Откраднат живот - тема 19

  • 72 479
  • 745
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 019
Може би няма какво толкова интересно да измислят около него... нещастен, беден, болен човечец... на кого би направил интрига...

# 181
  • София
  • Мнения: 2 309
Може би няма какво толкова интересно да измислят около него... нещастен, беден, болен човечец... на кого би направил интрига...
Той няма да  направи интрига, но поне на един от причинилите му драмата да беше заговорила съвестта, но не би, както и в живота всъщност.

# 182
  • Мнения: 2 998
Така е, но той интригата я направи само с едно изречение, което Генадиев го разтърсва всеки път когато някой му каже че е добър човек. След като започнаха да изграждат положителния образ на Калин можеха да вмъкнат поне някаква загриженост за здравословното състояние на баща му.

# 183
  • Мнения: 1 019
Калин беше загрижен, аз поне забелязах такива сцени... просто наистина трябваше да има някакво възмездие за него... човечецът с починала жена и цял живот сам с болно дете... поне да бяха наблегнали, че не е сам във Варна, а детето му го обича и грижи за него въпреки тежката му съдба ... а те даже в началото изградиха образа му така, че Алекс го беше срам от него..

# 184
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
А аз си мисля, че Янко просто си е сам. Хиляди деца градят кариера и семейство на стотици километри и рядко се сещат за родителите си. Е, обаждат се, сигурно, но се виждат сигурно два пъти в годината.

# 185
  • Мнения: 47 996
Той че си е сам, е ясно
Ама и Камбуров беше сам, даже бездомен, пък му измислиха роля
Както и да е

# 186
  • Мнения: 4 936
Най-наказани в този филм се оказаха Калин и Александър - първо разбраха, че са целенасочено сменени, после великия проф им развя 'мръсните гащи' из медиите за да унижи баща им, но всъщност нарани най-много тях ) в реалия живот - тука Калин го изкараха най-великия непукист) и накрая на най- хубавия им ден умориха и двамата.,.. хорър ли е...комеди ли е? ooooh!

# 187
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Камбуров беше нужен за развитие на сюжетната линия "вадене на кирливите ризи на някой, който се стреми към още по-голяма кариера"! Как трябваха да развият образа на Янко? Да се прегръща и целува с Калин или с Василев. Ами, нереално е според мен. Нито с единия, нито с другия ще може след толкова години и случки да създаде топли семейни отношения.

# 188
  • Мнения: 47 996
А Камбуров какво му пука за цялата история?! Янко беше по- логичен избор за това

# 189
  • Мнения: 6 833
Съгласна съм горното мнение за Янко, цял живот е пропилял с алкохола и не е имал топли взаимоотношения с Алекс, нормално е да не ги дават супер близки.
С Калин също не очаквам кой знае какво да покажат, Янко още като разбра за размяната му каза, че Алекс си остава негов син и му е трудно да го приеме като свое дете. Но това Наталия да пита кой Янко беше тъпо и безсмислено  Tired

# 190
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
А Камбуров какво му пука за цялата история?! Янко беше по- логичен избор за това


Защо? Не мисля, че един обикновен човечец ще се бори всички да разберат що за човек е Генадиев. Докато Камбуров е(беше) уважаван професор с дар слово. На него хората ще му обърнат внимание, на Янко...едва ли.

Не бих се изненадала, ако свържат нещо от миналото на Камбуров. Защо иначе показаха снимката му като млад. Още в първи сезон подозирах, че може нещо да е имало между Евгения и него. А и тази привързаност на Василев не е само от това, че му е спасил живота. Според мен. Wink

# 191
  • Мнения: 1 019
За мен Камбуров, въпреки че го харесвам, си ми беше леко като натрапник в цялата история. Той е бил лекуващ доктор на момчето...

# 192
  • Мнения: 6 159
А Камбуров какво му пука за цялата история?! Янко беше по- логичен избор за това


Защо? Не мисля, че един обикновен човечец ще се бори всички да разберат що за човек е Генадиев. Докато Камбуров е(беше) уважаван професор с дар слово. На него хората ще му обърнат внимание, на Янко...едва ли.

Не бих се изненадала, ако свържат нещо от миналото на Камбуров. Защо иначе показаха снимката му като млад. Още в първи сезон подозирах, че може нещо да е имало между Евгения и него. А и тази привързаност на Василев не е само от това, че му е спасил живота. Според мен. Wink

И аз в някой от  старите епизоди  си  го помислих , защото  до тук имаме само ДНК за връзка между Жени и момчетата , не се знае кой е бащата на Алекс  newsm78

# 193
  • Мнения: 1 019
Едва ли чак до там ще стигнат сценаристите. Според мен ще вкарват нови персонажи вместо да правят фантастични истории от миналото. А и според мен Евгения досега й изграждаха такъв образ, който не би съвпадал с жена изневерила и родила дете от друг, за което са се борили 10години.

# 194
  • Мнения: 2 998
И аз не вярвам да дълбаят в това повече. Обаче вече изясниха че Генадиев и Камбуров се познават много отдавна и съответно Евгения също го познава. Това че 10г. са чакали дете и накрая се е получило с нищо не изключва да е било благодарение на чужда помощ. Ако решат обаче че Камбуров вече не е между живите всичко във връзка с него ще приключи.

Общи условия

Активация на акаунт