В какво замразявате кърмата?

  • 2 776
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 293
аз търсих стерилини шипенца за урина, но случайно открих едни контейнерчета за мляко на Камера. има капачка, която става на всяко едно от контейнерчетата, а всяко от тях се завива към следващото. така едно след друго могат да се подредят произволен брой контейнерчета. 4 броя контейнерчета и капачката струваха около 1.30 лв.

# 16
  • Мнения: 1 503
АБе хора какви 10 контейнера #Crazy.Това за колко време е?Аз използвам най-обикновени наилонови пликчета.Минавам ги през гореща вода ,после в МВ за 30 секунди и това е.Аз за един месец напълних еди н шкаф от фризера,хем се цедя 2-3 пъти на ден и то не до край newsm78
А може ли след като изцедиш примерно 50мл да оставиш помпата в хладилника,до другото цедене и так докато станат около 100-120мл?

# 17
  • в баира
  • Мнения: 861
А бе защо ви трябва да замразявате кърма??? newsm78 Като ви потрябва за приготвяне на каши, не си ли цедите прясна?
Аз за един месец напълних еди н шкаф от фризера,хем се цедя 2-3 пъти на ден и то не до край


И за какво ти е толкова много кърма, при това стара? Щом се цедиш, значи имаш достатъчно. И двете деца ги кърмих по година и такива проблеми не съм си създавала. Няма логика.

# 18
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Аз съхранявах в шишета от 330грама от минерална вода.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз съхранявах в шишета от 330грама от минерална вода.
Моите са 500 грама.

# 20
  • Мнения: 3 591
А може ли след като изцедиш примерно 50мл да оставиш помпата в хладилника,до другото цедене и так докато станат около 100-120мл?
Може

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Аз съхранявах  в бурканчета от пюре. Ако ти е голям фризерът не е проблем. Grinning Аз пращах и при майка ми защото фризерът ми е много малък.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
shenevski ,защо стара.?
Кърмата може спокойно да издържа 3 месеца в камера.
А и аз например преди се цедях с цел-трупане на запаси-ако ми спре евентуално,или намалее-да не купувам АМ за добавка,ами да дам кърма.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405

И аз така.

# 24
  • Мнения: 106
можеш да замразяваш в стерилни буркани от пюре или други стига да не са прекалено големи.няма нужда от специални торби4ки или шишета,после какво 6те ги правиш

Общи условия

Активация на акаунт