Модни тенденции в прическите и всичко за косата-Тема 14, Лятно-цветна!

  • 64 901
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Linofrina защо не искаш повече бои без амоняк?
6.17 ми е любим цвят.Страхотни е!

# 706
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
raja_nikol аз я ползвах. Тъмен цвят 4.9 косата ми не се изтощи много от нея. Не я усещах суха след боядисването. Не се отми бързо, въпреки, че минавах от къна на боя, но и цветовете ми бяха близки. Покри ми добре белите коси и не ми направи впечатление да се е отмила по-бързо от тях. Като консистенция ми се стори леко по-течна от останалите, но се разнася лесно.  
А бе като цяло съм доволна 😊

# 707
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 595
Чаровна, благодаря, ще видим каква ще я свърша другата седмица

# 708
  • Мнения: X
6.17 ми е любим цвят.Страхотни е!
И на мен Heart Eyes
Толкова много друг цвят или боя не са ми допадали досега.

# 709
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 529
Косата ми вмести лилава, стана черна. Беше доста изсветляла...

# 710
  • Мнения: 3 027
Щом е скоро боядисана опитам маска с вит.С  макар че, ако е магазинска боя, няма падане..

# 711
  • Мнения: 11 024
6.17 ми е любим цвят.Страхотни е!
И на мен Heart Eyes
Толкова много друг цвят или боя не са ми допадали досега.

Много съм доволна от 5.17. Надявам се и със 6-цата да е така. Hearts
DqVoLsKi_ChArOvNа, безамонячните бои се измиват много бързо от главата ми. Като ще се боядисвам, поне да е трйно.

# 712
  • Мнения: 14 349
Косата ми вмести лилава, стана черна. Беше доста изсветляла...

Flushed Защо така? Моята стана тъмна, защото беше тъмна, но коренът ми е изсветлен и определено лилав.

# 713
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 529
Косата ми вмести лилава, стана черна. Беше доста изсветляла...

Flushed Защо така? Моята стана тъмна, защото беше тъмна, но коренът ми е изсветлен и определено лилав.
Отблизо и на директна светлина може и да има нещо лилаво, но за хората съм "онази с черната коса"
И емотки не мога да слагам...

# 714
  • Мнения: 14 349
Странна работа, дано да се поизмие, след като казваш, че ти е изсветлена...

# 715
  • Мнения: 11 024
Щом е скоро боядисана опитам маска с вит.С  макар че, ако е магазинска боя, няма падане..

Ще падне. При мен се получи на скоро боядисана коса и бях доволна от резултата.

# 716
  • Мнения: 978
Аз ползвах миналият месец за първи път 6.17 и бях изненадана когато цвета ми вместо да е 6ца , стана на ниво 4ка  Shocked . Мислех си че след измиванията ще падне , но не .. пак е много по-тъмна отколкото беше преди ...

# 717
  • Мнения: X
Писах ли,не писах ли? На морето сме. Боядисах се сама преди морето с боя от фризьорката. Някаква 7мица ми даде Алфапарф , понеже и излезе спешна работа и нямаше как да ме боядиса.

Чудя се дали мога между две боядисвания да ползвам нещо което да тонира цвета?  Нещо което да убие малко рижавеенето?  Зор ще е докато се напласти боята и явно ще трябва да търпя, но пък много се харесвам с по светла коса само да не се появява оранжев оттенък.

# 718
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 529
Новата система на миене е маска-шампоан-маска. Иначе ме става.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 ????? демек преуош, шампоан,маска? Защото в противен случай си е пълно разсипничество да се ползва хубава скъпа маска преди шампоана  Laughing.

  Mother of PrincesS  абсолютно непрофесионално си ползвам балсамите на Леганза аз,но не като балсам,а като преуош. Демек нанасям ги на суха коса и после мия. Ползвам 94 и матира достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт