Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 318
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 2 655
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
В къщи имам само велоаргометър, ако това го смятате за спорт.

Е как да не  е ?!?  bouquet

# 2 656
  • Мнения: 5 060
Алиска, с трепет отворих, че най-накрая ще те видя.  Mr. Green
Когато има желание за спорт се навира начин. По 20 коремни и лицеви в къщи да правят, ще изглеждат перфектно.
Ние у дома спортуваме предимно, мойто мило тича и в парка, ама не е за мен тая работа. Simple Smile

# 2 657
  • Мнения: 12 473
Ако преди си спортувал активно - тялото си има мускулна памет.
И 10 Мин упражнения на ден от къщи - вършат вълшебна работа за поддръжка.
От месеци не мога на фитнес, йогата трудно я съчетавам  с часовете - само в къщи сутрин си правя упражненията на "5-Мата тибетци".

# 2 658
  • Варна
  • Мнения: 10 493
В къщи имам само велоаргометър, ако това го смятате за спорт.

Е как да не  е ?!?  bouquet

Да де, за сърцето е идеален, но не смъква кореми. Както и да е, аз не съм от хората, които ще хукнат да натискат и да настояват и да му опявам колко е дебел.Ако сам се чувства комфортно и не му тежи  Rolling Eyes

# 2 659
  • София
  • Мнения: 12 394
Ако преди си спортувал активно - тялото си има мускулна памет.
И 10 Мин упражнения на ден от къщи - вършат вълшебна работа за поддръжка.


Даже може и без. Аз вече не спортувам изобщо, а имам коремна преса с плочки. Само се разхождам и танцувам, понякога плувам, но не километри като преди, та това също става, ако си бил много активен с години и не пълнееш.

# 2 660
  • Мнения: 9 574
Всичко е до волята Peace И аз имам велоергометър, дъска за преси, гири и какво ли не, кел файда като не ги ползвам. Laughing Била съм в чудесна форма като съм тренирала и само със собственото си тяло, без уреди.

# 2 661
  • Мнения: 3 819
Сега като трих снимката, забелязах, че сме се снимали с волейболната топка.
Значи и на плажа е имало спортуване  Laughing
Мохини , че аз толкова пъти съм се показвала.
И на последната снимка ме има, ама не съм тази с волейболната топка  Mr. Green
Кростренажора го ползвам да си метна хавлията на него след баня.
Не съм спортна натура аз, но гледам да правя поне нещо минимално, защото годинките си минават и картинката придобива по-различен вид.

# 2 662
  • Мнения: 12 473
Сигурно, но на мен ми действат енергизиращо и събуждащо, та поне това си подарявам.

# 2 663
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Екс ,
 а пробвала ли си Хот йога ?
Преди две седмици приятелка ме заведе пробно. Аз понеже съм голям глиган ми е трудно с някой от упражненията , но и да ги правиш при 30-40 градуса си е мъчение  Laughing
чувствах се като мекица след това , но спах като бебе . Мисля да повторя май .....  newsm78

# 2 664
  • София
  • Мнения: 12 394
Всичко е до волята Peace И аз имам велоергометър, дъска за преси, гири и какво ли не, кел файда като не ги ползвам. Laughing Била съм в чудесна форма като съм тренирала и само със собственото си тяло, без уреди.
Специално за жени това е вероятно най-доброто. Или зумба, йога, плуване, нещо без тежести. Особено като съм виждала какви извратени представи имат фитнес треньорите за натоварването на жени.

# 2 665
  • Мнения: 5 060
Алиска, ами бляла съм някъде.  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 11:25 от Мохини

# 2 666
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Мохини,
 дай лупа моля те , корем / коремче не виждам   Laughing

# 2 667
  • Мнения: 12 473
Her, пробвала съм. Но не е "моята".
1. Много жега - а на мен ми става лошо в жегата.
2. Винаги много хора в класовете - а аз обичам да сме единици в залата.
Иначе - по Ащанга си падам аз и по въздушната йога.

# 2 668
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Мохини то туй коремче на гърба залепнало  Laughing

# 2 669
  • Мнения: 5 444
Аз не спортувам нищо в момента (правя планк от дъжд на вятър,но не го броя).
Иначе съм тренирала художествена гимнастика 6 години.
Моя приятел нищо не спортува и не е спортувал сериозно (ходил е на футбол малко време),но той си е висок и строен,според мен изглежда добре.
Та,доста голяма роля играе и гена.Но ако искаш да промениш нещо е постижимо. Peace

Общи условия

Активация на акаунт