The Blacklist - Тема 3

  • 70 259
  • 725
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 333
IAN GARVEY - ORIGINAL

11/15/2017 FALL FINALE - When Tom goes missing, Liz desperately retraces his steps in order to find him. Meanwhile Red's hunt for the suitcase of bones puts him on collision course with Tom that will change everyone''s lives ferever.
Вдига се завесата... не изглеждат добре нещата за Том, аз все пак имам надежди, че в БЛ нищо не е каквото изглежда и няма да убият персонаж, който е неизменна част от сериала от епизод 1 Sad Каквото и да е, сигурно ще завърши с кадрите от края на първи епизод и няма да знаем съдбата му до след паузата.

# 61
  • Мнения: 139
IAN GARVEY - ORIGINAL

11/15/2017 FALL FINALE - When Tom goes missing, Liz desperately retraces his steps in order to find him. Meanwhile Red's hunt for the suitcase of bones puts him on collision course with Tom that will change everyone''s lives ferever.
Вдига се завесата... не изглеждат добре нещата за Том, аз все пак имам надежди, че в БЛ нищо не е каквото изглежда и няма да убият персонаж, който е неизменна част от сериала от епизод 1 Sad Каквото и да е, сигурно ще завърши с кадрите от края на първи епизод и няма да знаем съдбата му до след паузата.

Той и Кърк в момента не е убит...просто е Gone!

# 62
  • Мнения: 333
Да, точно Simple Smile и за Том това е по-вероятно,
отколкото да го гледаме застрелян и погребан. Надявам се.

# 63
  • Мнения: 726
Напоследък все по-рядко ми остава време да се ровя из чуждите сайтове Sad Но днес прочетох малко теории на фенове, като основно са "imposter" i "Rederina" . На последната много се смея и заради наименованието й Simple Smile
Относно Том - просто "gone" би свършило чудесна работа и за мен. Интересното е че снимат част от епизод 9 и Раян е още на снимките, но предполагам, че го държат, за да пазят тайна до края на Fall Finale. каквато и участ да са му отредили сценаристите се надявам поне да не се обтегнат отношенията м/у Лиз и Ред. А това никак не ми хареса "Meanwhile Red’s (James Spader) hunt for the suitcase of bones puts him on a collision course with Tom that will change everyone’s lives forever."  newsm78

# 64
  • Мнения: 139
NBC са обявили епизод 510 като първи след 508, което все още ме кара да смятам, че 509 ще е Conclusion на Ian Garvey. Те нямат сметка от двучасов ивент в сряда вечер, така че остава интересно да видим. Със сигурност Раян взема участие в епизод 509. Биха могли да измислят нещо в четвъртък или нещо декември.

# 65
  • Мнения: 333
Те нямат сметка от двучасов ивент в сряда вечер
Хм, няма да е първият път, като ще имат двоен епизод. Ако не греша "Мистър Каплан" и "Мистър Каплан- конклужън" си бяха в един ден.  newsm78 Съмнявам се да оставят 9 еп. за след паузата, по-скоро се чудя как ще направят паузата тази година- дали ще е до декември или чак след НГ.

# 66
  • София
  • Мнения: 12 433
Аз си мисля, че паузата ще е чак до след НГ. И друг път са имали толкова дълги почивки.
А за Агнес нищо не дават, все едно го няма това дете.

# 67
  • Мнения: 726
Аз си мисля, че паузата ще е чак до след НГ. И друг път са имали толкова дълги почивки.
А за Агнес нищо не дават, все едно го няма това дете.
Хаха Simple Smile Всички това питат напоследък - "Where's Agnes". Смятам, че й посветиха 1/2 сезон и тогава всички мрънкахме - айде стига с това бебе  Crazy
Иначе мисля, че скоро сценаристите ще вмъкнат някое друго изречение, с което ще обяснят, че е примерно с детегледачката си  Grinning

# 68
  • Мнения: 5 713
Скрит текст:
Агнес се появява за малко в новата серия.  Wink

# 69
  • София
  • Мнения: 12 433
Е,най-накрая.

# 70
  • София
  • Мнения: 27 225
Хареса ми и тази серия. Simple Smile
Особено краят и. Ред чу гласа на Том, ха сега. Все се надявам да не му направи нищо лошо, а и няма да е реално, защото знае колко много го обича Лиз, а за нея е готов на всичко. Не ми се иска да се случва това с Том, за което ви чета, но наистина героят му е вече поизчерпан и се чудят както да го правят.

# 71
  • София
  • Мнения: 12 433
Едва ли ще го убие, ще го изпрати нанякъде, за да не го убие друг. Този, който уби доктора. А този Пийт сега лош ли се оказа?

# 72
  • Мнения: 726
Нещо не ме впечатли особено последният епизод, сигурно защото го гледах с половин око. И аз не успях да разбера за Пийт, както и накрая дали беше той и ръката му я нямаше ли? Все едно някой я е отрязал, докато е носил куфарчето..Явно ще трябва пак да изгледам епизода.
Иначе преди малко гледах няколко снимки от снимачната площадка, снимат епизод 9 и Том взима участие в него, както вече коментирахме. Интересна е обаче визията му - доста слаб изглежда и с мустак...

# 73
  • Мнения: 139
То е ясно, че Пийт бяга от някого и гледа да не го познаят. Бяга от Ian Garvey, но защо ръката му е без пръсти си е мистерия още. Според мен логичният вариант е Пийт да е убил доктора, след като е разбрал чии са костите, но след това да е бил проследен и измъчван от Ian, който си е човек на Каплан.

# 74
  • Мнения: 333
Интересното е, че доколкото виждам, еп. 8, инфо за който Елена по-нагоре постна, е обявен за fall finale на 15/11 като едночасов, а еп. 9 е обявен за 2018 г. Това малко ме учудва, мислех, че ще е двоен.
 При това положение, сигурно ще завърши със сцената от края на еп. 1.

Общи условия

Активация на акаунт