Модни тенденции в прическите и всичко за косата-Тема 14, Лятно-цветна!

  • 64 905
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Новата система на миене е маска-шампоан-маска. Иначе ме става.

Защо правиш така?

Mother of princess, някой тониращ балсам, но за да хване добре си трябва по-дълго чакане.
Аз ги ползвам като преуош, забъркани с масла, 20-тина дни след боядисване, като ми се появят жълтеещи и рижавеещи (де)ефекти в косата. Аз ползвам Леганца на Престиж, само 91, защото с другите ставам синя. С 90, примерно би се матирало на по-тъмна коса.
Приятно море.

# 721
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 529
[video][/video]Защото иначе хидратацията не е достатъчна и косата ми остава суха и заплетена. Прахосница съм, на
GrinningSunglasses

Последна редакция: сб, 15 юли 2017, 19:30 от OnDiNe_

# 722
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 Малиииии защо не си бъркаш еластисайзър  Laughing Друга техника ползвам аз напоследък. След протеинова или балансирана маска завършвам с хидратиращия балсам на марокан  Laughing. Пак е прахосничество ама върши работа,а и самостоятелно ми е слаб и виси в банята повече от година.

# 723
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 529
Хич не ми се правят бъркочи лятото, има толкова други неща за правене. Sunglasses А тази система работи страхотно, а и в моята баня маски да искаш... Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: X
Благодаря. Променят ли цвета?  Аз не съм чак много светла, ниво 7-мица, цвета прилича на лешник.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 Не би следвало. Аз съм руса на ниво 10,но си имам тоя любим червен балкански пигмент и заради него ми се налага да ползвам тониране.

# 726
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Не би следвало. Аз съм руса на ниво 10,но си имам тоя любим червен балкански пигмент и заради него ми се налага да ползвам тониране.

От 94 на Леганца не ти ли става по-тъмна косата?
Моята, боядисана с боя 9, става леко лилава от 91, а от 90 станах синкава. :newsm78:

# 727
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 Не не става по-тъмна

 
Скрит текст:
ето това е цветът след матиране,а по принцип е това след две три миенета.


Скрит текст:

 На последното боядисване обаче вкарах направо тонер на Лакме в боята и мисля,че е по-добре не е такова сиво чак-втората снимка.

# 728
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Вторият вариант е по-хубав. Първият ми бие леко на сребристо, т.е. е твърде студен ...:newsm78:

В момента съм по-тъмна, след боядисването с 8-цата, но вече ми харесва, защото се поотми:

Скрит текст:

# 729
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 Да първата снимка е веднага след боя и матиране и на гадно Лед осветление. Втората е след две миенета. И аз не се харесвам чак толкова пепелясала,но без мат съм направо жълто рижава  Laughing в корените.

 Уникален цвят имаш на кичури ли е или само така изглежда?

# 730
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Да първата снимка е веднага след боя и матиране и на гадно Лед осветление. Втората е след две миенета. И аз не се харесвам чак толкова пепелясала,но без мат съм направо жълто рижава  Laughing в корените.

 Уникален цвят имаш на кичури ли е или само така изглежда?

Благодаря ти. Косата ми никога не става равномерна. Естествено се изсветлява повече в краищата и около лицето, затова изглежда на кичури, нищо, че избягвам да я боядисвам винаги цялата, а само понякога, ако се наложи.

# 731
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 529
Красив  ефект с тези естествени кичури! И по-тъмна също ми харесваш, Лейди Брин. Blush

На моя дисплей пепелното на принцеса изглежда по-добре, другото ми жълтее, а и съм фен на студените цветове.

# 732
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Красив  ефект с тези естествени кичури! И по-тъмна също ми харесваш, Лейди Брин. Blush


Благодаря ти. Много си мила. Heart Eyes

# 733
  • Мнения: X
Лейди Брин, и друг път съм ти казвала, че на мен също много ми харесва косата ти. Crazy
Принцесата, на мен цветът ти на първата снимка повече ми харесва, но и аз като Ондин предпочитам студените и пепелни нюанси. Simple Smile

# 734
  • Мнения: 14 352
Лейди Брин, и друг път съм ти казвала, че на мен също много ми харесва косата ти. Crazy
Принцесата, на мен цветът ти на първата снимка повече ми харесва, но и аз като Ондин предпочитам студените и пепелни нюанси. Simple Smile

Да не пиша и аз същото и за лейди Брин и за Принцесата Simple Smile Лейди, направо ми се иска да заровя пръсти в този къдрав водопад!

Ондинд, да питам като пълен лаик, има ли значение с каква маска ще се намажа преди да си измия косата? Питам, защото и моята е много суха, а имам половин кутия Абсолют, който скоро ще стане на една година Grinning

Общи условия

Активация на акаунт