Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 64

  • 83 884
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 51
здравейте момичета утре ми е пункцията, единственото нещо което ми казаха е да съм там жадна и гладна в 8:15 сутринта. Трябва ли ми нещо да нося, колко време ще ме държат там, може ли някой по подробно да ми каже какво да очаквам, малко ме е страх

# 691
  • Мнения: 972
Аз не съм носила нищо.Отидох в 8:30 и си тръгнах към 12 .Успех утре.

# 692
  • Мнения: 51
Благодаря Слънце Simple Smile

# 693
  • София
  • Мнения: 7 542
На мен не ми дадоха да карам след пункцията, въпреки че не се усещах омаяна. Чак вечерта. Успех Simple Smile

# 694
  • Варна
  • Мнения: 735
здравейте момичета утре ми е пункцията, единственото нещо което ми казаха е да съм там жадна и гладна в 8:15 сутринта. Трябва ли ми нещо да нося, колко време ще ме държат там, може ли някой по подробно да ми каже какво да очаквам, малко ме е страх
УСПЕХ!!! Вземи си картона ако ще ползваш болничен Hug

# 695
  • Мнения: 1 521
Момичета,имам въпрос към вас.
Писах и в темата,в която ще правя ин витро,но нямам отговор,та реших да се допитам и до Вас.
От няколко дена започнах хапчетата,които доктора ми изписа... ясмин,метфогамма,оксибио,селен ,неофолик мета,вит.Е,пренатал и Лактажин...
Обаче след първия прием на Prenatal/пренатал ,втори път не мога да го лапна това хапче. Има вкус на бирена мая и това е!
 От малка не понасям този мирис,камо ли да ми е в устата. Мъчих се,но веднага тръгвам да пор*ъщам.
Според вас проблем ли е,че не го пия?

# 696
  • Мнения: X
Пренатал са комплексни витамини и е хубаво да се приемат, нищо, че дозите на всичките съставки са ниски.
Защо не говориш с лекаря ти да ти ги смени, примерно с Прегнакеър ?

# 697
  • Мнения: 1 521
Пренатал са комплексни витамини и е хубаво да се приемат, нищо, че дозите на всичките съставки са ниски.
Защо не говориш с лекаря ти да ти ги смени, примерно с Прегнакеър ?

Не си дава личния номер,а и в момента е в отпуска до края на август.
Ще го видя чак на 5 октомври,когато уж ще стартираме ин витро...

# 698
  • Мнения: X
А в случай на спешност към кого се обръщат пациентките му ? Много странно е това с недаването на номера...
Ако звъннеш в клиниката да попиташ ?
Аз бих си ги сменила сама, но ако се притесняваш от това, просто трябва някакси да се свържеш с него. Имейл поне ?

# 699
  • Мнения: 1 521
Жана,звънят на едно момиче,което стои до него в кабинета,тя го пита и връща обаждане/писане.Нейният номер ще го получа обаче,когато влезна в процедура...демек октомври.
Ами няма да ги пия,каквото стане. Нали пия другите:))

# 700
  • Мнения: X
Заплетена работа викаш Laughing
Според мен няма проблем да си вземеш други комплексни витамини за бременни, но както прецениш, така направи Hug

# 701
  • Варна
  • Мнения: 735
Здравейте! Днес ми мина пункцията, имаме 10 яйцеклетки Simple Smile сега обаче ме притеснява вероятността от хиперстимулация. Док ми изписа някакви свещички, млечен протеин и каза да ям много яйца, извара и червено месо. Реално какво представлява хиперстимулацията? По болките ли ще позная Sad защото аз се чувствам страхотно, нищо ми няма Thinking

# 702
  • Мнения: 1 592
Здравейте! Днес ми мина пункцията, имаме 10 яйцеклетки Simple Smile сега обаче ме притеснява вероятността от хиперстимулация. Док ми изписа някакви свещички, млечен протеин и каза да ям много яйца, извара и червено месо. Реално какво представлява хиперстимулацията? По болките ли ще позная Sad защото аз се чувствам страхотно, нищо ми няма Thinking

Аз имах лека хиперстимулация на 3-ти ден след пункцията- подут корем ( с вода) , задух , лесна умора.
Мина ми за 2 дни - с лежане и лека храна.

Успех , 10 Я. е мнго добре !  Peace

# 703
  • Мнения: 1 278
Мадлеен, и аз с голям зор го пиех този Пренатал близо година.
Докато го пиех си мислех за хубави неща а не за това как сега ще го глътна хапчето.  Спрях да го пия защото взе да ми пари на стомаха.

Николая, супер бройка си имаш.
Успех ти пожелавам!

# 704
  • Мнения: 972
Николая,успех и от мен.Аз също бях с 10 яйчица,но нямах и помен от хипурстимулация,която и аз очаквах.Може би ми беше леко подут корема и даже все още е,но не мисля,че е било хипер.Стискам палчета да се оплодят всички.😍

Общи условия

Активация на акаунт