Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 492
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Мнения: 12 473
О, я не подскачайте толкова. Тук всички и за всичко питат, какво толкова?
Както аз работя уикенда, така има и други.
Благодаря на съфорумката, която ми прати контактита- свързах се. Ще свършим работата днес и ще си платя за експресна поръчка и на място.

# 1 576
  • Мнения: 2 099
Да бе,как не бих купила обувки Джими Чу и Ескада за училище.Нали ще минат за нула време върху тях.Съгласна съм със Сирената,че до една възраст е добре дрехите да са наливни.Щото се цапат,въргалят и подобни.За училище маратонки и обувки купувам средна хубост.Най-често Файъртрап,маратонки на промоция в Спортдирект каквото набарам.Виж за тенис на корт купувам само Баболат ,Принс и Уилсън.Играем и четиримата тенис и маратонките трябва да са качествени.Ракети също.Ски караме и там екипировката е качествена,иначе рискуваш проблем,за колоездене също се взима качество.Много караме извън шосе и няма как да стане с евтина трошка.
Ама претенциозни и скъпи дрехи са малко извън пътя.Аз за себе си купувам доста и скъпи,работата ми го изисква.На моменти чак ми писва все да си изпънат и лъснат.За децата-среден клас.Мъжа ми работното му облекло е къси гащи лятото,като е жега си седи и само по тях.Работи от вкъщи.Аз честно казано ще полудея да съм само дома.Липсва ми това да се наглася и излезна,не е за мен този тип работа,той пък си е домошар и му е много ок.

# 1 577
  • Мнения: 12 473
Мда, на мен най-голямото перо за дрехи са - спортните екипировки на тйина.
А и той смени 4 спорта в последните 4 г..
Добре, че вече почти израсна - силно др надявам есента да купя последните специални маратонки. И да си ползва същата ракета.

# 1 578
  • Мнения: 11 730
Тази тема стана поредната отчетна  Laughing
Ша, нищо не ти се получи този път, догодина трябва повече да се постараеш Mr. Green

# 1 579
  • Мнения: 2 592
Не виждам какво ви пречи, че някой е потърсил услугите на специалист във форума, за което ще си плати. Голяма драма, няма що ooooh!

За себе си купувам Герлен и еквивалентни. За детето купувам Мустела. Преценката си е моя.
Слънцезащитата е еднаква за всички като марка.

# 1 580
  • Мнения: 2 099
Герлен парфюм ли е?Не съм го чувала.Не мога и не се гримирам.Максимума ми е гланц и спирала и то рядко.Устните са ми си натурално оцветени и винаги са си били така.Имах един ФДТ Ла Рош,ама не знам къде е.Някога съм го купувала.Ходя само на фризьор и маникюр.Кремове не обичам и не ползвам по лицето,само като се сетя мажа ръцете и стъпалата с евтини от Лидъл.Парфюми имам два-СК Еуфория и Жадор.Тва е.

Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 09:54 от Рибозом

# 1 581
  • Мнения: 2 016
Добро утро, ами Руми аз не мога да стоя и наблюдавам тая или която да е тема по цял ден, лято е, навън имам по- интересни неща за правене от закачките тук. Wink
И аз също не намирам  драма, че Екс попитала нещо, неприятното е сарказма, с който й се държи сметка за това, в моята тема, която е лятна и странични заяждания не са на място.
За парцали и дрехи в На пазар сигурно има тема, тука летния гардероб, ваш и на децата ни  може да обсъждаме.
О, какво, куку ми е открадната аватара?, Да плаши гаргите с него?? : Mr. Green
Ама че shame, заслужава си  да я напляскам. Или пък не, ше пропусна. Twisted Evil

# 1 582
  • София
  • Мнения: 12 751

Бояна, опростяваш нещата. Вземи отиди на Малдивите и мирясай.
Е, то е лесно да се каже, но понеже не мога, завиждам и злобея. Сори. Човещина. Не можем всички да сме щрак и на Малдивите, или изобщо в чужбина. Ако не беше екскурзията "10 столици за 9 дни" с автобус и това нямаше да съм видяла. Лесно ви е на вас в Чужбина.

# 1 583
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Не съм родила дете за да го обличам в парцали.
Но и другата крайност е много смешна.
Имам позната, на която бодита на бебето бяха Версачи и Кавали, пълен потрес и кич. Ходеше специално да ги купува от Турция  Crazy
В училище си има "специален" дрес код, три модела маратонки, една марка раници, две марки чанти и един вид часовници, които в момента са на мода ( в момента и от много години ). Има един тон цветове и принтове, нямаш усещането за униформа.
След като 90% са облечени така, не става въпрос за някакви космически цени, достъпно е за всеки. Виж летни тениски и потничета се купуват и от 1 евро.
Чек, пишеш много агресивно и грозно. Не мисля, че някой се интересува от мнението ти.  Rolling Eyes

# 1 584
  • Мнения: 9 578
И аз се мъчих вчера на един български плаж Laughing Единственото, което ме дразнеше беше една компания румънци. Всичките между 30 и 40 годишни. Е то няма такива лиготии и вряскане. Единият от тях не искаше да влиза във водата и затова не спряха да го поливат, ръчкат и цапат. Той упорито си седеше на хавлията, докато не дойде друг който му надигна шортите и почна да пълни с шепи пясък в задника му ooooh!

# 1 585
  • Мнения: 2 016
Аз на детето ми купувам понякога по-хубави неща от моите.
Но основно нормален клас дрехи, H&M, mayoral,  Zara kids.
И парфюми има на Адриана Гранде трите вида там с пухчето Simple Smile
Е ми гащите, и аз като Деси не изпускам намаленията. Семпло и спортно за спортно дупе   Wink
https://www.victoriassecret.com/panties/panties-clearance/pineap … S&search=true

# 1 586
  • Мнения: 14 654
Одобрявам гащите, точно такива харесвам и аз - не прекалено изрязани и удобни.

# 1 587
  • София
  • Мнения: 12 751
Не съм родила дете за да го обличам в парцали.
Но и другата крайност е много смешна.
Имам позната, на която бодита на бебето бяха Версачи и Кавали, пълен потрес и кич. Ходеше специално да ги купува от Турция  Crazy


Е, това е типичната парвенющина, даже няма нужда да имаш пари, за да си така.


Ша, вече става буквален израза, че тук си знаем и долните гащи, толкова се сближихме.  Heart Eyes

# 1 588
  • Мнения: 14 654
Виждам, че се гледа с лошо око ако родителите пътуват за седмица-две без детето, но как гледате на обратния вариант - детето пътува без родителите? Не за друго, а за да знам дали съм добър родител, защото моето ще ходи една седмица на море, една на планина и една в чужбина без мама и татко.

# 1 589
  • София
  • Мнения: 12 751
Виждам, че се гледа с лошо око ако родителите пътуват за седмица-две без детето, но как гледате на обратния вариант - детето пътува без родителите? Не за друго, а за да знам дали съм добър родител, защото моето ще ходи една седмица на море, една на планина и една в чужбина без мама и татко.
Бе кой е казал, че е лошо. Всеки говори за себе си. Хора разни.
Аз лично се учудвах на неща от типа на – родителите светски лъвове, а детето на 15 не е ходило в ресторант. Това съм го виждала с очите си преди години. Или родителите обикалят света, а детето тийн не е излизало от страната. И прочее. Крайности.

Полезно е децата да пътуват без родителите, ама зависи от възрастта и с кого пътуват. Лагери в детската градина ми се струва малко странно. В училищна възраст децата си изкарват страхотно, поне повечето.

Общи условия

Активация на акаунт