Гримиране – идеи и техники (Тема № 68)

  • 101 390
  • 753
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 36 100
Шоки, благодаря!  bouquet
Стар е със спф 30, пак него ще търся

# 271
  • Мнения: 1 424
Благодаря, Шоколадче bouquet Ще отида да взема и от него,за да го пробвам.
Взех също пробички от метеоритната база на Гарлен и от базата на Кларанс в червеното бурканче.Ще ги пробвам и тях.До сега база не съм си купувала (освен едно мини на бенефит преди години).Ползвам крем преди фдт.Страх ме е да не стане много натрупване на продукти.Вие как процедирате преди нанасянето на фдт?Измивате ли лицето непосредствено преди това?Нанасяте ли крем преди базата?

# 272
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз ползвам пълен арсенал - измивам лице, ползвам тоник, хидратиращ спрей, серум с колаген, шипково олио и крем. Изчаквам минимум 30 минути да попие всичко, след което нанасям хидратираща или dewy база на лицето и база за пори само на нужните участъци и нансям след това веднага ФДТ.
Ако пък бързам и нямам време 30 минути да изчаквам да попива бялата козметика, пропускам шипковото олио.

# 273
  • София
  • Мнения: 5 197
Ще ви покажа визия , която сътворих , дали би ставала за предизвикателство в Instagram?
Доста е забавно там 😂
Скрит текст:

# 274
  • Мнения: 7 605
Уинд, поздравления за очната линия. Много добре изглежда опашката, имаш страхотен напредък. Направо е супер.

И сега пак критиката от миналия път, като пусна снимка на опушен грим: никакво наслагване и градиране на цветове няма, сложила си едно тъмносиво на почти целия клепач и не си го преляла. Преливането става, като използваш по-светъл цвят първо, после надграждаш с по-тъмния, като него го слагаш малко по-ниско под горната част на цвета за преливане. Тъмните цветове не стоят добре толкова близо до веждата. Трябва да има градация, а при теб няма.


Другото нещо, аз не те харесвам със сив грим като цяло, защото ти се слива с цвета на очите и се губят някак си. Имаш красиви очи, избери цветове, които да ги подчертаят,а не да ги скрият.

Последно (дано не се сърдиш от толкова критика), ама това червило хич не ми харесва. Прави те да изглеждаш бледа и измъчена. Разбирам, че си искала нещо по-неутрално, ама този студен подтон на червилото в комбинация с цвета не ти отива. Заложи на нещо с по-неутрален или дори топъл подтон.

Последна редакция: сб, 15 юли 2017, 02:29 от esmeralda23

# 275
  • Мнения: 31 370
Не го пускай в Инста е моят съвет. Hug

# 276
  • Мнения: 1 399
Диор Форевър ми стои много добре само нанесен с дуофайбърната четка на Мак - на сектори, с много малко количество и с много, но леки движения. С всичко друго - друга четка, пръсти, ББ, изглеждам, както някой каза по рано, като ренде. Но пък веднъж нанесен правилно, е един път.

# 277
  • Мнения: 36 100
определено предпочитам да ползвам продукти, с които бързо и лесно ставам "красива", а не да се затруднявам да им бая по 10-15 минути и да им прилагам специални техники  Smiling Imp

# 278
  • София
  • Мнения: 22 999
определено предпочитам да ползвам продукти, с които бързо и лесно ставам "красива", а не да се затруднявам да им бая по 10-15 минути и да им прилагам специални техники  Smiling Imp


 newsm10

# 279
  • София
  • Мнения: 5 197
определено предпочитам да ползвам продукти, с които бързо и лесно ставам "красива", а не да се затруднявам да им бая по 10-15 минути и да им прилагам специални техники  Smiling Imp
😂😂😂

Благодаря , Есмералда Simple Smile Много обичам критиката ти

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
На мен пък червилото ми харесва,обичам да нося подобни цветове. Heart Eyes

# 281
  • Мнения: 7 605
За червилото зависи от цвета на кожата и подтона на човека. Иначе цветът е красив, но стои много различно на супер бяла кожа с розов подтон и на светла кожа с жълт подтон (каквато е и на Уинд). Аз също съм с жълт подтон и колкото и да ми харесват подобни цветове със студен лилав нюанс, ги избягвам, защото с тях хич не изглеждам добре ... за жалост. Иначе красив цвят без съмнение.

# 282
  • Мнения: 2 583
На снимката Уинд и грима й ми напомнят на известна блогърка шведка май беше.
Доста от вас я следят Линда не си спомням фамилията.

# 283
  • Мнения: 1 399
Скрит текст:
определено предпочитам да ползвам продукти, с които бързо и лесно ставам "красива", а не да се затруднявам да им бая по 10-15 минути и да им прилагам специални техники  Smiling Imp
Ако беше към мен, цялата процедура по нанасянето ми отнема 2-3 мин, а същата четка ползвам и за пудра и руж, т.е. определено не нито трудно, нито бавно. Намесих се, защото точно този фдт е един от много малкото, които са и дълготрайни (10+часа без поправки), и прилично изглеждащи и може да е от полза за някого. Ако се гримирам за 2-3 часа имам безчет варианти, но поне аз слагам грим от 6-7 сутринта -
 до когато, и нямам много алтернативи.

# 284
  • Мнения: 1 424
Пробвах Диор форевър вкъщи.Нанесох го с четка на real techniques и много ми хареса.Хубаво покритие има,кожата изглежда прекрасно,а отгоре с пудрата на Шанел е великолепно.Издържа страшно много време,без да се разтича и да става на петна.Много ми хареса!Ще си го купя определено.Явно проблемът е дошъл от нанасянето.
Основата на Гарлен също ми хареса,но не съм решила още дали да я взема или не.

Общи условия

Активация на акаунт