Откраднат живот - тема 19

  • 72 519
  • 745
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 604
дългата сцена с колата, и шофирането до планината още 10 мин от филма, си беше чисто продуктово позициониране, никаква друга цел
Според ММ е антиреклама на БМВ 7мица.
Водела се една от най- сигурните коли пък професора доста сериозно пострада.
П.п  не ми се връща назад серията, но ми е  интересно дари шофираше с колан? Thinking
И, ако да, възможно ли е да се окаже изнън колата?

# 151
  • Другата България
  • Мнения: 37 817
Само страница назад върни, точно това коментирахме.

# 152
  • Мнения: 6 604
Уж чета. Сега ще върна. Благодаря.
П.п.Видях. Чета през телефона и съм пропуснала 2 страници.  Embarassed

# 153
  • Мнения: 3 057
Удара с камиона не беше смачкващ за колата като просто само я завъртя и обърна. Ако си ползваше колана наистина нямаше причина да не оживее. А пък ако не беше стиснат (или беше повечко крал) можеше и някакво джипче да им купи на младите. Тогава с 12+ въздушни възглавници (+ такава на тавана)  и здрава ламарина шанса му да оживее щеше да клони към 100%. Явно бяха решили професора сериозно да пострада, но поне го направиха с нагледно послание към зрителите: закопчавайте си коланите за да ви спасят живота.

# 154
  • София
  • Мнения: 2 343
А пък ако не беше стиснат (или беше повечко крал) можеше и някакво джипче да им купи на младите.
Имам спомен, че Александър го накара да направи нещо с парите си, но може и да греша.

# 155
  • Мнения: 11 578
Да, накара го да ги върне. Генадиев купи уж апаратура за болницата, Сашето остана доволен, докато не се счупи някакъв апарат от уж новите по време на операция и се разбра че апаратурата е втора употреба.

# 156
  • Другата България
  • Мнения: 37 817
Явно бяха решили професора сериозно да пострада, но поне го направиха с нагледно послание към зрителите: закопчавайте си коланите за да ви спасят живота.
smile3521 newsm10
http://play.novatv.bg/programi/kombina

# 157
  • Мнения: 828
Ако сюжетната линия ще бъде в стил "турски,индийски,латино" и т.н. сериал,би трябвало тирът,който блъсна БМВ-то на Генадиев да е управляван от бащата на малкия Коко  Crazy Crazy

Нали сценаристите са решили драмата да е на макс,а сълзите мнооооого.Това ни чака в 4-ти сезон  tv

# 158
  • Мнения: 1 019
Кога според вас ще пуснат 4ти сезон ? Simple Smile

# 159
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Кога според вас ще пуснат 4ти сезон ? Simple Smile

Някъде септември.

# 160
  • Мнения: 3 057
Според ММ е антиреклама на БМВ 7мица.
Водела се една от най- сигурните коли пък професора доста сериозно пострада.
При този клас коли няма нито една "сигурна" още по-малко пък "най-" каквото и да значи това. Не е случайно че са избрали сблъсъка да бъде с камион за да е съвсем сигурно че може да умре във всяка една такава кола стига само да го пожелаят при продължението. Страничния удар е най-неблагоприятен за тези малки коли и е цяло чудо че обърнатата кола си изглеждаше съвсем цяла. Предполагам не са намерили спонсор да потрошат цяла кола за да бъде по-достоверно.

# 161
  • Мнения: 548
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Здравейте! За малко да ви изпусна, толкова много сте изписали! Сега сядам да гледам последната серия! коментарите -после!

# 162
  • Мнения: 4 632
дългата сцена с колата, и шофирането до планината още 10 мин от филма, си беше чисто продуктово позициониране, никаква друга цел
Не е. Ако беше, щяха или да споменат марката, или нямаше да  са скрити емблемите на колите.

# 163
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 615
Да, не са платили за продуктово позициониране, затова марките на колите винаги са скрити.

# 164
  • Мнения: 1 019
На мен самата сцена с него и колата над него не ми изглеждаше естествено... малко ми се струва, че беше като колаж или монтаж ...

Общи условия

Активация на акаунт