в завишени количества. По-точно изследване е това на коса /например/, отколкото на кръв.
При всички аутисти ли е установено това? А при аутисти без сложени ваксини открива ли се?
Едва ли са изследвали всички аутисти по света Simple Smile Това съм го гледала в някои филми за ваксините,не си спомням кои точно.

# 812
  • София
  • Мнения: 2 995
Ей, това чувство за уникалност ще ви изяде главата.
В тази връзка, вчера научих, че дете на позната, неваксинирано, заради страх от аутизъм, е аутист. Не, че нещо.

# 813
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Доколкото съм запозната тежките метали много малко време остават в кръвта, а се отлагат в органите. Установено е, че при аутисти нивата на тежки метали са в завишени количества. По-точно изследване е това на коса /например/, отколкото на кръв.
При всички аутисти ли е установено това? А при аутисти без сложени ваксини открива ли се?
Едва ли са изследвали всички аутисти по света Simple Smile Това съм го гледала в някои филми за ваксините,не си спомням кои точно.
За това аз съм чела, обаче пак се намесват едни модерни американски шарлатанчета, които изкарват пари на гърба на страданието на родителите. Даже бяха и при Гала преди години.
Иначе връзка тежки метали - аутизъм е хубаво да бъде изследвана.

# 814
  • София
  • Мнения: 1 915
Ей, това чувство за уникалност ще ви изяде главата.
В тази връзка, вчера научих, че дете на позната, неваксинирано, заради страх от аутизъм, е аутист. Не, че нещо.
Никой никъде не твърди, поне аз не знам такова нещо,че аутизмът е само и единствено следствие на ваксинация. Филмите, които съм гледала,изследват зависимостта между увеличения брой ваксини и нарастващия брой аутисти, всеки си преценява да вярва ли или не.

# 815
  • Мнения: 233
Всъщност Assos искаше друго да каже - за прекомерния страх. Иначе връзка м/у ваксини - аутизъм няма,погледни проучванията, които качих. Това, че има повече деца с диагноза аутизъм не може да се свърже с повече ваксини, защото както ви казах, значение има не броя боцкания, а броя '' съставки '' и преди години, когато в по-малко ваксини и имало много повече антигена общо, защо тогава не е имало повече случаи на аутизъм, а има сега, когато в повече на брой ваксини има дооооста по-малко '' съставки '' общо... Така че някак си няма логика ваксините да са виновни за нарастващите случаи на аутизъм.

# 816
  • Мнения: 1 080
През юни 2000 г. се проведе нелегална среща в Симпсън, Южна Америка, в отдалечено Методистическо имение с цел събиране на автори на научно изследване, за да се обсъдят неговите констатации. Високопоставени служители на Центровете за контрол на заболяванията, Администрацията по храните и лекарствата, Световната здравна организация и корпоративните членове на индустрията за производство на ваксини - GlaxoSmithKline, Merck, Wyeth и Avantis / Pasteur. Темата на изследването беше да се определи дали тимерозалът (живакът) във ваксините причинява аутизъм.

Резюме на коментарите, направени от някои от присъстващите, беше включено в писмо от 2003 г. до д-р Джули Гербердин, ръководител на CDC, от член на Конгреса, в опит да се стигне до дъното на очевидното прикритие:
"Можем да изключим най-ниската експозиция на деца от нашата база данни. Предлага се също и премахване на децата, които са достигнали най-високи нива на експозиция, тъй като представляват необичайно висок процент от резултатите;

Значителното асоцииране с езиковото закъснение е доста голямо;

Тази информация следва да остане поверителна и да се счита за ембарго;

Ние можем да прокараме и издърпаме тези данни по какъвто начин искаме да постигнем желаните резултати;

Можем да променим критериите за изключване по какъвто и да е начин, да дадем разумни основания за това и да постигнем желания от нас резултат;

Наистина нямаше нужда да се прави това проучване. Можехме да предвидим резултатите.
Изследването ясно показа, че има връзка между Thimerosal във ваксини и аутизъм. Такава констатация би била опустошителна за програмата за ваксинация в детска възраст в САЩ, да не говорим за милионите долари Big Pharma се хранят всяка година с продажбата на тези продукти.

Следва да се отбележи, че за разлика от всички други продукти, произведени в Америка, тези производители нямат никаква отговорност, ако техните продукти осакатят и убият. Така че, при широко разпространеното манипулиране на научните данни в нашата правителствена спонсорираща индустрия за ваксини, уважавани мъже и жени, отбелязващи учени, доверени държавни служители и успешни корпоративни мениджъри, решиха да променят доказателствата, за да осигурят чиста здравна карта за ваксини.
http://bolenreport.com/vaccines-new-crimes-humanity/

p.s.Както казах, не може да има безопасна доза от невротоксин. Самото твърдение е нелепо. При един индивид е нужно малко, при друг много. Как се изчислява "безопасността" на невротоксин .
Както се вижда от горните цитати- СЗО ФДА и Производителите са напълно наясно с това.
Аутизмът е причинен от мозъчно възпаление, така че нормално е да има неваксинирани аутисти/аутизмът е постенцефалитен синдром или симптоми последващи мозъчна увреда, която може да бде причинена- ваксинално по множество механизми - енцефалит е централния.

Последна редакция: сб, 24 юни 2017, 11:10 от Z

# 817
  • Мнения: 1 080
Алуминият не единствения невротоксин 
във ваксините, и не само токсичността му е приина за мозъчни възпаления, ролята му на "стимулатор"  на имунната система е всъщност компрометиране на същата/свръхстимулация/
Какво да кажем за скритите съставки на ваксините-

Въпреки че не сме прегледали всички ваксини, използвани за кърмачета, открихме един или два източника на обработена свободна глутаминова киселина (MSG) в тези, за които имаме информация. В дискусия с пенсиониран изпълнителен директор на компания, която произвежда ваксини, той ми предложи, че всички вирусни ваксини ще имат свободна глутаминова киселина, използвана за хранене на живия вирус.

Глутаминовата киселина във ваксините често се описва като "стабилизатори", т.е. съставки, които да поддържат вируса жив. Ние ги описваме като скрит източник на обработена свободна глутаминова киселина (MSG).

Пример за вас ще бъде ваксината срещу варицела от VariVax - Merck & Co., Inc. (Merck). Тази ваксина включва "L-мононатриев глутамат" и "хидролизиран желатин".

Друг пример би бил ваксината на Merck M-M-R. Продуктът добавя, че растежната среда за морбили и заушка включва "аминокиселини" и "глутамат". Също така се твърди, че средата за рубеола включва "аминокиселини" и "хидролизиран желатин". Накрая, той заявява, че "реконституираната ваксина" за подкожно приложение включва хидролизиран желатин.Нямаме начин да знаем кои аминокиселини се използват в ваксините на Merck, но знаем, че аминокиселините "глутаминова киселина", "аспарагинова киселина" и "L-цистеин" са невротоксични. http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2002/06/08/msg-vaccines.aspx


Последна редакция: сб, 24 юни 2017, 11:48 от Z

# 818
  • Мнения: 233
И къде е това изследване, доказващо '' връзката '', защото единственото, което виждам от цитата ти са конспиративни теории... Черно на бяло това '' нелегално събрание '' никъде го няма. Всеки, който си иска е би могъл да напише тази статия, да постави отгоре заглавие '' ШОК'', '' УЖАС '', '' ВИЖТЕ КАКВО КАЗА еди кой си '' и да разбуни духовете, на незапознати лица. Показах ти проучвания, които не са открили никаква връзка м/у ваксини - аутизъм. Не са открили в случая е почти равносилно на '' няма''. Качих 6 проучвания в различни държави, с различни контролни лица, по съвсем различно време. Или какво пак са неверни или изопачени?

# 819
  • Мнения: 1 080
Това е много полезен линк с помощните вещества включени във ваксините  : https://www.cdc.gov/vaccines/pubs/pinkbook/downloads/appendices/ … pient-table-2.pdf
Infanrix - Fenton среда, съдържаща екстракт от говеда, модифицирана Latham среда, получена от говеда
Казеин, формалдехид, модифицирана течна среда Stainer-Scholte, глутаралдехид, алуминий
Хидроксид, натриев хлорид, полисорбат 80 (Tween 80)DTaP-IPV / Hib (Пентацел) - алуминиев фосфат, полисорбат 80, захароза, формалдехид, глутаралдехид, говежди серум
Албумин, 2-феноксиетанол, неомицин, полимиксин В сулфат, модифициран растеж на Мюлер
Среден, амониев сулфат, модифицирана среда на Касминова киселина на Mueller-Miller без говеждо месо
Сърдечна инфузия, Stainer-Scholte среда, касаминокиселини, диметил-бета-циклодекстрин.
Глутаралдехид, MRC-5 клетки (линия от нормални човешки диплоидни клетки), CMRL 1969 среда
Допълнена със телешки серум, Medium 199 без телешки серум, модифицирани
Линкс обяснените помощни съставки- http://vaccines.procon.org/view.resource.php?resourceID=005206#mueller_miller Мюлер и Милър среда -  Mueller и Miller-глюкоза, натриев хлорид, двуосновен натриев фосфат, монокалиев фосфат, магнезиев сулфат хидрат, железен сулфат хептахидрат, цистин хидрохлорид, тирозин хидрохлорид, уразил хидрохлорид, Ca-пантотенат в Етанол, тиамин в етанол, пиридоксин-хидрохлорид в етанол, рибофлавин в етанол, биотин в етанол, натриев хидроксид, инфузия на говеждо сърце (обезмастено говеждо сърце и дестилирана вода), казеинов разтвор

# 820
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Flower_DG, интересно ми е мнението ти за аутизма! Щом ваксините не са първопричината, как на дете, без особени симптоми, здраво, право, добре развиващо се, в един момент слагат диагнозата "аутист"? И, моля, не намесвай фамилната обремененост!

