Токуда Болница София - тема 25

  • 93 349
  • 752
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
Не си чела внимателно Simple Smile!

# 631
  • Мнения: 19 691
Съжалявам Sad Нещо не си доспивам напоследък Astonished

# 632
  • София
  • Мнения: 266
Родих в Токуда преди 4г и сега пак я избрах Simple Smile раждането мина нормално с д-р Кръстанова, доволна съм, съвсем по план, което е добре. Анестезита ме хвана перфектно (за разлика от първия път), за което съм много щастлива и благодарна и на анестезиолога, контракциите си вървяха а аз не усещах абсолютно нищо. Относно чистотата, не мисля, че е занижена хигиената, който си поиска дават и подложки и нощници, няма проблеми изобщо. Просто базата не е ремонтирана от както е построена, абсолютно нормално вече да не е толкова изрядна, до колкото разбрах планират някакъв ремонт, но кога и какъв нямам идея. Сега изписаха две момичета от стаята и дойдоха да почистят след тях- всичко се дезинфекцира старателно- леглата, дюшеци, рафтове, шкафове, чаршафите смениха, съвсем ок си го направиха. Има някои тъпотии, като например, че не дават лигнин вече (?), защо не разбрах, вече трябва да си носиш превръзки ти, но като цяло всичко си е същото както преди, аз съм доволна. Екипът на раждането е добър, на неонатологията също са добри, изследвания си правят на бебето, всичко е ок.

# 633
  • Мнения: 10
Родих нормално (макар че бях постъпила за секцио) преди 2 месеца при д-р Илиев. Като цяло раждането протече много бързо, леко, не травматично и с добро настроение благодарение на него, прекрасната акушерка и на епидуралната упойка, разбира се Blush С много добро впечатление останах и от д-р Кирякова.
От хигиената в стаите имаше какво да се желае и нощниците бяха кът, повечето в доста лошо състояние, което за частна болница ми се струва неприемливо. Храната не беше зле, все пак това е болница, не ресторант, даже след раждането ме зарадваха с палачинки 😀 Що се отнася до неонатологията, Обясненията относно резултатите от изследванията на бебето, за кърменето, грижите и тоалета определено бяха дадени набързо и доста хаотично.  Отдавам го на голямата заетост на персонала. В дните, когато аз бях там имаше страшен наплив от нови бебенца 😀

# 634
  • Мнения: 1 969
Имало нов метод при секцио при който мускулите не се режат, а се разместват и възстановяването е по-бързо?
Знаете ли дали се прилага в Токуда и от кои лекари?

# 635
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Аз пък искам да разбера, коя е тая болница и лекар, които режат мускули при секцио? Това не е ли метод, за последно прилаган преди 30-40 години?

# 636
  • Мнения: 1 501
Някой правил ли е профилактичните изследвания на бебо в Токуда на 6 месеца, които са ? Скоро нашата бебка става на 6 месеца и не ми се иска да и взимат кръв в държавното ДКЦ. Не знам как процедират педитата, и дали дават направление, ама дори да не дават ще си платим. Каква е цената ? Знае ли някой ?

# 637
  • Мнения: X
Педиатърът ни даде направление и аз ходих в Токуда.

# 638
  • Мнения: 1 602
Имало нов метод при секцио при който мускулите не се режат, а се разместват и възстановяването е по-бързо?
Знаете ли дали се прилага в Токуда и от кои лекари?

Имам спомени, че Димитров ми каза, че отдавна вече не се режат мускули. Той със сигурност не реже.

# 639
  • Мнения: 1 969
Благодаря, Kisses!
A обикновените стаи с по колко легла са?

# 640
# 641
  • Мнения: 1 380
Момичета, моля да ми препоръчате добър очен лекар от болницата. За мен е.

# 642
  • Мнения: X
Др. Чаушев. Трима, там, ме гледаха преди раждането. Само той видя, че имам дупка в ретината и издаде предписание за секцио. Обработи ми и я и с лазер.

# 643
  • Мнения: 1 380
Много благодаря за препоръката!

# 644
  • Мнения: 1 969
Здравейте, имам час за предродилна консултация с лекар в Токуда. Може ли да ме ориентирате каква е цената за прегледа,  първо къде отивам,  как протича....

Общи условия

Активация на акаунт