Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 64

  • 83 744
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 23 186
според мен няма да стартира септември, сградата е още непусната в употреба  Rolling Eyes

# 721
  • София
  • Мнения: 1 554
според мен няма да стартира септември, сградата е още непусната в употреба  Rolling Eyes
Изкаш да кажеш, че сградата все още няма РП ли? Откъде е тази информация?

# 722
  • София
  • Мнения: 23 186
ами тук до мен я строят.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 554
Хм странно...аз знам точния адрес и скоро имах път натам, не ми се стори в строеж, освен аз да съм объркала мястото. Ще звънна да разбера докъде са стигнали документално и организационно откъм оборудване. Благодаря за информацията.  bouquet

# 724
  • София
  • Мнения: 23 186
може и моите източници да грешат за точната сграда  Simple Smile
тази, за която знам си има още кран, правят външна облицовка и си е заградено  Rolling Eyes

# 725
  • Мнения: 7 233
Мая, ти ме учуди сега с това инфо за Виена инвитро център. Края на юли бях на преглед, разбрахме се за инвитро с лека стимулация, доктора ми предложи надраскване на лигавицата в предходния цикъл и всичко това трябваше да стане август-септември. Ами той нищо не ми спомена за местене...

# 726
  • Мнения: 1 592
Мая, ти ме учуди сега с това инфо за Виена инвитро център. Края на юли бях на преглед, разбрахме се за инвитро с лека стимулация, доктора ми предложи надраскване на лигавицата в предходния цикъл и всичко това трябваше да стане август-септември. Ами той нищо не ми спомена за местене...

Явно наскоро се е решило. Може да ги питаш по телефона.

# 727
  • Мнения: 1 278
днес 9-ти ден от стимулиран цикъл, резултатите са:
ЛХ 2,33 (фол. 2,4-12,6; овул 14-96)
Естрадиол 3826
Прогестерон 0,863
Лигавицата обаче е тънка - 5 см.
Фоликули 2 броя х 12 мм (преди 2 дни бяха 10 мм) и 4 х 16-17 мм.
Не нарастват равномерно и предполагам, че само 4-те биха били подходящи.
Днес продължавам със схемата - мерионал 75 сутрин и Мерионал 150+цетротид вечер. Утре отново преглед и хормони и очаквана пункция понеделник-вторник. Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1 592
Малага,

А имала ли си имплантации при предишнте опити ?

# 729
  • Мнения: 1 278
Първата ми процедура беше миналия месец, тогава нямаше коментар по отношение на лигавицата, беше "М". Хормони и ембриони много добри, но нямаше никаква имплантация, резултат 0,669 при референтна област <1 небрем.
Утре ще разпитам по-подробно по този въпрос.

# 730
  • Мнения: 1 592
Успех !  bouquet
Дано нарастне до към 8 мм.

# 731
  • Мнения: 1 278
Успех !  bouquet
Дано нарастне до към 8 мм.
Много ти благодаря, Мая! bouquet
Днес хормоните са ЛХ 2,52; Естрадиол 4944; Прогестерон 0,794
Лигавицата  е  5,5 см, но ми казаха, че след пункцията ще мислим за нея.
Фоликулите са добри 4х17-18 мм и 2х15 мм.
При тази, по-лека стимулация, по-бързо нараснаха фоликулите и пункцията ще е на 12-ти ден (понеделник).

# 732
  • Мнения: 51
Малага наистина ли имаш две процедури на последователни цикли? Нали казват че поне 2 цикъла почивка на организма да има между процедурите. Пожелавам ти успех на тебе и всички други Simple Smile

Момичета дали е нормално да имам болки в кръста след трансфера днес ми е 3ти ден след трансфера и ме боли кръста като чели ще ми дойде след час два?

# 733
  • Мнения: 1 278
Аз исках веднага да продължа с процедурите, но докторът каза, че поне един цикъл трябва да мине.
Така и направихме. В месеца на неуспешната процедура (стартирана на 20 юни) цикълът беше 30 дни (с начало 20 юли), следващият беше кратък - 21 дни (с начало 10 август). Simple Smile

След трансфера имах повече болки отколкото след пункцията.

# 734
  • Мнения: 88
Нали за трансфер не трябва да си гладен/жаден. Днес ми се обадиха за трансфера, но не ми казаха нищо специално освен часа, в който трябва да съм в болницата, а и аз не се сетих да питам. Другият ми въпрос е, понеже това ми е първо инвитро, какви лекарства изписват след пункция и после след трансфер. На мен след пункцията ми изписаха само утрогестан, а очаквах да са доста повече.

Общи условия

Активация на акаунт