за шевовете?

  • 3 159
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 498
аз имах само 2 външни шева, обаче много ме боляха- повече от самото раждане даже ми бяха неприятни Tired
явно всичко е относително  newsm78

# 31
  • Мнения: 2 910
Мен лично си ме боляха шевовете, почти 1м. не можех да си седна на дупето, но хубавото е, че кошмара отминава и забравяш. Правих си отвара от смрадлика и се пръсках с Бивацин.

# 32
  • София
  • Мнения: 393
Въобще няма нищо страшно.Самите шевове не се усещат в момента на правенето им-след тоя зор -няма да ги усетиш.Аз след това се поливах със смрадлика и пръсках Бивацин-много е добро.Падат относително бързо(6-7дена),и след това забравяш.Единствено докато ти свалят конците придърпват доста,ама не е болка за умиране

# 33
По препоръки от форума съм си взела Бивацин спрей. Препоръчаха ми го и от аптеката като най-подходящо. Като чета отново май ще си направя и отвара за промивки.
По-добре подготвена, отколкото неподготвена  Peace

# 34
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моите шевове се разтвориха и не искам да ти описвам каква болка изпитвах;
По препоръка на докторите се мажех с маз Вишневски (голямо чудо е това мазило, хем евтино, хем сууупер ефикасно) и правих промивки със смрадлика.
С тези процедури за около месец всичко зарастна и сега не си личат дори шевовете Wink

# 35
  • Мнения: 106
Със спрей Bivacin може да се пръскат от самото на4ало
Ина4е мен ме боляха 1 седмица външните докато не ми ги махнаха и после край,не 4е болят ами по скоро опъват
не е страшно

Общи условия

Активация на акаунт