"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 31

  • 61 181
  • 743
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 7 645
Bluegirl - направи тест, ако е положителен тичай на лекар, защото зацапване и Б не е добре.
Явно масово има аномалии в кървенето този месец.

# 286
  • Мнения: 150
Здравейте,
през май с моята половинка започнахме бебеправенето и сега трябваше да ми дойде на 09.06, но ми закъснява вече 4ти ден.
На датата на очаквания цикъл си направих лентов тест за бременност, но беше отрицателен (не знам дали не беше прекалено рано).
А сега симптомите...
От седмицата и нещо съм постоянно изморена и дори, когато мога спя на обяд, което не е типично за мен. Също така ходя често до тоалетната по малка нужда, също необичайно за мен. Постоянно ми се иска да си хапна нещо и ям повече от нормалното, а и съм супер нервна. Усещам леки болки ниско в корема, но за кратко и после все едно не е било.
Та се чудя има ли някакъв вариант да съм забременяла и то от първия път, защото такова чудо ми е малко странно да ми се случи или пък си въобразявам всичко. А и то отрицателен тест... направо не знам.


Аз подкрепям за кръвния, а защо не си вземеш касета... Аз правих и двата теста, лентата ми беше с много бледа черта, а касетата с плътни, просто пробвай друг вид тест поне има огромен избор ( не ти препоръчвам престо, имам много познати с лоши отзиви) За симптоми може и да е малко рано... При мен се появи гадене чак в 7г.с. и то главно от лекарства, сега дори имам непоносимост към любими мои храни... Изчакайте още ден два и направете с първа урина, съм търпение и спокойствие!

Здравейте,
много Ви благодаря за бързите отговори и се извинявам за забавянето от моя страна, но тези дни беше някаква лудница.
Чинно изчаках да мине една седмица от закъсняването на цикъла и тази сутрин си направих тест и направо не мога да повярвам, но показа две чертички!!! Изненадах половинката рано-рано и то на датата от годишнината ни. Grin
След първият отрицателен тест и лекото разочарование, моят съвет е просто да изчакваме, защото иначе се получава паника (от личен опит вече).
Стискам палци на всички мами да видят втората чертичка скоро!
Тихо честито от мен! Леко бременее  bouquet

# 287
  • Мнения: 213
 Сигурно си въобразявам, но бихте ли ми казали и вие, че да мирясам...  Rolling Eyes

http://www.img-share.eu/f/images/373/20170616_170124p17Bz1F_sredna.jpg

# 288
  • Мнения: 1 019
Аз виждам много много бледа черта, но може и да е изпарителна. Засега ми се струва по-скоро отрицателен, но повтори утре. Може да се насити, успех!

# 289
  • София
  • Мнения: 11 494
Тестът е отрицателен. Закъснение имаш ли?

# 290
  • Мнения: 213
 Цикъла си го чакам утре  Mr. Green

# 291
  • София
  • Мнения: 11 494
По-скоро не се надявай  Peace

# 292
  • Мнения: 213
 Благодаря ти, мирясах  Laughing

# 293
  • Мнения: 25 757
Сигурно си въобразявам, но бихте ли ми казали и вие, че да мирясам...  Rolling Eyes

http://www.img-share.eu/f/images/373/20170616_170124p17Bz1F_sredna.jpg
Мирясвай, не си бременна. Peace

# 294
  • Мнения: 213
 Искаше ми се, ама не...  Peace

# 295
  • Мнения: 25 757
Искаше ми се, ама не...  Peace
Другия месец. Hug

# 296
  • Мнения: 1 019
Искаше ми се, ама не...  Peace

Чакането е най-тежкото, но повярвай ми като видиш двете чертички, бързо ще забравиш колко време е минало. Пожелавам ти съвсем скоро да ги видиш! Simple Smile

# 297
  • Мнения: 213
 Благодаря ви  Hug

# 298
  • Мнения: 10
 Здравейте на всички. Моля ви за съвет. От 3 месеца с приятеля ми правим опити за бебе. Този месец М трябва да ми дойде на 19.06. На 12.06.получих кафеникаво зацапване и го свързах с имплантирането, не се стърпях и направих тест за бременност на Clear Blue, беше положителен(изписа ми че съм бременна 1-2 седмица), след това направих още 2, също положителни. Притеснява ме, че кафеникавото зацапване все още продължава придружено с леки болки в яйчниците. Надявам се, че скоро ще мога да отида на преглед, понеже живеем в чужбина и нещата стоят по малко различен начин.Но докато отида... Моля ви дайте някакъв съвет, дори вече не знам дали да вярвам на тези тестове... Благодаря ви!

# 299
  • Мнения: 150
Здравейте на всички. Моля ви за съвет. От 3 месеца с приятеля ми правим опити за бебе. Този месец М трябва да ми дойде на 19.06. На 12.06.получих кафеникаво зацапване и го свързах с имплантирането, не се стърпях и направих тест за бременност на Clear Blue, беше положителен(изписа ми че съм бременна 1-2 седмица), след това направих още 2, също положителни. Притеснява ме, че кафеникавото зацапване все още продължава придружено с леки болки в яйчниците. Надявам се, че скоро ще мога да отида на преглед, понеже живеем в чужбина и нещата стоят по малко различен начин.Но докато отида... Моля ви дайте някакъв съвет, дори вече не знам дали да вярвам на тези тестове... Благодаря ви!
Където и да си- звъннете по спешност. Ако ти запишат далечен час, винаги има спешно, нямат право да те върнат Simple Smile
Повечето мами тук, са били така и имат здрави бебоци! Аз нямам, но се боря, и съм изчела вечв сигурно целия форум  Whistling
Не протакай!! Успех ти желая!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт