Отговори
# 150
  • Мнения: 615
И аз от  хапвах пясък Mr. Green Наказаха ме  да не излизам и да нямам достъп до"материала".В знак на протест облизах всички обувки -отдолу ,тогава бях на село и е имало доста за хапване...

Била си пристрастена към пясъка  Joy

# 151
  • Мнения: 1 794
 Hug
Глина за моделиране,мравка(само една),корички от нослето,червило и веднъж близнах кърма.Имам по-малък брат. LaughingМного обичам да помирисвам разни неща.

# 152
  • Мнения: 213
Редовно си похапвах червен пипер. И пиех сурови яйца, но пресни- от тези на баба.

# 153
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
  Мед налазен  от мравки. Бе придобил кисел привкус,а после здраво пръцках.

# 154
  • Мнения: 1 917
А аз, не знам защо, обичах да дъвча восъка от разтопена свещ. Понякога съм гълтала и малка част, но обикновено го изплювах като се втвърди.

# 155
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Трева, пастели, сурова кайма (майка ме ползваше за тестер дали е ок на сол), сурова смес за кекс, една трева, чиито плодове имаха вкус на зеле/алабаш, но не знам как се казва. Зелените джанки не ги броя за странни, странно беше, ако някое дете не ги яде.
Голямата ми дъщеря яде филия с пастет и захар, като беше малка. А колко пясък е изяла....

Майка ми имаше едни червила-много хубаво миришеха, не като сегашните.Е, не успях да ги опитам, за сметка на това дъщеря ми, когато беше малка ми докопа несесера и отгризна моето червило.
Ама как можах да забравя. Пак голямята щерка - червило и крем Здраве:
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 18 юни 2017, 20:19 от Гита Ог

# 156
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
аз веднъж изядах едно цяло индийско орехче... цял ден ги гризах.

поред мен яденето на пръст, пясък издава липси на някакви минерали.

# 157
  • Мнения: 2 156
Гита, ех че е сладка  Heart Eyes

По темата, сетих се, че едно време имаше една круша на двора, и редовно ядяхме за закуска сирене и круши. Или круши със сирене. Може и с хляб.

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
плод със сирене не е странно,вкусно е

# 159
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
От дете много обичам хляб, сирене и диня.

# 160
  • Мнения: 11 566
Аз ядях натрошени бисквити "Руен" с цеден домат отгоре- вкусотия си беше. Сурово месо със сол, и до днес обичам, свинското предпочитам.

# 161
  • Мнения: 2 156
Значи съм се хранила съвременно още през 80-те
Жалко, че крушата изсъхна и сега там има елха. Круши няма, шишарки - да

# 162
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 319
Цитат
Сурово месо със сол, и до днес обичам, свинското предпочитам.

Ъъъ,бихте ли казали как го консумирате по-точно?Смляно, нарязано на парчета? Shocked #Crazy Sick Crazy newsm78

# 163
  • Мнения: 2 156
Живо, докато мърда  Wink  Crazy

# 164
  • Мнения: 11 566
Режа си примерно парче 4 на 4 см. от пържолата, надребнявам на малки хапки, сипвам отстрани сол в чинийката и топя и ям. Но ям само домашно, лично отгледано от нашите.

п.п. и зелени сливи и кайсии ям. Детето и то опита скоро и мнохому хареса, но само една кайсийка разрешавам на ден.

Общи условия

Активация на акаунт