Перилни препарати и омекотители – 47

  • 77 651
  • 749
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 520
Ползвам този Импресан, който е и омекотител. Не мирише, омекотява по-добре от всичко друго, което съм ползвала.

Продава ли се по големите вериги?

# 616
  • Мнения: 1 987
От Фантастико го купувам.
Преди време го имаше понякога и в Кауфланд, сега не зная.

# 617
  • Сливен
  • Мнения: 4 061
В Била към го виждала преди време.

# 618
  • Мнения: 1 135
Няма за цветно. Има за бяло (Power-Weiss) и за бяло и цветно (Multi).
И двете съдържат избелители. Това за бяло, естествено, съдържа повече избелители и оптични изсветлители, а това за цветно - напротив. Power-Weiss не става за цветно, другото - да.
Аз от DM бих препоръчала тази сол за петна:
Скрит текст:
Струва 4,19 лв., става за бели и цветни дрехи (цветните, разбира се, се перат инцидентно с нея, само когато имат петна, а не непрекъснато да се слага) и е изключително добър продукт.

Ако си спомням правилно, преди време беше коментирано, че един от тези продукти (не помня кой точно) дори съдържа и манганов катализатор. Ако наистина е така, това  е добър продукт.  За съжаление P&G вероятно са спряли производството на техния продукт с марката Ariel. Това беше един много добре формулиран продукт.

# 619
  • Мнения: 1 271
Обикновения Импресан оставя много траен и хубав аромат след пране. Така, че не е проблем, че с него не може да се ползва омекотител. Само дето не омекотява.

# 620
  • София
  • Мнения: 398
аз до похваля новия прах в lidl, LEL - 20 пранета за 3.99 - има за цветно и универсален

# 621
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 459
Гес, виждала ли си този Даш в Бургас?
https://www.dash.it/it-it/acquista-prodotti/liquido/dash-liquido … fiori-di-ciliegio




# 622
  • София
  • Мнения: 12 006
Ползвам този Импресан, който е и омекотител. Не мирише, омекотява по-добре от всичко друго, което съм ползвала.

Продава ли се по големите вериги?
И в Метро го има.

# 623
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
аз до похваля новия прах в lidl, LEL - 20 пранета за 3.99 - има за цветно и универсален
Ниско качество,не си заслужава,не си хаби парите.Също и другия им вид Maxi Trat.
За сметка на това пък от Формил концентрат съм много доволна  Peace

# 624
  • Мнения: 5 209
Ако си спомням правилно, преди време беше коментирано, че един от тези продукти (не помня кой точно) дори съдържа и манганов катализатор. Ако наистина е така, това  е добър продукт.  За съжаление P&G вероятно са спряли производството на техния продукт с марката Ariel. Това беше един много добре формулиран продукт.
"Солта" за петна, която съм дала на снимка, е с манганов катализатор. Затова и я препоръчвам - отличен продукт.
Ариел е спрян вече сигурно година време. Всичко налично на пазара е старо-прастаро (и пак действа перфектно).

аз до похваля новия прах в lidl, LEL - 20 пранета за 3.99 - има за цветно и универсален
Скрит текст:
Аз си го купих и снощи го пробвах за първи път. Не съм впечатлена особено - бели чорапи не изпра както трябва. Ще му дам още един шанс, защото вчера пусках кратка програма с малко количество дрехи, та ще взема да го пробвам на дългата програма и ще видим как ще е. Все пак в сравнение с предишната версия този е по-добър (предния беше 15-30% зеолити и <5% всичко останало, а този е 5-15% анионни ПАВ и избелители и <5% зеолити и всичко останало).

Имаше го в магазинчето на "Калоян" (до Краснодар), но дали в момента ще го има, не мога да кажа. Другаде Даш не съм виждала скоро.

аз до похваля новия прах в lidl, LEL - 20 пранета за 3.99 - има за цветно и универсален
Ниско качество,не си заслужава,не си хаби парите.Също и другия им вид Maxi Trat.
За сметка на това пък от Формил концентрат съм много доволна  Peace
От праховете MaxiTrat го спират. Остава LEL в опаковки за 20 и 50 пранета и Formil в малка опаковка от 2,1 кг, който най-вероятно скоро ще се появи.

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 17:09 от Guess Who

# 625
  • Мнения: X
Някой виждал ли е някъде писалките против петна на Tide?

# 626
  • София
  • Мнения: 398
аз до похваля новия прах в lidl, LEL - 20 пранета за 3.99 - има за цветно и универсален
Ниско качество,не си заслужава,не си хаби парите.Също и другия им вид Maxi Trat.
За сметка на това пък от Формил концентрат съм много доволна  Peace

аз съм доволна, изпра ми дреха, която многократно прана с ариел, персил и други доста по-скъпи продукти нямаше резултат

# 627
  • Мнения: 5 209
За бяло или за цветно ползваш?

# 628
  • София
  • Мнения: 398
За бяло или за цветно ползваш?
за цветно

# 629
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Здравейте!
Търся нещо ефикасно срещу петна от храна. Препоръчаха ми спрей за предпране на Фрош, за детски дрехи. Някой ползвал ли е?
Вениш става ли за цветни дрехи, без да избелява цвета?
Накисване с кашичка разтворен прах в топла вода не винаги изкарва петната.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт