Ясновидци/врачки - тема 33

  • 172 948
  • 732
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 2 968
Споделете подробности за Ваня Спасова и каква и е таксата. На карти ли гледа или ...

На два или три карти гледа, не помня вече. 50 лв й е таксата.

# 541
  • Мнения: 28
Споделете подробности за Ваня Спасова и каква и е таксата. На карти ли гледа или ...
Аз не останах доволна от нея.

# 542
  • София
  • Мнения: 2 968
Споделете подробности за Ваня Спасова и каква и е таксата. На карти ли гледа или ...
Аз не останах доволна от нея.

Кога ходи при нея?

# 543
  • Мнения: 10 784
   Да ме прощавате, ама това да ти изтегли 3 карти и само на тях да ти гледа и да ти вземе 50 кинта си е чиста проба пладнешки обир. Ако е за 1 въпрос - става, ама за настояще и бъдеще ( че ако се опитва и да познае и минало ) просто няма как да стане. Таро, Ленорманд, цигански гледания на карти - при всички разклада е 36 карти.Друг е въпроса как се подреждат.
   Аз пак да попитам за някой от Варна, който да познава и да разваля негативи ?

# 544
  • Мнения: 28
Споделете подробности за Ваня Спасова и каква и е таксата. На карти ли гледа или ...
Аз не останах доволна от нея.

Кога ходи при нея?
Преди около месец

# 545
  • Мнения: 10 212
Да ме прощавате, ама това да ти изтегли 3 карти и само на тях да ти гледа и да ти вземе 50 кинта си е чиста проба пладнешки обир.
Laughing Така е, обаче не става дума за 3 карти, а за 3 ВИДА карти, Гербер не е дописала. Wink Но въпреки това отзивите за гледането на въпросната Ваня не са чак толкова добри, а такса 50 лв. си е доста нескромна.

# 546
  • Мнения: 782
Да ме прощавате, ама това да ти изтегли 3 карти и само на тях да ти гледа и да ти вземе 50 кинта си е чиста проба пладнешки обир.
Laughing Така е, обаче не става дума за 3 карти, а за 3 ВИДА карти, Гербер не е дописала. Wink Но въпреки това отзивите за гледането на въпросната Ваня не са чак толкова добри, а такса 50 лв. си е доста нескромна.

Аз пък досега съм виждала само добри отзиви за Ваня, колкото и да са оскъдни.

# 547
  • Мнения: 10 212
Аз пък досега съм виждала само добри отзиви за Ваня, колкото и да са оскъдни.
Ами върви, пробвай и сподели после, ще е полезно за всички. Simple Smile Аз споделям това, което достига до мен като информация. Hands V

# 548
  • София
  • Мнения: 488
Така, снощи бях при Диди, аз лично останах доволна, не изпада в прекалени подробности, но ти казва нещо станало ли е, ще стане ли как ще се развие. Беше точна до събития, които се случиха преди една седмица, както и за неща които са в момента. Отделно за бъдещето това което каза съвпада не само с наши планове, но и с вече предприети действия. Отдели ми около 30 мин, но мисля, че си е струвало. Все пак всеки има личен избор.

А може ли координати?

# 549
  • Мнения: 10
Здравейте момичета,
някой може ли да даде координати на добър ясновидец/ка в или около Бургас?

# 550
  • София
  • Мнения: 488
За Диди- доволна съм и то не малко. За настоящето беше безгрешна. За бъдеще не мога да кажа все още.
Колко време отделя и на какво гледа?
Аз стоях 30-40мин. Гледа на рожденна дата и карти.

Може ли нейни координати?

# 551
  • София
  • Мнения: 488
Има ли някой доволен от Беатриз или не си струва, гледа на кафе, запазих си час за другата седмица, но се разколебах нещо.

# 552
  • Мнения: 547
Има ли някой доволен от Беатриз или не си струва, гледа на кафе, запазих си час за другата седмица, но се разколебах нещо.

Има някакви попадения, но е по-скоро като хоби. Ходех преди доста време при нея, тогава беше "колкото оставиш", после сложи и цена и реших, че не си струва вече. Simple Smile

# 553
  • София
  • Мнения: 488
Има някакви попадения, но е по-скоро като хоби. Ходех преди доста време при нея, тогава беше "колкото оставиш", после сложи и цена и реших, че не си струва вече. Simple Smile
[/quote]

Май ще се откажа тогава, второ неубедително мнение по неин адрес получавам.

# 554
  • Мнения: 233
Има ли някой доволен от Беатриз или не си струва, гледа на кафе, запазих си час за другата седмица, но се разколебах нещо.

Като за цената дето си е сложила, не става. Когато беше десет лева, после 20лв, наминавах от време на време. Последно ходих преди 4 месеца. Нищичко не позна горката.

Общи условия

Активация на акаунт