Откраднат живот - тема 19

  • 72 501
  • 745
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 048
Даваха кадри от снимачната площадка на последната серия и колата си беше наистина там обърната. Само където изглеждаше като поставена много внимателно наобратно без никакво смачкване което е нереално за страничен сблъсък с камион.

# 166
  • Мнения: 1 019
Хм... на мен ми беше доста нереално, но щом са го показали... може би колата е някакъв смотан модел, а не някоя за $100к ... едва ли целия сериал струва толкова дори ...

# 167
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 998
Гледала съм точно такава сцена в друг филм, но не ми идва на ум кой беше.  newsm78
Ако сюжетната линия ще бъде в стил "турски,индийски,латино" и т.н. сериал,би трябвало тирът,който блъсна БМВ-то на Генадиев да е управляван от бащата на малкия Коко  Crazy Crazy

Нали сценаристите са решили драмата да е на макс,а сълзите мнооооого.Това ни чака в 4-ти сезон  tv

Отдавна минаха границите на "турско индо-латино", Joy Joy Joy но това е добра подсказка за сценаристите, много добра!

# 168
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Оо, да, определено много добро хрумване за съответния жанр! Joy hahaha hahaha
И ако го препишат от Berussa великите сценаристи, ще сме мноого доволни, безценно. Joy hahaha Joy

И какво следва - осъждат бащата на Коко, въпреки че не е виновен. Влиза в затвора и Коко с Магда ще му ходят на свиждане. И полека-лека, колкото и невероятно да изглежда, Милен ще се влюби в Магда.... hahaha

# 169
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Луиза е явно много интелигентно момиче. Много приятно говори в интервюто тази сутрин.
Между впрочем, те казаха, че сценарият се нагласява според нагласата на зрителите. Със сигурност не е българско откритие това, а и не е сериозен филм, за да бъдат обвинени в плагиатство.

# 170
  • Мнения: 1 019
Какъвто и да е .. аз си го чаках реално с нетърпение всеки ден... жалко, че чак септември ще започне, ни тогава поне ще гледаме и Х фактор Simple Smile

# 171
  • Мнения: 138
Не ми хареса смъртта на Камбуров. А и Генадиев леко се отърва - независимо дали живее или умре. Ако оживее, пак всички ще му се жалват и кланят, а ако умре - разваля деня на Калин и Наталия завинаги.

Някои от вас казват, че си бил платил. Нищо не е плащал. Нито угризения има, нито нищо.

# 172
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Филмът става!!! Започнаха да правят добри български сериали.

# 173
  • София
  • Мнения: 19 340
Между впрочем, те казаха, че сценарият се нагласява според нагласата на зрителите. Със сигурност не е българско откритие това, а и не е сериозен филм, за да бъдат обвинени в плагиатство.
Още през 90-те съм чела за латино сериалите, че снимали според желанията на зрителите.
В някой сериал лошият герой се очовечил и поправил (като Виолета), след като разбрал, че е смъртно болен, зрителите много искали да оцелее и компанията провела сериозни консултации дали такова развитие е реалистично, но не било и героят трябвало да се спомине.

# 174
  • Мнения: 5 692
Видях нещо, което сигурно ще влезе в "Господари на ефира". Дават Камбуров как с триста зора се облича и тъкмо си е облякъл напълно сакото пред огледалото, в следващия кадър е отново пред огледалото, но ... по риза само  Laughing. Естествено в следващия е отново със сако.
Е, поне Катя ще знае, че все пак Камбуров е щял да отиде на сватбата, ако не беше починал, щото много я обича  Peace.

# 175
  • Мнения: 3 048
Да, наистина са объркали хронологията при монтажа, но вероятно е защото много са бързали да завършат финалната серия навреме. За Камбуров е по-добре че не отиде на сватбата защото предполагам че силните емоции там особено и срещата с Александър можеха да доведат до същото и да им провали събитието.

# 176
  • София
  • Мнения: 19 340
На мястото на Камбуров и аз щях доста да се колебая. Той направи за Генадиев предостатъчно, а Жени си изсипа терзанията на него и облекчена - си върна мъжО, дори не излезе от жилището им.

# 177
  • Мнения: 1 019
Според мен Камбуров заслужаше да види Александър първо, а не да почине сам предвид чистата му душа, която бяха изградили....

# 178
  • Мнения: 48 038
Абе и Камбуров...някак си...оперирал е доста деца, хора...близък е с Алекс, но някак си странно се оказа без близки, без пари, без жилище, без нищо... измести образа на Янко
Някак си смесиха двамата
Янко можеше да  е болният, за който Алекс дава пари, няма къде да живее и отива при докторката, с която заедно отказват алкохола, бори се за да излзезе истината наяве, защото е засегнат, канят го на сватбата и т.н.
То Янко даже е болен, ма Алекс не се сети да му даде пари за трансплантация на дроб например...

# 179
  • Мнения: 3 048
На Янко по-късно му откриха проблема. Сашо вече беше заел пари за да помогне на Камбуров, а сега ги връща и едва ли за няколкото месеца в чужбина се е справил. Многократно коментираме, че Янко остана в сянка от много време. Сашо и жена му заминаха, но все пак Янко се оказа баща на Калин, а и е пряко засегнат от развитието на основната тема затова можеше да го развият повече този образ. Калин беше много загрижен за здравословното му състояние в началото, а после съвсем го забрави. Споменаване само на името му на финала беше някак несериозно.

Последна редакция: пн, 29 май 2017, 19:19 от yahoo

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт