Нашите кухни - 69

  • 116 122
  • 741
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 382
Сиренце,благодаря за линка!С телефона съм и трудно правя разни операции  Embarassed
anomalia,много е симпатична тази кухня с ментовият гръб(на мен цвета ми прилича на мента с мляко)и наскоро гледах в сико плочки в подобен цвят,с релефни нежни декорации.За плота според мен,колкото е по дебел,толкова по добре.На мен ми направиха оферта за дъбов плот 4см.,стои много добре,мислех и от икеа да взема,там също са български,доколкото знам и имат страхотни цветове,но след умуване се отказах от дървото,макар да ми е голяма слабост.Ползвала съм такъв плот и ми е любим.За островна и барова част е добре,но около мивка се мокри много и стои дълго време мокър.За шкафове под мивка на мен са ми най удобни изтеглящи се кошници,най горе за препарати,гъбички и т.н,а отдолу за разделно изхвърляне.

# 106
  • Мнения: 127
Точно:) или други подобни - само да не са иноксови.
Здравейте, къде в София може са се разгледат наживо мивки Електролукс
Да не би да имаш предвид Евролукс?

# 107
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Дебелината на термоплота има значение ако ще слагаш котлони над пералня да речем, тогава се слага по-дебел за да може да се вгради плота без да пречи на уреда отдолу.
T.e. колко е дебело покритието на плота, зависи от производителя, а не е стандарт спрямо дебелината на цялата плоскост, разбрах, Сиренце, благодаря  bouquet
От прочетеното из темите ми е останало в главата да избягвам Кроношпан, за предпочитане е Егер или Каиндл. Правилно ли съм разбрала?
leonia, ето офиси и шоурум на Лексгруп, би трябвало да имат изложени мивки -->http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=12&i=2

# 108
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Точно:) или други подобни - само да не са иноксови.
Здравейте, къде в София може са се разгледат наживо мивки Електролукс
Да не би да имаш предвид Евролукс?

В шоу-руум-а на Лекс груп може да се видят:
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=12&i=2

# 109
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Даааа, много са красиви плотовете от масивно дърво, много ми е трудно да се откажа от него, но ми хареса визията, която се получи в крайна сметка. Много полезен тоя визуализатор на Егер, слагам линк, ако ще е от полза и на други.
На Икеа плотовете са с няколко см масив отгоре, не са изцяло масивни. Според мен също си е доста ангажираща поддръжката на масивен плот. От друга страна познати, наскоро правили кухни, споделят за некачествени термоплотове - надраскани след няколко месеца експлоатация, надути от вода и т.н. Преди година и у нас сложихме мивка с шкаф и на нищо не прилича, но е от монтажа. Водобрана е разлепен, на места плота е раздут, поради зле поставен страничен кант (не знам как се нарича), гърба (от ПДЧ) е одран още при монтажа... Ама го взехме да закърпим временно положението, поне сега знам какво да гледам Simple Smile
В момента сме със стояща печка, която е на 3 години и все още не е за смяна, макар че керамичния й плот е надран от един тиган. Смятам засега да я оставя и впоследствие евентуално да я заменя с плот и фурна. Би трябвало да е възможно, без кой знае какви главоболия, как мислите? Обещаха ми максимално да я затворят, за да не остават дупки, които да се чудя как да чистя около нея. Дано да успеят, че около тая печка все изтървам по някое макаронче и какво ли не  #Cussing out

# 110
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
anomalia, нямам представа за плот кое от избровните е по-добре. Принципно за моята кухня за гръб на шкафовете съм сложила ПДЧ на Егер, и за един вграден гардероб. Дизайнерката ми ги препоръча, така че очаквам да са добри. Отзиви все още не мога да дам.
В духа на последните постове: и аз си мечтаех за дървен плот, в крайна сметка плота ще е комбинция от керак около мивката и котлоните и дървен плот. Тоя дървен плот го чакаме вече 3 месеца, първо му бяха объркали размера, после го бяха изтървали и се напукал, дано третия плот е на късмет. Laughing

# 111
  • Мнения: 1 483
Подскажете къде мога да потърся кошче за вграждане... Предпочитам да мога да погледна мостри и да си премеря. newsm78

# 112
  • Мнения: 802
Подскажете къде мога да потърся кошче за вграждане... Предпочитам да мога да погледна мостри и да си премеря. newsm78

Ако сте от Пловдив -срещу бившия РУМ МОЛДАВИЯ, сега е мебелен магазин - отсреща има една малка уличка, на която са подредени магазани на Анди Дизайн и Мерит - в тях има мебелен обков (от там си харесах дръжките) и всякакви механизми за каквото се сетите - за чинии, кошници, кошчета, глезотийки, дето не съм и подозирала,че съществуват.

# 113
  • Мнения: 1 483
Мерси, ама съм в София.

# 114
  • Мнения: 447
Мерси, ама съм в София.
Коя част на София
Кентимпекс, Салекс, Диел-09, Роси, Омония,Ив-ел, КиК митал, Балкан Юг, Дикам, "Siso",Рали М
Ликовете ги има на първа страница

Последна редакция: сб, 27 май 2017, 10:46 от 4efits

# 115
# 116
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
kiss06, за Горение има доста негативни отзиви, вкл. и в старите теми. И аз бях харесала фурна и котлони, но се отказах впоследсвтие. За хладилници на Горение незнам, аз инзачално си бях избрала друга марка. Пералнята Аристон не е нищо особено, иначе си пере, аз имам същия модел със сушилня за вграждане. Върши ми работа, като за парите си. Абсорбатор не ти препоръчвам телескопичен, не е удобен за ползване, има за пълно вграждане, по-добри са.
За мивката нищо не мога да кажа, в темата ги хвалят. Обаче виж дали ще ти е удобен смесител в края на мивката, моя в момента е такъв и не ми е особено удобен. За новата мивка съм си сложила смесителя в средата.
Миялна на Аристон не ти препоръчвам, за 100-200лв отгоре си вземи Бош.

# 117
  • Мнения: 1 437
Имаме хладилник горение от почти 5г никакъв проблем сме нямали, даже сега за новия апартамент ще си го вземем. Пак е с фризер отдолу, изглежда по почти същия начин, нямам такова за бутилки и най-отдолу ми е с две чекмеджета.

# 118
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Сиренце, защо за с пълно вграждане е по - удобно? Защото телескопичният се издърпва ли?

# 119
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Сиренце, защо за с пълно вграждане е по - удобно? Защото телескопичният се издърпва ли?
Точно и ще си удряш главата ако нещо се налага да разбъркаш на котлона, понеже е на нивото на горните шкафове. Докато този проблем го няма с тези за пълно вграждане, понеже са изцяло в шкафа.

Общи условия

Активация на акаунт