Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 166
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 1 350
  • София
  • Мнения: 4 328
Бо, че що да не заведеш детето в Тибет? ще се отличи рязко с дестинация Wink
виж, детето с мен на Ибиса няма място Laughing

# 1 351
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
За мен Ол Инклусива  омръзва ако си за 2 седмици. Анимация - никаква не сме ползвали, нито  детски клуб . По цял ден сме на плажа или басейна и си ни е екстра. Един ден отделяме да се разходим до близкия град , един ден разходка с лодка и всичко останало е плаж , смях и семейно щастие. В повечето случай детето си намира приятелчета , а ние съответно се сприятеляваме с родителите им и става още по-весело.

# 1 352
  • Мнения: 22 036
Стига де Бо, какви ританки на две години? Лятото се ходи по едни къси гащи и тениска, едно яке за 7 дни обикновено е достатъчно и по един  комплект дрехи на ден. Ако случайно стане драма, все може да се изпере или да се купят допълнително, но не ми се е случвало.

Иначе те разбирам за удобството, но аз бебе по хотели не съм мъкнала. С бебе, почивахме в апартамента ми в Трявна, където си имах удобствата.

# 1 353
  • София
  • Мнения: 12 146

Но пак си е странно жени с едно дете, особено момиче, особено на 8-9 да ми обясняват за ноу-хау при микс от три различни възрасти, 1.5, 3 и 8. Винаги ще има някой ощетен- или преуморено бебе, или някой ще мрънка, че още му се плува и не му се прибира.
Имам няколко приятелки и още повече познати с по три деца. Не ги виждам напрегнати толкова от този микс, а на повечето децата са им точно с по две до три години разлика. Затова и винаги съм мислела, че повече деца решават да имат определен тип хора, които са куул и децата не ги напрягат на никаква възраст. Аз не съм този тип, затова имам само едно.

Даун, комплект дрехи на ден не се е случвало на никой от нас никога. Не само на море. Явно там се къса веригата. А ританки имат бебетата, те също ходят на море.

# 1 354
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Бо,
 какви ританки при 40 градуса ? Един потник , едни гащи и бягай  Hug

Аз нося достатъчно дрехи , но и винаги пера по нещо .

# 1 355
  • Мнения: 2 016
Аз познавам само една жена с три деца, но тя всеки ден пие по бутилка вино  Simple Smile Сериозно е това.
И аз не съм куул за повече деца, за съжаление.

# 1 356
  • Мнения: 22 036
Е, аз казах, че бебе не съм водила на хотел на море. А за дрехите - ние почти не употребяваме. Бански по цял ден + някакво парео за мен и кърпи. Реално по един кат на ден ни стигат.

# 1 357
  • София
  • Мнения: 12 146
Бо,
 какви ританки при 40 градуса ? Един потник , едни гащи и бягай  Hug

Ей така го казах, за да се разбира "бебешки дрехи".
Всъщност аз изобщо нямам опит с бебе и дете на кратка морска почивка на чуждо място, затова малко така си говоря.

# 1 358
  • Мнения: 22 036
Точно това си мислих, че ти всъщност си живееш на морето и си ти е като у вас.

# 1 359
  • Мнения: 2 016
Бебета по памперси само съм виждала на плажа. Дрехи минимум се носят, те децата обичат да са голи през повечето време.
Аз също не съм водила моето бебе на море, на 3 годинки беше за първи път.

# 1 360
  • Мнения: 14 654
Бебе на море, при това не точно бебе, а създание на година и половина, съм водила само веднъж и беше ужасно. Оттогава деца под три години не водя никъде, защото това не е почивка, а отглеждане на дете на друго място.

# 1 361
  • София
  • Мнения: 12 146
Бебе на море, при това не точно бебе, а създание на година и половина, съм водила само веднъж и беше ужасно. Оттогава деца под три години не водя никъде, защото това не е почивка, а отглеждане на дете на друго място.
Така си е, затова казвам нещата за кухнята и пералнята. Аз стоях по няколко месеца и да ти кажа, замислям се дали така дръзновено бих поемала в 6 сутринта, за да дишаме йодни пари след закуска, ако отивах за 10 дни. Вероятно изобщо нямаше да отида. Не знам.

# 1 362
  • Мнения: 22 036
Бебе на море, при това не точно бебе, а създание на година и половина, съм водила само веднъж и беше ужасно. Оттогава деца под три години не водя никъде, защото това не е почивка, а отглеждане на дете на друго място.

За това съм и съгласна, и не. Ако има условия (апартамент или къща) е ок. Да, пак го отглеждаш, но е поне някаква смяна на обстановката, а и моето предимно спеше, а когато беше буден се хилеше.

# 1 363
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Бо,
 какви ританки при 40 градуса ? Един потник , едни гащи и бягай  Hug

Ей така го казах, за да се разбира "бебешки дрехи".
Всъщност аз изобщо нямам опит с бебе и дете на кратка морска почивка на чуждо място, затова малко така си говоря.


 Peace

за мен най-добрият  инклусив е при мама - хем морето на хоризонта  , хем градината ти -градина,  басейн ако искаш, кучета , внучета . . .
На мама "шведската маса " е най-хубава , анимацията - образователна ( събиране на яйца, плодове, зеленчуци, плетене на метли ...... )
Внук и ходи подир нея по цял ден и се учат на  езици и технологии  Heart Eyes
 Heart Eyes

# 1 364
  • Мнения: 15 033
Тематично:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт