Ясновидци/врачки - тема 33

  • 172 622
  • 732
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 233
Идвам от Диди. Доволна съм. Добре се ориентира в ситуацията. Прогнозата и съвпада с казаното от Вальо, Еми, Сирма и Лили от Разсадника. Надявам се да е права , и тя , и останалите.  Smiley
Интересно. И при мен прогнозата на Диди, Вальо и Еми съвпадат. Сирма беше на противоположно мнение, а при Лили още не съм ходила. Само сроковете им се разминават обаче.


Никой от тези, при които ходя редовно, не е точен със сроковете, така че е нормално да се разминават.

# 526
  • Мнения: 17
А кой е Вальо???За Валентин Начков ли става въпрос?Каква му е таксата/актуална/...?На Таро и Нумерология виждам информация,че гледа-нали така?А дали може по скайп да се осъществи контакт,някой да е пробвал?

# 527
  • Мнения: 233
А кой е Вальо???За Валентин Начков ли става въпрос?Каква му е таксата/актуална/...?На Таро и Нумерология виждам информация,че гледа-нали така?А дали може по скайп да се осъществи контакт,някой да е пробвал?


Да, за този Валентин иде реч. Таксата му е 30лв, гледа не на таро, а на обикновени карти и не гледа по скайп, само лично.

# 528
  • Мнения: 4
zdarveite moje te li da mi preporachate,nqkoi chitav qsnovidec koito na istina da poznava ,nqkakvi mneniq  za ognqna ot stara zagora?

__________________
Пишете на кирилица.

ed. модератор

Последна редакция: вт, 17 окт 2017, 18:58 от AnMary

# 529
  • София
  • Мнения: 59
Здравейте, дайте ми координати на Диди, как да си запиша час при нея, а също и на Валентин

# 530
  • София
  • Мнения: 99
Имам въпрос , преди няколко дена видях , че в съседния блок има ясновидец , става  въпрос за квартал Гео Милев , улица Манастирска , ходил ли е някой при този човек , ако може да напише някакви отзиви .

# 531
  • Мнения: 55
Имам въпрос , преди няколко дена видях , че в съседния блок има ясновидец , става  въпрос за квартал Гео Милев , улица Манастирска , ходил ли е някой при този човек , ако може да напише някакви отзиви .

Как преди няколко дни-този въпрос е зададен и на 03.05.17год. от теб!!!!????? #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 532
  • София
  • Мнения: 485
      Може само на мен да не е познала - за Емилия от Пиротска. Така че -  прецени. Процентът на доволните е голям.

И при мен не позна, беше убедена, че ще създам семейство с тогавашния ми приятел, с когото съм щастливо разделена от 2 години и няма никакъв вариант да съм с него, дори не искам да го мяркам. ...

# 533
  • Мнения: 110
Да споделя мнеие за Бойка от Перник. Днес имах възможност да я посетя, жалко за загубеното време.... Жената е добронамерена, но нищо, съвсем нищо не позна. Говори си за някакви букви, че ще имам деца, че ще се оженя, ама съм била сама сега... Във всичко това нямаше и грам истина.
Това е от мен. Не искам да водя полемика, просто споделих опит.
Успех на всички в търсене на информация за минало, настояще и бъдеще!

# 534
  • Мнения: 42
Здравейте, някой ходил ли в при една жена от Ловеч. Знам че гледа на автогаратата в Ловеч на карти таро. Ако някой е ходил да сподели мнение и дали гледа все още.

# 535
  • Мнения: X
Момичета, идвам с интересна статия -
https://trud.bg/врачка-или-лечител-сте-според-зодията/
Смятам, че отговаря на истината, тъй като   при мен има съвпадание. И вие ако може проверете се 👻 аз лично съм била при две гледачки в миналото зодия Близнаци, които винаги ми казваха, че желаното от мен ще се сбъдне. Еми не се сбъдна.
Единствената ясновидка от рак, много ми помогна, макар и не в описаната от статията посока  - не съм искала ритуал за деца 👱

Последна редакция: вт, 24 окт 2017, 14:07 от Анонимен

# 536
  • София
  • Мнения: 59
Днес имам записан час при Диди, след това ще споделя. Дано успее да види при мен нещата, че мн ми се струпа за кратко време.

# 537
  • Мнения: 129
Днес имам записан час при Диди, след това ще споделя. Дано успее да види при мен нещата, че мн ми се струпа за кратко време.
Чакаме да споделиш!

# 538
  • София
  • Мнения: 59
Така, снощи бях при Диди, аз лично останах доволна, не изпада в прекалени подробности, но ти казва нещо станало ли е, ще стане ли как ще се развие. Беше точна до събития, които се случиха преди една седмица, както и за неща които са в момента. Отделно за бъдещето това което каза съвпада не само с наши планове, но и с вече предприети действия. Отдели ми около 30 мин, но мисля, че си е струвало. Все пак всеки има личен избор.

# 539
  • София
  • Мнения: 59
Споделете подробности за Ваня Спасова и каква и е таксата. На карти ли гледа или ...

Общи условия

Активация на акаунт