# 821
  • Мнения: 233
Ще ти отговоря Мира (не с пълен отговор да отбележа, не мога да съм наясно с всеки аспект), но ти ми отговори защо сега, когато ваксините са повече на брой, но с много по-малко съставки изведнъж нараснаха случаи на аутизъм след ваксина, а преди години, когато са били по-малко ваксини, но съдържащи много повече антигени не се говореше изобщо.

Взимаме едно дете - няма фамилна обремененост, в семейството до 10то коляно всички са здрави. Аутизмът може да бъде предизвикан от генетичен дефект на 17 хромозома (май), отклонение в нива на катехоламини, трудно раждане - асфиксия, недостиг на кислород (все пак най чувствителния орган към кислороден дефицит е мозъка), по- възрастни родители, нарушения на мозъчната кора и определени центрове след инфекции и със сигурност още фактори, за които в момента не мога да се сетя.

# 822
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ще ти отговоря Мира (не с пълен отговор да отбележа, не мога да съм наясно с всеки аспект), но ти ми отговори защо сега, когато ваксините са повече на брой, но с много по-малко съставки изведнъж нараснаха случаи на аутизъм след ваксина, а преди години, когато са били по-малко ваксини, но съдържащи много повече антигени не се говореше изобщо.

И аз ще отговоря. Случаите на деца-аутисти не нараснаха ей така, изведнъж, напротив, продължават да са  достатъчно много като процент от населението, както е било и преди години. Но с навлизането на интернет вече имаме повече достъп до информация, социални мрежи, започна повече да се говори за диагнозата, темата вече не е табу.  Започнаха и теориите за взаимовръзката ваксини-аутизъм, направени са все повече изследвания в тази насока. И няма нищо общо с "намаления състав"  добавки към ваксините. Те - добавките - и тогава и сега са все така вредни за незрелия детски организъм. Това, което си написала относно "истинските" /за теб/ причини за аутизма, т.е  дефектирали гени, трудно раждане, недостиг на кислород в мозъка и др., ги е имало, откакто свят светува... Що пък точно сега трудното раждане отключва аутизъм, а? Особено при тази така напреднала медицина, в която толкова се кълнете! Дали пък истинската причина не се прикрива, точно с такива нелепи брътвежи, като дефектна хромозома или пък възрастни родители, уф?!

# 823
  • Мнения: 233
Значи, някой тук твърдеше, че в последните години са зачестели случаите на аутизъм, ти казваш, че са си същите, просто сега като има интернет стават явни, някой казва, че честота е 1:60 деца, после ги поправям, че се касае за самия спектър, някой поства някакво '' нелегално '' събрание, но видиш ли на него може да се има доверие, а на на проучванията, които качих( които надали някой погледна), че не е установена никаква връзка, става едно страшно мъчене на мисълта да се разтълкува какво значи '' не е установена ''... Много противоречиви данни казвате. Последно зачестили ли са, или не са? 1:60 какво е? Какво друго се е говорило на '' тайната вечеря '', за наночипове, за химери?


През последните години е нарастнала значително средната възраст на раждащи първо дете жени.. Защо се наблюдава затруднено раждане, вярвам, че всички сте наясно, да не се впускам в подробности. Общо взето има хиляди проучвания, доказващи, че няма връзка, има хиляди други причини, но не, нека се хванем за една теория..

# 824
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Какво друго се е говорило на '' тайната вечеря '', за наночипове, за химери?

Виж, нека не намесваме несвързаните брътвежи на Z в моите постове - мисля, че всички пишещи и четящи в темата, сме на мнение, че или жената/мъжа е поставено лице, което да пише небивалици, за да се изкарат всички противници на ваксините лунатици, или тя/той има сериозна нужда от помощ! Между другото, постовете, с преобладаващи медицински термини, аз отминавам и не чета! Мисля, че и без помощта на линкове и цитати от дъбоките дебри на имунологията, вирусологията, генетиката и др., може един средно интелигентен човек да реши за себе си кое е истина и кое не е! Фактите, фактите са истината!

Общи условия

Активация на акаунт